Setari Cookie-uri

problema ginecologica sau urologica?

Buna, am si eu o problema si deocamdata nu am posibilitatea sa merg la medic pentru ca nu sunt in tara. Speram sa primesc o lamurire aici.
Azi dupa dus m-am gandit eu sa arunc o privire la organul genital, sa vad daca totul este in ordine acolo jos ca se observ ca defapt nu e totul in ordine.
Am vazut ca in uretra (locul unde iasa pipi)se afla ceva secretie alba....de genul cum e candida vaginala. Aceasta secretie este alba,usor galbuie si are textura de branza moale, insa doresc sa mentionez ca nu am nici un alt simptome, adica nu ma mananca,nu ma ustura, fac pipi normal. Nu e ca si la candida (am avut si stiu cum e) sau la infectie urinara (din nou am avut).
Daca poate cineva sa ma lamureasca si pe mine ce ar putea fi, as fi foarte recunoscatoare.
Va multumesc anticipat.
saneradem
Postat pe 17 Iunie 2012 23:22
Chiar daca ai avut candida nu trebuie sa semene identic ca si data trecuta sau datile trecute ideea e ca daca mai sunt si alti coci adaugati acolo e normal ca si consistenta secretiei sa se schimbe si ea. Problema este ginecologica, daca nu ai usturimi la urinare sau urinari dese atunci cel mai probabil trebuie sa consulti un ginecolog si pentru linistea ta poti sa faci si un sumar de urina sau o urocultura.
Dr_AnnaH
Postat pe 18 Iunie 2012 01:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
dragostea 1 De la: kudika_13428 5 Octombrie 2012 19:37
ATI VREA SA PRIMITI BANI INAPOI LA FIECARE CUMPARATURA LA SUPERMARKET BENZINARI VODAFON ETC.+4 0721.339.995 6 De la: Barbie30_ 17 Ianuarie 2011 21:07
Probleme :( 1 De la: kudika_992446 18 August 2015 18:57
Vreau neaparat sa aflu , e chiar urgent !!! 7 De la: happygiggle0 17 Mai 2015 11:42
Ne minte biserica sau nu? Biserica spune adevarul sau nu reprezinta altceva decat o forma de control a populatiei? 238 De la: rondina 7 Martie 2013 18:42