Setari Cookie-uri

intrebarea suna asa Cum sa intru intr-o noua relatie sa imi fac o relatie Noua

Unde sa o caut ma-m plicitisit sa o caut si plus de alta Vreau ceva Serios in ultimul timp, in ultimul an am cunoscut numai gen fete pe interes In fine aveti ideie unde sa socializeaza mai bine un bar un club undeva ceva intr-un parc sunt intalniri cu prieteni noi gen
alindanielx
Postat pe 25 August 2012 02:33
De la: alindanielx, la data 2012-08-25 02:33:13Unde sa o caut ma-m plicitisit sa o caut si plus de alta Vreau ceva Serios in ultimul timp, in ultimul an am cunoscut numai gen fete pe interes In fine aveti ideie unde sa socializeaza mai bine un bar un club undeva ceva intr-un parc sunt intalniri cu prieteni noi gen



Depinde foarte mult de tine,de felul tau de a fi,de temperamentul tau!!!In general,,se gaseste ceea ce se cauta!!!!!Orice iesire,mai ales cele desfasurate de catre tineri,,se face,presupun,cu grupul de prieteni,,ori,,in aceasta directie,,trebuie sa-ti canalizezi atentia!!!Prietenii,,aduc,la randul lor,alti/alte prieteni/prietene,,,si la modul acesat poti cunoaste si alte persoane!!!Parerea mea!!!Bar,club? Hm,ma indoiesc sa gasesti ceva de calitate,a nu se intelege ca desconsider persoanele,care frecventeaza astfel de locatii,,dar am oarecare rezerve legate de acestea!!!!
MissRainbow
Postat pe 25 August 2012 08:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
nuantator 4 De la: Alexiel 9 Octombrie 2010 12:35
dieta disociata 3 3 3 167 De la: dincaandreea77 11 Mai 2016 11:15
colon help 2 De la: Barbie30 9 Iulie 2010 19:19
dragoste conditionata 79 De la: franziska_eu 30 Decembrie 2011 10:00
Foliculita!!!:(( 9 De la: delicacy 8 Iulie 2010 18:04