Setari Cookie-uri

nunta la restaurantul Vatra neamului Balotesti

Buna,

Anul viitor o sa am nunta si ne-am hotarat sa facem la restaurantul muzeu Vatra neamului care se afla in Balotesti, aproape de aeroportul Otopeni sa zic asa. Acum as avea nevoie in primul rand de cateva pareri legate de restaurant si daca se poate de la cei care au avut nunta deja acolo poate un feedback legat de servicii, seriozitate etc. Si noi ne tot gandim la transport, credeti ca ar trebui sa ne punem problema asta? si anume ar fi un inconvenient ca este putin in afara Bucurestiului? Si mai avem o problema la acre poate ne puteti ajuta sa gasim o rezolvare si anume eu sunt din Sibiu iar el din Valcea si din diverse motive ne-am hotarat sa facem nunta aici, dar ideea este ca o sa avem ceva rude carora va trebui sa le gasim cazare, intrebarea mea ar fi, cunoasteti pensiuni, orice mai ieftine in zona aceea care sa fie si ok, sau chiar si in bucuresti?

Va multumim anticipat,
just_me00
Postat pe 10 Octombrie 2012 16:31
Am uitat, acum suntem in cautare de formatie si foto video, daca aveti optiuni v-am multumi... ca si formatie nu vreim sa fie ff scumpa, dar vrem sa faca atmosfera si sa cante muzica pt toate gusturile :)
just_me00
Postat pe 10 Octombrie 2012 16:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Restaurant nou in bucuresti Il Tempio 2 De la: Alina_A123 3 Noiembrie 2014 10:05
Restaurante in Bucuresti 37 De la: 16 Martie 2016 15:23
Ce oferiti de Sf. Valentin? 3 De la: Broscaru 9 Februarie 2012 13:23
SC. PINOMIT SRL Iasi - TARNAUCEANU CATALINA clacheaza "AGAIN" 6 De la: TEPARUL_BARBIERU 28 Septembrie 2010 11:13
petrecere chinezeasca 2 De la: kudika_963930 5 Mai 2014 08:27