Setari Cookie-uri

makeup si cosmetica/tatuaj Alba Iulia

Buna!Sunt un makeup artist,lucrez la domiciliu in italia si romania,in anumite perioade ale anuluui.Am vazut ca multe fete sunt interesate in privinta tatuajului.Eu colaborez cu cineva care este de origine italiana, care se ocupa de tatuaj,si anume:tatuaj sprancene,tatuaj buze,tatuaj ochi,repigmentarea cicatricilor.Lucreaza cu ace de unica folosinta,pigmenti naturali(sprancenele nu isi schimba culoarea si dureaza 3-5 ani),aparatura de foarte buna calitate,si igiena maxima.Lucreaza doar cu programare,in perioada pastelui si primavara(mai-iunie).Daca va intereseazab,scrieti-mi la adresa adinutza2285@yahoo.it sau lasati un mesaj pe facebook pe contul Make Up Maria Adina si va pun in legatura cu persoana in cauza.
kudika_22906
Postat pe 6 Decembrie 2012 14:22
am uitat sa mentionez ca lucreaza doar in zona Alba Iulia.
kudika_22906
Postat pe 6 Decembrie 2012 14:26
de ce nu ne pui la dispozitie adresa ei?
cine e interesat sa o contacteze
maria-ioana
Postat pe 6 Decembrie 2012 20:43
O noua firma este pe piata din Romania si in cazul in care nu ati auzit inca de ea eu doresc sa o fac cunoscuta. Cristian Lay este o companie multinationala de bijuterii si cosmetice, ceasuri si pixuri. Acceseaza cristianlay-office.ro pentru a vizualiza un catalog online. Daca doresti sa intri in aceasta echipa acum ar fi ocazia perfecta pentru ca, cu cat incepi mai devreme cu atat vei avea mai mult succes. Site-ul cristianlay-office.ro iti ofera posibilitatea de a completa formularul de inscriere si de a te alatura echipei de profesionisti. Ca si reprezentant primesti 25% reducere la bijuterii si cosmetice si 15% la ceasuri si pixuri indiferent de valoarea comenzii pe care o dai. Compania nu te obliga sa dai comenzi lunare si nici de o suma anume. Te asteptam asadar pe cristianlay-office.ro sa te alaturi pentru a avea un castig suplimentar!
kudika_23589
Postat pe 16 Decembrie 2012 17:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Intrebare 1 De la: kudika312011 6 August 2010 10:58
Oglinda e belstemata sau eu ?? 12 De la: IndigoKID 23 Octombrie 2012 13:32
Oja permanenta 4 De la: kudika_1042283 10 Iulie 2021 20:00
cursuri de machiaj 13 De la: M_Geany 1 Noiembrie 2009 12:29
Permanent pe par lung da sau nu? 1 De la: Laura_MC_1 21 Noiembrie 2015 19:23