AJUTOOOOR PORI DILATATI SI PUNCTE NEGRE

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent AJUTOOOOR PORI DILATATI SI PUNCTE NEGRE: (5 din 1 vot)

kudika514482 Avatarul lui kudika514482

44 mesaje

Am porii dilati si puncte negre, tartamentele si comerta nu au dar rezultate satisfacatoarea de-a lungul anilor asa ca as vrea sa-mi recomandati niste remedii home-made.
Raporteaza abuz de limbaj
Roua_Deraway Avatarul lui Roua_Deraway

1268 mesaje

Un tratament cosmetic lunar ai incercat? La medic endocrinolog ai fost ?
Roua Lindqvist
Fosta membra Kudika.ro
Am auzit ca Silver Powder de la Mario Badescu face minuni.
kudika_15804 Avatarul lui kudika_15804

41840 mesaje
Oras: bucuresti

De la: kudika514482, la data 2013-02-02 11:54:43Am porii dilati si puncte negre, tartamentele si comerta nu au dar rezultate satisfacatoarea de-a lungul anilor asa ca as vrea sa-mi recomandati niste remedii home-made.

Cauta sa afli cauza aparitiei punctelor negre,care sunt o forma de acnee!!!Ce varsta ai????Prezinta-te la medicul endocrinolog si la cel dermatolog!!!Ai grija la alimentatie,ciocolata,cafeaua,toate excitantele favorizeaza aparitia punctelor negre!!!Nu te spala cu sapun pe fata,medicul dermatolog iti va recomanda,in functie de rezultatele analizelor,,lotiunile potrivite pentru intretinerea tenului!!!!Nu iti stoarce punctele negre,cu cat vei face acest lucru,cu atat vor aparea mai multe!!!!!Atentie la igiena corpului!!!!!!Consuma mai multe fructe si mai putine alimente bogate in grasimi,produsele tip "fast food" sunt complet interzise!!!!Mai multe,iti vor spune medicii recomandati!!!!
Now is me,who's next!!
Salon_Apiestetic_1 Avatarul lui Salon_Apiestetic_1

9 mesaje

Salonul de cosmetica apicola Apiestetic te invita sa participi la o campanie de testare a schemelor de tratament dermato-cosmetice cu produsele stupului in stare bruta (miere, laptisor de matca, polen, propolis, pastura, ceara, venin de albine, apilarnil), si linia de cosmetice Apiserum Revita Dr. Nobis, bogata in vitamine si oligominerale.

VEZI AICI bit.ly/XYfiHX mai multe detalii!
kudika_29639 Avatarul lui kudika_29639

69 mesaje

Ai incercat produsele de la Dr. Brandt? Dupa parerea mea sunt cele mai eficiente la nivel de probleme legate de ten. gama Pores no More e dedicata acestor probleme. Mult succes!
rondina Avatarul lui rondina

9317 mesaje

De la: kudika_30792, la data 2013-03-09 11:33:22Am auzit ca Silver Powder de la Mario Badescu face minuni.

confessions-of-a-beauty-addict.blogspot.ro/2011/11/nu-mai-dau-ba...
Este o mare dezamagire !
Omnia vincit amor !
Fosta membra Kudika.ro
De la: kudika514482, la data 2013-02-02 11:54:43Am porii dilati si puncte negre, tartamentele si comerta nu au dar rezultate satisfacatoarea de-a lungul anilor asa ca as vrea sa-mi recomandati niste remedii home-made.
fa-ti operatie estetica
Numai prostii rad de ceea ce nu inteleg.
LolaBella Avatarul lui LolaBella

4 mesaje

Recomand scrubul de la Dermalogica cLEAR sTART. Este extraordinar!
Fosta membra Kudika.ro
healthy.kudika.ro/articol/healthy~frumusete/44010/este-numita-ma...
pufi7 Avatarul lui pufi7

2 mesaje

www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/61611.html
kudika_17907 Avatarul lui kudika_17907

2 mesaje

Incearca albus de ou cu lamaie, il intinzi pe fata in mai multe straturi si apoi elimini masca prin cojire. Usuca destul de tare fata dar mai scoate din punctele negre si strange porii.
De curand am descoperit si o crema care mi se potriveste bine tinand cont ca am un ten mixt cu pori dilatati. https://www.farmec.ro/produse/ten/emulsie-hidratanta-matifianta-...