Setari Cookie-uri

Mult prea mofturos si nu pun suflet intr-o relatie ... ce pot sa fac in cazul asta?

Buna seara doamnelor,domnisioarelor ! Sunt nou pe forum , numele meu este Alexandru , am 17 ani .

Prima problema ar fi ca nu pun suflet intr-o relatie , nu prea imi pasa , nu ma atasez de persoana de langa mine . Tind sa cred ca are legatura cu trecutul si anume cand eram mai micut , cam pe la vreo 11 ani am fost intr-o "relatie" cu o fata de 15 ani care am cunoscut-o la ziua verisoarei mele . Am suferit foarte foarte mult cand am aflat ca ea statea si cu alti baieti , atunci nu constientizam ca o fata de 15 ani nu are ce vedea la un pusti de 11 ani . De atunci am avut foarte multe relatii dar foarte scurte asta din cauza mea pentru ca nu pot sa ma atasez de persoana de langa mine , pur si simplu ma plictisesc .

A 2-a problema ar fi ca sunt mult prea pretentios , mult prea mofturos ... de ceva vreme mi-am ridicat standard-ul mult mai sus , vreau o fata frumoasa , cu forme , inteligenta cam aproape de perfectiune si asta nu e normal deloc deoarece nimeni nu e perfect si asa o sa ajung singur cuc . Sunt foarte influentabil , spre exemplu daca un prieten imi spune bai frate , nu arata bine .. las'o ...ma pune pe ganduri si de cele mai multe ori ajung sa ma despart de ele . Alta pretentie care o mai am de la fete este sa nu refuze sex-ul si eu cam grabesc lucrurile ca deh ... stiti si voi cum sunt baietii la 17 ani , sunt numai cu gandul la sex .
kudika_28474
Postat pe 3 Februarie 2013 19:04
In cazul asta, poti sa faci o labutza!
Armain
Postat pe 3 Februarie 2013 19:15
De la: Armain, la data 2013-02-03 19:15:42In cazul asta, poti sa faci o labutza!


mda... si asta ar fi o idee
Roua_Deraway
Postat pe 3 Februarie 2013 19:24
De la: kudika_28474, la data 2013-02-03 19:04:23Buna seara doamnelor,domnisioarelor ! Sunt nou pe forum , numele meu este Alexandru , am 17 ani .

Prima problema ar fi ca nu pun suflet intr-o relatie , nu prea imi pasa , nu ma atasez de persoana de langa mine . Tind sa cred ca are legatura cu trecutul si anume cand eram mai micut , cam pe la vreo 11 ani am fost intr-o "relatie" cu o fata de 15 ani care am cunoscut-o la ziua verisoarei mele . Am suferit foarte foarte mult cand am aflat ca ea statea si cu alti baieti , atunci nu constientizam ca o fata de 15 ani nu are ce vedea la un pusti de 11 ani . De atunci am avut foarte multe relatii dar foarte scurte asta din cauza mea pentru ca nu pot sa ma atasez de persoana de langa mine , pur si simplu ma plictisesc .

A 2-a problema ar fi ca sunt mult prea pretentios , mult prea mofturos ... de ceva vreme mi-am ridicat standard-ul mult mai sus , vreau o fata frumoasa , cu forme , inteligenta cam aproape de perfectiune si asta nu e normal deloc deoarece nimeni nu e perfect si asa o sa ajung singur cuc . Sunt foarte influentabil , spre exemplu daca un prieten imi spune bai frate , nu arata bine .. las'o ...ma pune pe ganduri si de cele mai multe ori ajung sa ma despart de ele . Alta pretentie care o mai am de la fete este sa nu refuze sex-ul si eu cam grabesc lucrurile ca deh ... stiti si voi cum sunt baietii la 17 ani , sunt numai cu gandul la sex .


Esti un copil aflat la debut sexual debordant!Fa,din cand,in pauzele de sex,bai cu apa rece!!!
kudika_15804
Postat pe 3 Februarie 2013 19:25
De la: kudika_23545, la data 2013-02-03 19:24:30
De la: Armain, la data 2013-02-03 19:15:42In cazul asta, poti sa faci o labutza!


mda... si asta ar fi o idee

Acu' ...depinde cine-i ofera labuta!
rondina
Postat pe 3 Februarie 2013 19:26
De la: rondina, la data 2013-02-03 19:26:42
De la: kudika_23545, la data 2013-02-03 19:24:30
De la: Armain, la data 2013-02-03 19:15:42In cazul asta, poti sa faci o labutza!


mda... si asta ar fi o idee

Acu' ...depinde cine-i ofera labuta!

5 gherute
muza_ta
Postat pe 3 Februarie 2013 19:28
De la: rondina, la data 2013-02-03 19:26:42
De la: kudika_23545, la data 2013-02-03 19:24:30
De la: Armain, la data 2013-02-03 19:15:42In cazul asta, poti sa faci o labutza!


mda... si asta ar fi o idee

Acu' ...depinde cine-i ofera labuta!


Naja, ce conteaza... dreapta, stanga... se descurca el ca-i mare la 17 ani.
Roua_Deraway
Postat pe 3 Februarie 2013 19:29
De la: Armain, la data 2013-02-03 19:15:42In cazul asta, poti sa faci o labutza!



....mai bine o limbutza ca tot e tare in cioc
GHEISA_
Postat pe 3 Februarie 2013 19:31
da toate sunt bune pt el asa ca spor la munca treaca bine cu minuta in sec ca si eu am frecato la viata mea acum nu o mai frec ca nu mai am cum .ca am destul ca sa ma inpart cu toate care le am

si sfatul meu este pt tine cu mina pt mine cu iubitele mele.

Un studiu recent a vrut sã afle în ce zile doresc bãrbaþii sã facã sex. Rezultatele au fost surprinzãtoare: bãrbaþii preferã zilele care încep cu M: Marþi, Miercuri, Mîine, Mereu, Msîmbãtã si Mduminicã.
bleyd_nyght
Postat pe 3 Februarie 2013 19:46
bleyd_night invata si tu sa folosesti virgula aia ca nu degeaba exista . Cat despre restu , prea mistocari sunteti . In loc sa primesc sfaturi demne de niste oameni maturi sunt luat la misto . Sexul il poti face oricand .. dar nu sunt genul care sa ma culc cu orice curva , altfel este sentimentul cand stii ca ai castigat fata respectiva .
kudika_28474
Postat pe 3 Februarie 2013 21:42
La 17 ani iti umbla hormonii prin cap,de fapt, tu cu ei gandesti.Va veni si vremea in 10 ani cand vei pune suflet si iti va pasa.Usurel!
Pe tine acum ar trebui sa te intereseze Bacul si admiterea la facultate , lasa prostiile si pune si invata!
kudika172071
Postat pe 4 Februarie 2013 14:25
De la: kudika_28474, la data 2013-02-03 21:42:13bleyd_night invata si tu sa folosesti virgula aia ca nu degeaba exista . Cat despre restu , prea mistocari sunteti . In loc sa primesc sfaturi demne de niste oameni maturi sunt luat la misto . Sexul il poti face oricand .. dar nu sunt genul care sa ma culc cu orice curva , altfel este sentimentul cand stii ca ai castigat fata respectiva .



Daca vrei sex,asa cum bine te-ai exprimat,poti alege orice domnisoara ,care apartine categoriei amintita de tine!!!Daca doresti sa "castigi" o tanara,invata,intai,sa o cuceresti,dar aceasta iti va reusi,in mod sigur,dupa ce iti vei sustine toate examenele de maturitate!!!
kudika_15804
Postat pe 4 Februarie 2013 14:34
Degeaba vrei tu perfectiune daca tu nu esti perfect dragule nu o sa prinzi nimic si apropo, fetele nu cedeaza chiar asa usor, daca crezi asta, cum spuneai si tu, ramai singur cuc. Mai cresti putin, intra la facultate unde o sa gasesti gagicute destepte si frumoase, poate ai mai mult noroc atunci degeaba visezi la fete destepte daca pici bac-ul
kudi10
Postat pe 6 Februarie 2013 12:26
pustulica du-te si fa nani
yumy
Postat pe 6 Februarie 2013 12:27
Multumesc pentru nimic . Ciao !
kudika_28474
Postat pe 7 Februarie 2013 00:49
Nu-i nimic ciudat! Inca nu ai aprofundat o expereinta care sa-ti schimbe mentalitatea si nici vreo fata care sa lupte pt relatia vostra, daca merita! Nu-mi faceam griji de genul asta, la varsta ta dar unele dileme si nelamuriri in privinta fetelor le am din acea perioada si chiar acum la 25 de ani :D Cred ca nu numai barbatii trec prin situatii precum a ta sau a nostra si nu ne ramane decat sa cautam raspuns la fiecare din ele, indiferent de sex
Darius_
Postat pe 7 Februarie 2013 01:55
acum 4 luni m-am despartit de un baiat care facea ca tine...l-am lasat cu prieteni!Daca ai doar 17 ani,te pot asigura ca nu e inca timpul sa te preocupi pentru o relatie indelungata...e bine asa...experimenteaza!!!!si sunt convinsa ca vei mai gasi o fata care sa o egaleze pe aceea!
violevioletavio
Postat pe 24 Martie 2013 15:17
esti inca un copil. e normal ,cred,sa vrei o tipa care sa arate perfect. odata,pt ca asta e imaginea promovata de mass-media(ca toate trebuie sa aratam nu-stiu-cum), si apoi,tu esti la varsta la care inca conteaza mult parerea celorlalti.ai nevoie de confirmari din partea celor din jur.din punctul meu de vedere, nu ai nici o problema. esti adolescent,inca mai ai de crescut ,hormonii tai au luat-o razna ca asa e normal asa ca treci prin chestii contradictorii. relax,toate vor trece iar tu,pe masura ce cresti si capeti experienta cu femeile, o sa sti ce vrei de la EA si o sa inveti ce si cum sa daruiesti intr-o relatie.
the_girl_with_smiley_face
Postat pe 25 Martie 2013 21:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
dilema mare.ajutor!!! 26 De la: lumos 31 Ianuarie 2010 10:34
Chiar ii pasa de mine ? 7 De la: coffecream 18 Iunie 2010 12:35
exista relatii prin telefon? sau cel putin inceputuri de relatie? 70 De la: stefancelmic 16 Martie 2009 09:07
o dilema 38 De la: alicsandra21 6 Iulie 2009 16:09
Batranii nostri... 23 De la: _calandrinon_ 26 Mai 2010 21:32