Setari Cookie-uri

nu am incredere in el

buna seara am o relatie de 3 ani el a fost mereu dulce cu mine si mereu imi spune ca ma iubeste si si ca isi doreste copii cu mine dar ma si minte cu telefoanele cum a fost de revelion pe data de 30 trebuia sa se duca cu un psa ia taxa auto si mia spus ca se duce cu un prieten care il cunosc dar el seara dupa ce sa pus la somn a primit un mesaj ceva de genu scria in el :eu am coborat din avion si te astept la 8:30 pop:eu am citit sms in timp ce el sa dus la baie si dupa aceea lam sters ca sa nu isi dea seama ca mam uitat ca se supara nu ma lasa sa ma uit in tel si iam spus daca merg si eu cu el la taxa s el mia zis ca nu sa stau acasa ca eu dorm mai mult si mia zis de 4 chestia asta sa nu merg si dupa ceea iam zis de mesaj ca a primit un sms de la o tipa si ca il asteapta la 8 30 si ala inceput sa imi zika ca nu e ce cred eu ca doar il ajuta sa ia taxa neam vb urat si laun moment dat miam luat hainele si am plecat inapoi la mama stateam la el de un an dar dupa 4 zile ma cautat si sia cerut scuze dar niki acum nu imi explica cine este si cum de se cunosc.tot aceasta doamna era trecuta in telefonul lui al meu cu un nume de baiat ursu si lam era trecut 3 nr cu numele asta si am vazut ca dupa ce a iesit din casa a trimis sms dar el la sters era doar trecut in jurnal in telefon si lam intrebat ce a vb cu ursu si elmia spus ca ia trimis un sms sa ii spuna de fratele lui ce face ca nu e in tara si nu poate vb cu el orikine si inainte de asta cand am avut ocazia am luat numarul din telefon si am sunat si mia raspuns o femeie si am sunat de fata cu el si a raspuns ea el ma mintit ca ia trimis mesaj unui baiat nu unei femei eu cum sa mai am incredere in el ?????credeti ma ca mie frica sa mai dorm cu el in pat pt ca poate iar gasesc ceva de genu in telefonul mereu imi zice ca sunt unica femeie din viata lui ela are 40 si eu 24 ce ma sfatuiti sa fac?? eu nu mai pot sa am inceredere in el delok incerc dar nu pot
brunita
Postat pe 17 Ianuarie 2014 21:04
Pai daca el umbla cu ursul fa-o si tu pe vulpea
-Iulya
Postat pe 17 Ianuarie 2014 21:38
of am nevoie de un sfat va rog ajutati ma
brunita
Postat pe 17 Ianuarie 2014 22:49
De la: brunita, la data 2014-01-17 22:49:08of am nevoie de un sfat va rog ajutati ma

Momentan nk.. pentru ca ai sfaraie calcaiele.. ..iti recomand o pauza, eevntual o vacanta..departe de el..
Fulg-de-nea
Postat pe 17 Ianuarie 2014 22:58
adik??
brunita
Postat pe 17 Ianuarie 2014 23:24
parerea mea.. nu mai sta cu el.. e minciuna.. sunt baiat..;) e un sfat din partea unui baiat..;).. ce pot sa iti zic pleaca de la el.. nu se merita
Marius_Dragutzzu_1
Postat pe 17 Ianuarie 2014 23:25
De la: brunita, la data 2014-01-17 23:24:44adik??

adica o vrea pe ea...asta reiese din cele relatate de tine..daca este adevarat..binenteles!
Fulg-de-nea
Postat pe 17 Ianuarie 2014 23:26
De la: brunita, la data 2014-01-17 22:49:08of am nevoie de un sfat va rog ajutati ma


Ei lasa, ca n-ai nevoie de niciun sfat...
Viorica_Ecaterina
Postat pe 18 Ianuarie 2014 08:55
am incercat sa ma despart de el am facuto mi am luat haine si am plecat de revelion dar tot el a venit la mine si sia cerut scuze si ii pare rau de ce le intamplate a zis ca nu a fost frumos ce sms ia trimis tipa aia iam spus si acum cateva zile sa ne despartimca nu mai pot sta in casa cu un barbat care primeste mesaje de la alta si nu imi da niki o explicatie si el a spus ca nu se va mai repeta ca isi doreste sa fim din nou impreuna si ca vrea sa fiu sotia lui cu ea nu are treaba asa mia spus dar daca nu mai am incredere in el nu stiu ce sa fac si plus de asta ma zapacit sa ii fac un copil iar acum am ramas si insarcinata dar eu nu vreau sa stea cu mine ca am un copil
brunita
Postat pe 18 Ianuarie 2014 12:35
De la: brunita, la data 2014-01-17 21:04:22buna seara am o relatie de 3 ani el a fost mereu dulce cu mine si mereu imi spune ca ma iubeste si si ca isi doreste copii cu mine dar ma si minte cu telefoanele cum a fost de revelion pe data de 30 trebuia sa se duca cu un psa ia taxa auto si mia spus ca se duce cu un prieten care il cunosc dar el seara dupa ce sa pus la somn a primit un mesaj ceva de genu scria in el :eu am coborat din avion si te astept la 8:30 pop:eu am citit sms in timp ce el sa dus la baie si dupa aceea lam sters ca sa nu isi dea seama ca mam uitat ca se supara nu ma lasa sa ma uit in tel si iam spus daca merg si eu cu el la taxa s el mia zis ca nu sa stau acasa ca eu dorm mai mult si mia zis de 4 chestia asta sa nu merg si dupa ceea iam zis de mesaj ca a primit un sms de la o tipa si ca il asteapta la 8 30 si ala inceput sa imi zika ca nu e ce cred eu ca doar il ajuta sa ia taxa neam vb urat si laun moment dat miam luat hainele si am plecat inapoi la mama stateam la el de un an dar dupa 4 zile ma cautat si sia cerut scuze dar niki acum nu imi explica cine este si cum de se cunosc.tot aceasta doamna era trecuta in telefonul lui al meu cu un nume de baiat ursu si lam era trecut 3 nr cu numele asta si am vazut ca dupa ce a iesit din casa a trimis sms dar el la sters era doar trecut in jurnal in telefon si lam intrebat ce a vb cu ursu si elmia spus ca ia trimis un sms sa ii spuna de fratele lui ce face ca nu e in tara si nu poate vb cu el orikine si inainte de asta cand am avut ocazia am luat numarul din telefon si am sunat si mia raspuns o femeie si am sunat de fata cu el si a raspuns ea el ma mintit ca ia trimis mesaj unui baiat nu unei femei eu cum sa mai am incredere in el ?????credeti ma ca mie frica sa mai dorm cu el in pat pt ca poate iar gasesc ceva de genu in telefonul mereu imi zice ca sunt unica femeie din viata lui ela are 40 si eu 24 ce ma sfatuiti sa fac?? eu nu mai pot sa am inceredere in el delok incerc dar nu pot
hm nu prea te mai inteleg de aici intervine ,lipsa increderei tale de sine ?
-Iulya
Postat pe 20 Ianuarie 2014 12:13
..lipsa increderii tale de sine..
-Iulya
Postat pe 20 Ianuarie 2014 12:24
da asa este iar ieri neam despartit din nou pt ca a ales sa stea cu cealalta
brunita
Postat pe 20 Ianuarie 2014 12:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
produse cosmetice de la Marea Moarta 1 De la: kudika_11262 4 Iulie 2012 15:49
ador bronzul 8 De la: mrskattousa 3 Martie 2009 18:00
Sani mari?? 21 De la: geo_reincarcat_iara 1 August 2010 20:49
dureri de spate...masaj 1 De la: din_suflet 23 Aprilie 2009 20:05
produse de corp 4 De la: zanadiana 4 Martie 2010 15:31