Bicicleta pe okazii, mercador, tocmai ?

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

happyastrid Avatarul lui happyastrid

45 mesaje

As vrea sa cumpar pentru cel mic, in varsta de 6 ani, o bicicleta si nu prea stiu de unde as putea sa o cumpar mai ieftin caci creste... Si bicicleta o sa devina inutila la un moment dat :)

Nu as da in magazin peste 4 milioane pe una, as prefera sa optez pentru a cumpara una second hand si nu stiu ce sa aleg...Okazii, Mercador, Tocmai ? ca tot isi fac reclama toti peste tot :)
Raporteaza abuz de limbaj
Alina_A123 Avatarul lui Alina_A123

32 mesaje

Buna alegere sa nu cumperi una noua. Cum cei mici mereu cresc de nici nu iti dai seama, ai da bani multi pe ceva ce nu ar avea rost. Depinde ce cauti totusi pe okazii gasesti magazine care le vand chiar noi, pe Mercador si Tocmai gasesti insa nu ai prea multe detalii referitor la vanzator.
lolo2012 Avatarul lui lolo2012

19 mesaje

Poti sa-l suni pe varu' de pe Mercador sa il intrebi (glumesc), uita-te pe okazii la magazinele care au oferte de biciclete reconditionate. Tot sh se numesc dupa parerea mea insa mai bune decat cele cumparate asa la nimereala.
Omul este un nger fr' de aripi i o maimu fr' de coad

32 mesaje

www.okazii.ro/biciclete/pentru-copii/bicicleta-pentru-copii-dhs-...

poate te ajuta cu ceva. Am vazut si la 150 ron unele dragute.
RalucaRalu Avatarul lui RalucaRalu

75 mesaje
Oras: bucuresti

Eu as opta pentru okazii pentru ca au sistemul de calificative in primul rand. Nu neg ca si pe celelalte doua ai putea sa gasesti ceva insa aici ai certitudinea ca ce vezi e ce cumperi.
happyastrid Avatarul lui happyastrid

45 mesaje

am gasit bicicleta. Pretul a fost unul bun, 120 ron si bicicleta e folosibila si anul viitor mai mult ca sigur caci nu e nici mica nici prea inalta. De pe okazii am luat-o pana la urma. A venit omul cu ea in fata blocului caci statea aproape :). Frumos gest

32 mesaje

Bravo ! Chiar rar gestul si dragut. Se pare ca mai exista oameni de calitate inca si nu s-au ratacit toti. Sa-i dai calificativ pozitiv :))