Setari Cookie-uri

Orgasm.

Salutare tuturor..Am si eu o intrebare..Prietena mea zice ca a avut orgasm (probabil a zis doar ca sa ma simt eu bine) dar nu a scos nici un sunet..Defapt asa sa invatat sa nu scoata sunete sa nu ne auda cineva..Este posbil cand ai orgasm sa nu scoti nici un sunet..Eu am observat ca era foarte excitata si "ejaculase" un lichid alb. Multumesc.
kudika_21375
Postat pe 1 Mai 2014 22:50
citi ani ai,prietene?vad ca nimeni nu a catadiscsit sa iti raspunda,ori ca toti sint f ocupati ori ca nimeni nu are un raspuns adecvat.eu zic ca pe iubita ta ar trebui sa o intrebi mai in detaliu,asa poate te vei lamuri.sa stii ca ,comunicarea e cel mai important lucru intr-o relatie.orgasmul e un subiect...destul de complicat,pina la urma,ne-ar trebui pagini intregi si tot nu am ajunge la perfectiune...cu raspunsurile.oricum,sa stii ca nu trebuie neaparat ca o femeie sa tipe ca din gura de sarpe cind are orgasmul,poate ea asa se manifesta,mai pe tacute...si poate fi un orgasm de-a dreptul "devastator" iar ea,sa taca "malc" si sa stringa din dinti..si poate sa nici nu-l fi avut!o femeie poate mima orgasmul daca vrea,ceea ce e o greseala,pe ea se minte de fapt.daca nu l-a avut si minte aveti de "lucrat" la comunicare.vorbeste cu ea sa iti dea detalii chiar daca va va parea un pic...delicat subiectul,dar daca e o femeie pe care vrei sa o tii linga tine,trebuie neaparat.daca e doar o..."pasare calatoare"prin viata ta...ma rog...atunci...cauta una cu care poti comunica,si te asigur ca vei avea parte de "orgasmele"ei ...galagioase,daca asa ti-ar place!!!despre lichidul alb...el exista in vaginul femeii sanatoase,tot timpul,si in timpul actului sexual,clar ca iese si pe-afara urmare a miscarilor de dute-vina,asta nu poate fi o certitudine ca orgasmul a avut loc.complicat,nu-i asa?vorbeste cu ea frumos,cu tact,cu afectiune...si vei avea raspunsuri...
armiedi_19665
Postat pe 18 Mai 2014 07:40
Da, e posibil si sa nu scoti niciun sunet. Uneori placerea poate fi atat de intensa incat iti doresti sa o pastrezi cat mai mult si ti se pare ca si doar un sunet ar reduce din placere. Fiecare femeie reactioneaza in felul ei, dar un orgasm real nu prea ai cum sa-l ascunzi. Incearca sa-i urmaresti si reactiilor corpului in timpul orgasmului daca nu aveti o relatie suficient de deschisa incat sa discutati sincer despre asta
arahne
Postat pe 18 Mai 2014 08:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce ii satisface pe barbati?? 58 De la: geo_sh 5 Aprilie 2009 10:21
Cu ce actori v-ati dori sa faceti sex? 295 De la: cotyca 28 Aprilie 2011 08:29
Baiat tanar femeie matura 5 De la: Vlad_Andrei_2 30 Aprilie 2016 11:51
cum sa scap de timiditate? 33 De la: Barbie30 13 August 2010 10:34
de ce sfaturi ? 15 De la: panduru88 31 Martie 2010 23:35