Setari Cookie-uri

SEX SHOPUL, UN SUBIECT TABU PENTRU ROMANI!!!

Putini romani indraznesc sa treaca pragul magazinelor de tip sex-shop.

Cei care totusi o fac, prefera sa se lase intunericul pentru a nu fi vazuti de vreun cunoscut.

Inca de la intrarea lor pe piata, magazinele de tip "sex-shop" au fost privite de multi romani cu foarte mult scepticism.

Voi ce parere aveti? Folositi astfel de jucarii? Credeti ca ar trebui sa folosim astfel de ajutatoare? Sunt benefice?

Am zis sa ascult si parerea altor oameni, cum trateaza romanul acest subiect. Va invit la discutii pe aceasta tema.
skeeto
Postat pe 6 Iunie 2014 13:52
Ai nevoie de ajutoare , nu te mai tine cocoselul
-Iulya
Postat pe 6 Iunie 2014 22:45
Am o parere foarte buna despre ce se vinde [sau se vindea] in aceste sex-shop-uri.

Si da, romanul de rand este foarte atins in orgoliul propriu chiar si daca sugerezi ceva.

Sunt niste jucarii foarte interesante, pe care sper sa le folosesc in viitor pe trupul unei anumite domnisoare. :)
Reveille
Postat pe 10 Iunie 2014 02:05
" SEX SHOPUL, UN SUBIECT TABU PENTRU ROMANI!!! "

In schimb , obsedati de sex sunt pe la toate coltzurile.
Rotty_
Postat pe 10 Iunie 2014 08:02
De la: skeeto, la data 2014-06-06 13:52:12Putini romani indraznesc sa treaca pragul magazinelor de tip sex-shop.

Cei care totusi o fac, prefera sa se lase intunericul pentru a nu fi vazuti de vreun cunoscut.

Inca de la intrarea lor pe piata, magazinele de tip "sex-shop" au fost privite de multi romani cu foarte mult scepticism.

Voi ce parere aveti? Folositi astfel de jucarii? Credeti ca ar trebui sa folosim astfel de ajutatoare? Sunt benefice?

Am zis sa ascult si parerea altor oameni, cum trateaza romanul acest subiect. Va invit la discutii pe aceasta tema.
ghici////
NEGRUTTTT
Postat pe 15 Iunie 2014 14:09
De la: skeeto, la data 2014-06-06 13:52:12Putini romani indraznesc sa treaca pragul magazinelor de tip sex-shop.

Cei care totusi o fac, prefera sa se lase intunericul pentru a nu fi vazuti de vreun cunoscut.

Inca de la intrarea lor pe piata, magazinele de tip "sex-shop" au fost privite de multi romani cu foarte mult scepticism.

Voi ce parere aveti? Folositi astfel de jucarii? Credeti ca ar trebui sa folosim astfel de ajutatoare? Sunt benefice?

Am zis sa ascult si parerea altor oameni, cum trateaza romanul acest subiect. Va invit la discutii pe aceasta tema.



Nu am nevoie de asa ceva,si cine are un partener sau o partenera pe masura nu apeleaza la astfel de artificii!!!NATURAL,domnule draga,caci ce este VIU este sfant!!!

Cine apeleaza la asa ceva???Numai neputinciosii,incapabilii si toti cei care nu sunt in stare sa faca dragoste normal,firesc si pasional!!!Oamenii slabi recurg la subterfugii de asemenea natura!!

De ce este nevoie de sex-shop,cand exista pari nodurosi destui pe drum,buni pentru ambele sexe!!??
kudika_15804
Postat pe 15 Iunie 2014 14:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sexul oral este necesar ori ba? 52 De la: kittycrys 17 Aprilie 2010 21:27
va rog sfaturi 37 De la: kudika_24917 28 Ianuarie 2013 06:52
Fara sex! cat? 257 De la: kudika029282 16 Septembrie 2009 17:47
are sunt cei mai mari mincinosi???barbatii sau femeile? 14 De la: pamela_1 23 Iunie 2009 13:10
Nu e cam ciudat cand faci dragoste cu o persoana pe care o cheama ca si pe fratele sau sora ta...? 28 De la: anageo25 22 Iulie 2011 23:44