Setari Cookie-uri

pareri

Buna fetelor! In octombrie voi avea nunta si am nevoie de nista pareri obiective. Mi-am cumparat o rochita care initial mi-a placut foarte mult, dar acum nu mai sunt chiar atat de incantata. Ma gandesc ca se intampla acest lucru din pricina faptului ca sunt foarte stresata si vreau sa iasa totul cat mai bine. Aici este rochita: http://www.mayafashion.ro si este modelul M24.14. Voi ce ziceti?
alecsia123
Postat pe 22 August 2014 12:41
De la: kudika_972709, la data 2014-08-22 12:41:10Buna fetelor! In octombrie voi avea nunta si am nevoie de nista pareri obiective. Mi-am cumparat o rochita care initial mi-a placut foarte mult, dar acum nu mai sunt chiar atat de incantata. Ma gandesc ca se intampla acest lucru din pricina faptului ca sunt foarte stresata si vreau sa iasa totul cat mai bine. Aici este rochita: http://www.mayafashion.ro si este modelul M24.14. Voi ce ziceti?



Bine,bine,am inteles,dar care dintre ele???Sunt superbe,elegante!!
kudika_15804
Postat pe 22 August 2014 12:42
Modelul M24.14.
alecsia123
Postat pe 22 August 2014 12:45
De la: alecsia123, la data 2014-08-22 12:41:10Buna fetelor! In octombrie voi avea nunta si am nevoie de nista pareri obiective. Mi-am cumparat o rochita care initial mi-a placut foarte mult, dar acum nu mai sunt chiar atat de incantata. Ma gandesc ca se intampla acest lucru din pricina faptului ca sunt foarte stresata si vreau sa iasa totul cat mai bine. Aici este rochita: http://www.mayafashion.ro si este modelul M24.14. Voi ce ziceti?


Maya fashion are niste rochii superbe..am participat la una dintre prezentarile de moda ale acestui magazin si crede-ma ca fiecare rochie are povestea ei si este unica. Rochita ta este foarte feminina si diafana. Mie personal imi place! Depinde si de coafura pe care o vei purta si de accesorii.
Eu zic sa nu-ti mai faci probleme si sa o porti cu incredere. Daca esti in continuare ne impacata cred ca poti incerca sa o schimbi. Poti sa intrebi in magazin daca ti-o schimba. Daca consideri ca nu te avantajeaza. Acum, eu iti spun ca imi place cum se vede in poza dar depinde foarte mult cum vine pe silueta ta. Imaginile de pe site sunt prelucrate, stiu cum se fac acele poze pt siteuri;pe tine s-ar putea sa cada altfel rochita. Daca mai ai nevoie de ajutor poti sa ma contactezi!
Casa de piatra!
Sasha_Criss
Postat pe 22 August 2014 13:00
Si eu am oscilat intre doua modele de la ATHENA PHILIP...mai exact intre rochia Athena si AGOSTO...intr un final am ales agosto...a fost greu sa aleg, mai ales pentru ca toate rochiile lor sunt superbe.
Va recomand acest salon...chiar aveti de unde alege...iar preturile sunt pentru toate bugetele!!
kudika_981802
Postat pe 25 Februarie 2015 15:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Un sfat ... 7 De la: Alex_H 1 Septembrie 2009 16:53
rochie de mireasa Casa de moda Adeline- 900 lei 1 De la: alina_ionita 26 Iunie 2010 23:22
Vrei sa fii frumoasa purtand bijuterii unicat?? 1 De la: grace008724 11 Iunie 2010 15:18
imi vand rochita 1 De la: luciana25 26 August 2009 16:35
Castiga un costum de ocazie sau de mire pentru iubitul tau! 1 De la: eley 6 Februarie 2012 21:01