Setari Cookie-uri

Sistem de prindere cu magneti a colierelor de argint

Salut! Sunt noua pe acest forum si vad ca lumea discuta diverse chestii despre bijuterii pe aici. Stie oare cineva din cei care fac bijuterii hand made cum as putea sa fac niste inchizatori pentru un colier de argint folosind niste magneti? Am vazut ca se practica dar are cineva idee cum as putea sa sa aplic ideea la argint care nu este magnetic? Am niste magnetei de la www.hobber.ro achizitioanti special in acest scop.
Si in plus stie cineva de unde pot achizitioan un pandantiv lup (sa fie lup nu caine )? Sau vreun artist hand-made care l-ar putea face?
kudika_973647
Postat pe 13 Septembrie 2014 00:50
De la: kudika_973647, la data 2014-09-13 00:50:54Salut! Sunt noua pe acest forum si vad ca lumea discuta diverse chestii despre bijuterii pe aici. Stie oare cineva din cei care fac bijuterii hand made cum as putea sa fac niste inchizatori pentru un colier de argint folosind niste magneti? Am vazut ca se practica dar are cineva idee cum as putea sa sa aplic ideea la argint care nu este magnetic? Am niste magnetei de la www.hobber.ro achizitioanti special in acest scop.
Si in plus stie cineva de unde pot achizitioan un pandantiv lup (sa fie lup nu caine )? Sau vreun artist hand-made care l-ar putea face?
..LA ORA ASTA ITI VENI ,IDEEA?????
NEGRUTTTT
Postat pe 13 Septembrie 2014 00:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Stie cineva unde pot vopsi blugi in Iasi? 4 De la: ioana_io 8 Iunie 2013 14:00
salutare 2 De la: one_size 13 Martie 2010 14:35
cine ma ajuta si pe mine???unde pot gasi sa cumpar un manechin de croitorie reglabil?? 20 De la: alejandra_scumpika 3 Decembrie 2015 08:01
Strasuri ieftine? 8 De la: AdrianaR 30 Octombrie 2010 15:44
Culorile anului 2015 de la Talis Romania 1 De la: SuriaUreche 4 Februarie 2015 01:38