Setari Cookie-uri

Cariera...

Am terminat Facultatea de Litere, am facut si un masterat in Management pentru ca am crezut ca e nevoie de diversitate si in prezent lucrez ca si secretara.pam pam! Imi doresc tare mult sa am o cariera in ceva, doar ca nu stiu care e acel ceva pentru mine? Ma gandesc zi de zi la subiectul asta, mi s epare ca nu am realizat nimic si putea mult mai mult, si sunt foarte dezamagita de mine. Intrebare, usor retorica; Cum imi dau seama ce ar trebui sa fac pe mai departe, legat de cariera? :
kudika_980206
Postat pe 26 Ianuarie 2015 17:33
De la: kudika_980206, la data 2015-01-26 17:33:25Am terminat Facultatea de Litere, am facut si un masterat in Management pentru ca am crezut ca e nevoie de diversitate si in prezent lucrez ca si secretara.pam pam! Imi doresc tare mult sa am o cariera in ceva, doar ca nu stiu care e acel ceva pentru mine? Ma gandesc zi de zi la subiectul asta, mi s epare ca nu am realizat nimic si putea mult mai mult, si sunt foarte dezamagita de mine. Intrebare, usor retorica; Cum imi dau seama ce ar trebui sa fac pe mai departe, legat de cariera? :



Nu ti-ar placea sa lucrezi in invatamant????Cred ca este o intrebare retorica,nu????
Draga mea,facultatea absolvita nu iti ofera multe optiuni in directia dezvoltarii tale,si nici Masteratul facut in Management!!!Ca sa devii un bun Manager,va trebui sa mergi pe un drum profesional cu o crestere a valorii, exponentiala si care sa prezinte abilitati pentru a manageria !!!Ti-au placut cursurile facultatii urmate???Ce te-a atras ,in mod deosebit,in platforma Masterului urmat????Pozitia de "Asistent Manager" ti-ar placea????Aceasta ar insemna ceva intr-o Multinationala,nu intr-o societate comerciala obisnuita,caci esti,deja,Secretara!!!
kudika_15804
Postat pe 26 Ianuarie 2015 18:21
De la: kudika_980206, la data 2015-01-26 17:33:25Am terminat Facultatea de Litere, am facut si un masterat in Management pentru ca am crezut ca e nevoie de diversitate si in prezent lucrez ca si secretara.pam pam! Imi doresc tare mult sa am o cariera in ceva, doar ca nu stiu care e acel ceva pentru mine? Ma gandesc zi de zi la subiectul asta, mi s epare ca nu am realizat nimic si putea mult mai mult, si sunt foarte dezamagita de mine. Intrebare, usor retorica; Cum imi dau seama ce ar trebui sa fac pe mai departe, legat de cariera? :


nu aici tre sa intrebi ce tre sa faci,,intreaba te pe tn si ai tai
george1
Postat pe 26 Ianuarie 2015 18:42
Mare ti-e gradina Doamne...pam , pam.
Rotty_
Postat pe 26 Ianuarie 2015 19:56
De la: kudika_980206, la data 2015-01-26 17:33:25Am terminat Facultatea de Litere, am facut si un masterat in Management pentru ca am crezut ca e nevoie de diversitate si in prezent lucrez ca si secretara.pam pam! ...Cum imi dau seama ce ar trebui sa fac pe mai departe, legat de cariera? :


A scos seful canapeaua din birou si crezi ca te-a concediat? Despre ce cariera vorbesti? Ai nimerit bine pe kudika, aici e mare diversitate...
Deci, ce te-ar interesa pe mai departe?
kudika_975045
Postat pe 27 Ianuarie 2015 10:43
De la: kudika_980206, la data 2015-01-26 17:33:25Am terminat Facultatea de Litere, am facut si un masterat in Management pentru ca am crezut ca e nevoie de diversitate si in prezent lucrez ca si secretara.pam pam! Imi doresc tare mult sa am o cariera in ceva, doar ca nu stiu care e acel ceva pentru mine? Ma gandesc zi de zi la subiectul asta, mi s epare ca nu am realizat nimic si putea mult mai mult, si sunt foarte dezamagita de mine. Intrebare, usor retorica; Cum imi dau seama ce ar trebui sa fac pe mai departe, legat de cariera? :
pai... ...continua cu pam-pam
INTELIGENTUL-
Postat pe 27 Ianuarie 2015 12:09
...si bum-bum
INTELIGENTUL-
Postat pe 27 Ianuarie 2015 12:11
...pana rupeti canapeaua
INTELIGENTUL-
Postat pe 27 Ianuarie 2015 12:19
https://www.kudika.ro/comunitate/forum/post_reply/60529.html

Postat pe 24 Aprilie 2023 15:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sfantul valentin...idei traznite 5 De la: DiavolytaTa 4 Aprilie 2009 15:14
As vrea o parere sau un sfat .. am nevoie .. va rog sa ma ajutati 2 De la: dolcedoll 3 Februarie 2009 03:33
Facultate la 29 de ani... e prea tarziu? 26 De la: danutza_new 15 Mai 2009 21:42
cautand un loc de munca... 16 De la: cristablue 17 Octombrie 2009 17:02
Student anul 6 din Iasi caut colaborare cu un medic stomatolog 2 De la: donttouch 4 August 2009 13:18