Cariera...

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

kudika_980206 Avatarul lui kudika_980206

2 mesaje

Am terminat Facultatea de Litere, am facut si un masterat in Management pentru ca am crezut ca e nevoie de diversitate si in prezent lucrez ca si secretara.pam pam! Imi doresc tare mult sa am o cariera in ceva, doar ca nu stiu care e acel ceva pentru mine? Ma gandesc zi de zi la subiectul asta, mi s epare ca nu am realizat nimic si putea mult mai mult, si sunt foarte dezamagita de mine. Intrebare, usor retorica; Cum imi dau seama ce ar trebui sa fac pe mai departe, legat de cariera? :
Raporteaza abuz de limbaj
kudika_15804 Avatarul lui kudika_15804

41840 mesaje
Oras: bucuresti

De la: kudika_980206, la data 2015-01-26 17:33:25Am terminat Facultatea de Litere, am facut si un masterat in Management pentru ca am crezut ca e nevoie de diversitate si in prezent lucrez ca si secretara.pam pam! Imi doresc tare mult sa am o cariera in ceva, doar ca nu stiu care e acel ceva pentru mine? Ma gandesc zi de zi la subiectul asta, mi s epare ca nu am realizat nimic si putea mult mai mult, si sunt foarte dezamagita de mine. Intrebare, usor retorica; Cum imi dau seama ce ar trebui sa fac pe mai departe, legat de cariera? :

Nu ti-ar placea sa lucrezi in invatamant????Cred ca este o intrebare retorica,nu????
Draga mea,facultatea absolvita nu iti ofera multe optiuni in directia dezvoltarii tale,si nici Masteratul facut in Management!!!Ca sa devii un bun Manager,va trebui sa mergi pe un drum profesional cu o crestere a valorii, exponentiala si care sa prezinte abilitati pentru a manageria !!!Ti-au placut cursurile facultatii urmate???Ce te-a atras ,in mod deosebit,in platforma Masterului urmat????Pozitia de "Asistent Manager" ti-ar placea????Aceasta ar insemna ceva intr-o Multinationala,nu intr-o societate comerciala obisnuita,caci esti,deja,Secretara!!!
Now is me,who's next!!
Fosta membra Kudika.ro
De la: kudika_980206, la data 2015-01-26 17:33:25Am terminat Facultatea de Litere, am facut si un masterat in Management pentru ca am crezut ca e nevoie de diversitate si in prezent lucrez ca si secretara.pam pam! Imi doresc tare mult sa am o cariera in ceva, doar ca nu stiu care e acel ceva pentru mine? Ma gandesc zi de zi la subiectul asta, mi s epare ca nu am realizat nimic si putea mult mai mult, si sunt foarte dezamagita de mine. Intrebare, usor retorica; Cum imi dau seama ce ar trebui sa fac pe mai departe, legat de cariera? :

nu aici tre sa intrebi ce tre sa faci,,intreaba te pe tn si ai tai
Rotty_ Avatarul lui Rotty_

13749 mesaje

Mare ti-e gradina Doamne...pam , pam.
Cu cat cunosc mai bine oamenii, iubesc mai mult cainii... Singurul defect al cainilor este ca iubesc orice jigodie de om
kudika_975045 Avatarul lui kudika_975045

144 mesaje

De la: kudika_980206, la data 2015-01-26 17:33:25Am terminat Facultatea de Litere, am facut si un masterat in Management pentru ca am crezut ca e nevoie de diversitate si in prezent lucrez ca si secretara.pam pam! ...Cum imi dau seama ce ar trebui sa fac pe mai departe, legat de cariera? :

A scos seful canapeaua din birou si crezi ca te-a concediat? Despre ce cariera vorbesti? Ai nimerit bine pe kudika, aici e mare diversitate...
Deci, ce te-ar interesa pe mai departe?
kudika_975045, aka 45
INTELIGENTUL- Avatarul lui INTELIGENTUL-

790 mesaje

pai... ...continua cu pam-pam
Nu mai comandati de pe internet,,,saiturile fac pipi in mancarea de acolo,,,O zi si o noapte frumoasa tuturor indiferent in patul cui va aflati !!!,,,in poza o tin de pasarica pe kudika si ii arat afectiune,,,

790 mesaje

...si bum-bum
Nu mai comandati de pe internet,,,saiturile fac pipi in mancarea de acolo,,,O zi si o noapte frumoasa tuturor indiferent in patul cui va aflati !!!,,,in poza o tin de pasarica pe kudika si ii arat afectiune,,,

790 mesaje

...pana rupeti canapeaua