Setari Cookie-uri

urgent..idei de cadou

buna. am nevoie si eu de niste idei de cadou pentru ziua de nastere. sunt cu iubitul meu de 2 ani jumate..iar anu asta nu am idei deloc...ceva de imbracat/incaltat nu am cum sa ii au ca e foarte mofturos si trebuie sa mearga cu mine...si vreau sa fie surpriza... nu locuim impreuna deci..unele idei se exclud...la prima zi de nastere iam luat o bratara de argint la a doua iam cumparat o geaca.. dar bineinteles ca era cu mine ca a trebuit sa o probeze si toate cele..si l-am pacalit ca sa mearga ca altfel nu mergea...perne in forma de inimioare si de astea parca nu merge...anu asta am de gand sa ii iau un tort ..dar mai vreau sa ii iau ceva ..doar tortul mi se pare prea banal... aa am uitat sa precizez ziua lui e in 2 zile ...ajutorrr va rog
cecilia91
Postat pe 13 Aprilie 2015 16:52
De la: cecilia91, la data 2015-04-13 16:52:11buna. am nevoie si eu de niste idei de cadou pentru ziua de nastere. sunt cu iubitul meu de 2 ani jumate..iar anu asta nu am idei deloc...ceva de imbracat/incaltat nu am cum sa ii au ca e foarte mofturos si trebuie sa mearga cu mine...si vreau sa fie surpriza... nu locuim impreuna deci..unele idei se exclud...la prima zi de nastere iam luat o bratara de argint la a doua iam cumparat o geaca.. dar bineinteles ca era cu mine ca a trebuit sa o probeze si toate cele..si l-am pacalit ca sa mearga ca altfel nu mergea...perne in forma de inimioare si de astea parca nu merge...anu asta am de gand sa ii iau un tort ..dar mai vreau sa ii iau ceva ..doar tortul mi se pare prea banal... aa am uitat sa precizez ziua lui e in 2 zile ...ajutorrr va rog
....boxeri
NEGRUTTTT
Postat pe 13 Aprilie 2015 16:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Add: showady300@yahoo.com 0 De la: 5 Mai 2012 13:22
Buna ziua 2 De la: kudika_974578 5 Octombrie 2014 18:19
iubire la distanta? 24 De la: steffy91 16 Noiembrie 2011 22:41
=(( 40 De la: Razv 18 Februarie 2012 22:54
Ipocrizie si prostie 19 De la: thadoogback 2 Octombrie 2010 18:09