Setari Cookie-uri

Lenjerii de pat

Ma tot uitam de cateva zile pe forumuri si site-uri pentru lenjerii de pat. Imi place sa fac cumparaturi si imi place sa modific intotdeauna ceva la dormitorul meu , asadar am o gama maricica de lenjerii de pat, doar ca ma satur repede de ele. Asadar m-am hotarat sa va cer ajutorul :D Am comandat zilele trecute o lenjerie de pat de pe site-ul https://www.inio.ro si mi s-a parut foarte ok. Am ales o lenjerie din bumbac care arata foarte bine , a trecut si testul primei spalari deci . Acum ma tot uit si nu mai stiu ce sa mai aleg, au destul de multe modele si 5D si 3D, Disney, voi ce ati allege de aici ? Ce m-a atras sa cumpar de la ei in continuare : promtitudinea, livreaza in 24/ 48h ( cam asta e termenul pt majoritatea sit-urilor ) si au modele f dragute.
kudika_992853
Postat pe 27 August 2015 11:06
Daca ai atat de multe lenjerii de pat, de ce te mai intereseaza sa tot cumperi?
Eu spun sa uiti de site-ul ala si sa te focusezi pe perdele, draperii, altele. Mai bine uiti de site-uri online si mergi al cumparaturi prin magazine, ti-ar prind ebine si putin aer curat si ceva dat din picioare!
kudika_11495
Postat pe 27 August 2015 11:16
Am atat de multe lenjerii pentru ca nu imi place sa am doar 2-3 modele pe care le schimb la maxim o saptamana. Imi place sa schimb mereu culorile si sa am modele noi. La lenjeriile vechi renunt dupa o anumita perioada.
Topicul a fost deschis strict pentru partea de lenjerii, pt ca in draperii si perdele am investit destul de multi bani asa ca nu le schimb prea curand.

Vroiam sa stiu daca sunt personae care au alte pareri de site-ul www.inio.ro si ce modele si-au ales de acolo.

Cat despre plimbari, nu duc lipsa merg 1h zilic pe jos, iar daca vreau o sedinta serious de shopping, fii sigura ca merg si in magazine.

Deci? Discutam despre lenjeriile celor de la www.inio.ro , ce modele ati allege voi de aici ?
kudika_992853
Postat pe 27 August 2015 15:15
Am inteles acum, tu ai venit aici sa faci strict reclama la site-ul ala!

Scuze, nu-s obsedata de lenjerii de pat, desii am destule, dar prefer calitatea foarte buna de la magazine consacrate si prefer sa mi le cumpar singura din magazin.



kudika_11495
Postat pe 28 August 2015 00:39
Nu vreau sa fac publicitate nici unui site. :) Fiecare poate sa fie obsedat de ce doreste, este un formum unde fiecare isi poate spune parerea. Poate sunt si alte fete interesate de acest subiect, poate au alte pareri si alte magazine de care sunt multumite. Daca vroiam sa fac reclama cred ca trebuia sa caut o alta categorie de site-uri, nu deschideam eu subiecte pe forumuri.

Asadar daca tu ai anumite magazine de unde cumperi lenjerii de calitate si frumoase, vinde-ne si noua pontul. :)

Eu astept si alte pareri cu bratele deschise
kudika_992853
Postat pe 28 August 2015 14:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
haine online 4 De la: misspretty 24 Iunie 2010 18:53
lentile de contact ..ce parere aveti? 21 De la: _dulcik_ 1 Aprilie 2009 21:58
Bijuterii Cassia cu pietre semipretioase 1 De la: monicabirlea_condo 6 Octombrie 2011 10:41
http://parfumurile.hi5.com - parfumuri si cosmetice 1 De la: Frumushica59 9 Februarie 2010 14:53
Vand haine de firma mamici si copii ieftine.30%reducere 1 De la: ianismagazin 17 Mai 2011 02:13