Setari Cookie-uri

Ajuuutooorrrr

Suntem cãsãtoriți de curând, nu avem încã un an vechime, și soțul meu mi-a propus sã ne condimentãm un pic viața sexualã invitând la noi diverși prieteni cu care sã facem sex în 3. Inițial am fost vexatã de propunerea asta, mi s-a pãrut cã e un semn cã nu mã iubește de fapt și cã s-a și plictisit de mine.
kudika_36737
Postat pe 3 Martie 2016 03:48
De la: kudika_36737, la data 2016-03-03 03:48:50Suntem cãsãtoriți de curând, nu avem încã un an vechime, și soțul meu mi-a propus sã ne condimentãm un pic viața sexualã invitând la noi diverși prieteni cu care sã facem sex în 3. Inițial am fost vexatã de propunerea asta, mi s-a pãrut cã e un semn cã nu mã iubește de fapt și cã s-a și plictisit de mine.



Ti-as putea parea demodata, dar vin si iti spun:

Sotul tau, nu numai ca nu te iubeste, nici nu te respecta!!!

De cat timp va cunoasteti, caci aceasta preferinta sexuala nu apare instant, ea este inradacinata in stilul de viata al celui, care propune asa ceva!!!!!

Daca te deranjeaza invitatia sotului tau, clarifica problema, fii transanta, taie raul de la radacina, altfel, vei suferi, asta daca nu vei accepta propunerea partenerului tau, nu este ceva iesit din comun in lumea de astazi, caci asa ceva se poarta in multe familii moderne!!!!

Iti dau un sfat, respecta-ti viata intima, nu face, din ea, bulevard!!!Sotul tau??????Fiind barbat, isi consolideaza statutul, chiar daca nu o face in mod onorabil!!!Nu ii canta in struna, intreab-o pe maicuta lui, asa s-a procedat in familia domniei ei!!!

Din pacate, viata din interiorul multor cupluri a devenit un grajd!!!
kudika_15804
Postat pe 3 Martie 2016 07:22
Ptiu, calcate-ar ce m-am speriat! Cand am citit "Ajutooooooor" , am crezut ca arde pe undeva. Cand colo, ce sa vezi ? Doar un pervers la orizont...
Rotty_
Postat pe 3 Martie 2016 07:27
De la: Rotty_, la data 2016-03-03 07:27:41Ptiu, calcate-ar ce m-am speriat! Cand am citit "Ajutooooooor" , am crezut ca arde pe undeva. Cand colo, ce sa vezi ? Doar un pervers la orizont...



Eu pregatisem cisterna cu apa!!!!
kudika_15804
Postat pe 3 Martie 2016 07:30
Draga mea,daca dupa nici un an sotul tau itzi propune asa ceva.Asta inseama doua lucruri.
1.sar putea ca sotul tau satzi simta vreo slabiciune si spera ca vei accepta,caz in care pe urma itzi va reprosa amarnic,probabil itzi va spune chiar ca ai mai facut asa ceva.
2.Iar in al doilea rind,e din nou foarte grav,inseamna ca sotul tau are o deformatie,care o va avea toata viata,sar putea merge pina acolo unde sa-si tina la un moment dat o alta in casa pe linga tine,motivind pueril ca masculul celei dea doua nu poate veni etc.etc.etc.
Dar un fapt clar.Daca dups nici un an el doreste asa ceva e clar,tu esti doar o bucatica de sex pentru el.
Dragostea si iubirea lui e inexistenta e zero.
kudika_949711
Postat pe 6 Martie 2016 10:09
Eu deduc ca deja s-a trecut la fapte. D-na doreste doar aprobarea noastra sau abia acum se intreaba ce o fi si asta... surplus de hormoni sau iubire nemarginita unde sotul prefera sa impartaseasca cu e a noi experiente ludice ))
kudika920823
Postat pe 7 Martie 2016 13:31
De la: kudika_949711, la data 2016-03-06 10:09:03Draga mea,daca dupa nici un an sotul tau itzi propune asa ceva.Asta inseama doua lucruri.
1.sar putea ca sotul tau satzi simta vreo slabiciune si spera ca vei accepta,caz in care pe urma itzi va reprosa amarnic,probabil itzi va spune chiar ca ai mai facut asa ceva.
2.Iar in al doilea rind,e din nou foarte grav,inseamna ca sotul tau are o deformatie,care o va avea toata viata,sar putea merge pina acolo unde sa-si tina la un moment dat o alta in casa pe linga tine,motivind pueril ca masculul celei dea doua nu poate veni etc.etc.etc.
Dar un fapt clar.Daca dups nici un an el doreste asa ceva e clar,tu esti doar o bucatica de sex pentru el.
Dragostea si iubirea lui e inexistenta e zero.



3 - sar , satzi ,itzi
kudika_988778
Postat pe 10 Martie 2016 17:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ejaculare 36 De la: pasarik69 25 Noiembrie 2009 14:15
CUM NE INGRIJIM SANII 40 De la: iris_4_ever 4 Iunie 2009 17:41
fetele bune ajung in rai,fetele rele ajung unde vor 71 De la: kudika002015 4 Februarie 2010 19:02
sunt sanse sa raman insarcinata? 2 De la: kudika_937536 12 Octombrie 2013 21:41
care sunt simptomele de sifilis? stie cineva? 9 De la: leo_ 8 Februarie 2011 16:15