Setari Cookie-uri

Adio sandalelor?

Va pup fetelor!

Sunt absolut disperata si sper sa ma puteti ajuta aici. Daca nu, chiar ma duc la la medic.
Va zic pe scurt despre ce e vorba. Lucrez in vanzari, deci sunt mult pe drumuri, in miscare, stau mult in picioare incaltata incomod, cu tocuri , etc.Pe langa asta, ca multe dintre noi, merg la salon, mai fac un bazin, sau la o sala macar o data pe saptamana.
Am patit ceva foarte penibil, mai ales ales ca se intampla acum in prag de vara: m-am trezit cu o unghie la degetul mare la piciorul drept patata la un colt. Mi-a aparut ceva de culoare alb-galbui in colt si s-a ingrosat. Nu mai zic ca ma si doare si cred ca se va desprinde.
Banuiala mea e ca e de la sala sau de la salon. Dar ma gandesc ca paote fi si de la bazin desi stiu ca ei trateaza apa pe acolo. Vreau sa cred.
Pana una alta, m-ar interesa daca a mai avut cineva probleme pe aici? Se poate agrava mai tare? Se intinde? Ajunge la alte unghii?
Evident ca orice sfat sau tratament ar fi salvator de viata acum in pragul verii.

Mersi si va pup!
kudika_1027370
Postat pe 12 Iunie 2017 22:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ma mai iubeste oare?????? 5 De la: danut_za 30 Mai 2012 09:05
clarvizune sau ghicit in tarot sau paranormal 15 De la: kudika511032 8 Iulie 2014 22:34
Credeti cumva ca un partid este puternic prin averile membrilor sai p-s-d-isti? 4 De la: Georgevici_Mihail_1 17 August 2014 19:58
Lupta impotriva racelii Ajutor!!!!!!!!!!! 6 De la: kudika196886 31 Martie 2012 13:49
POFTICIOS SI SANATOS 1 De la: daneassa 10 Septembrie 2010 17:16