Exista cineva care a putut citi aceste capitole in intregime?

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

oryxbeissa Avatarul lui oryxbeissa

2 mesaje
Oras: cluj

Avand in vedere faptul ca sunt scrise ca o compunere de liceu, cosmetizata deloc subtil cu clisee "creative", aceste capitole sunt riscante de-a dreptul. Daca gresesc, va rog corectati-ma! Va rooog!:-)
Fosta membra Kudika.ro
:) :) :)
Nici o persoana cu capul pe umeri si cu o cat de cat inclinatie spre litaratura nu o poate face! :)
Adica...ai dreptate...si e putin spus! :) O seara frumoasa.
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

Eu mai arunc câte un ochi ... Dar de citit, le citesc și eu "în diagonală"!

1 mesaj

cam greu de citit in intregime....mie mi se pare cam plictisitor...felicitari autoarelor care isi ocupa timpul prea liber cu astfel de prostii...totusi parerea mea este ca acesta creatie e departe de a fi un roman...cel putin nu unul adevarat..bafta in continuare...talentatelor

1 mesaj

cititoril de performanta le aduc aminte de simona popescu.... dupa 10 pagini iti vine sa te urci pe pereti pentru ca limbajul este prea dens, dar ceva te face sa citesti mai departe. aici... descriem descriem descriem.... eminescu ar fi mandru de noi

1 mesaj

Eu mă întreb de ce nu s-a putut alege o temă captivantă cu adevărat! Atunci mai multă lume s-ar fi implicat și ar fi ieșit ceva mult mai interesant.

1 mesaj

Nu. Eu n-am reusit sunt extrem de plictisitoare:))
angel_and_devil Avatarul lui angel_and_devil

4 mesaje

:))) am citit primaul cap si acum prima varianta din ultimul :)) si mi-a ajuns...o ecranizare pentru postul acasa tv? adela popescu ar juca bine rolul mayei... :P...orium felicitari celor care s-au chinuit sa...scrie :D
-- Hoping for the best but expecting the worst --
angel_and_devil Avatarul lui angel_and_devil

4 mesaje

*pardon, PRIMUL, nu primaul si ORICUM, nu orium :D....emotiile finalului sunt d vina :D
-- Hoping for the best but expecting the worst --