Setari Cookie-uri

tinctura de marar pentru cresterea sanilor

in urma cu aproximativ 1 an mai multe cititoare kudika au incercat sa folosesca tinctura de marar pentru cresterea sanilor. Este cineva care a obs vreun rezultat? daca da, va rugam sa ne spuneti si noua! thanx!
OanaTrifu
Postat pe 24 Iunie 2008 13:54
da, si pe mine ma intereseaza sa aflu

Postat pe 11 Iulie 2008 13:07
Iti spun sincer ca eu am observat dupa ce am luat ca sanii mei s-au implinit un picut, au capatat o forma mai rotunjita...efectul dureaza numai pe perioada in care se consuma tinctura de marar, dupa aceea sanii revin cum au fost inainte....banuiesc ca e acelasi efect ca luatul anticonceptionalelor - si atunci unele femei spun ca le cresc sanii.....eu anticonceptionale nu am luat niciodata!

Postat pe 12 Iulie 2008 10:55
am auzit si eu de asa ceva dar nu cred

Postat pe 14 Iulie 2008 13:04
cunosc pe cineva care a pus in practica metoda cu tinctura de marar,cam in jur de o luna.insa nu are efect...sincer, si eu am aceeasi problema cu sanii,insa am auzit de niste pilule...am gasit intr-o revista un articol,si la fel niste marturii de-ale celor care au facut acesta cura.as vrea sa incerc si eu aceasta metoda,insa imi este teama sa nu aibe altfel de reactii..precum cresterea parului...si tot felul de dereglari ale organismului...
andunici
Postat pe 14 Iulie 2008 14:16
chiar maine inchei prima cura de 3 saptamani cu tinctura de marar. eram foarte increzatoare la inceput cand citisem marturiile unor persoane care spuneau ca rezultatele chiar s-au vazut...acum insa din nou sunt pesimista :(( nu se vede nicio schimbare...ma mai gandesc daca reiau sau nu cura peste doua saptamani...poate efectul depinde si de organism, nu stiu

Postat pe 16 Iulie 2008 23:13
si eu si prietena mea am folosit. intr-adevar se observa o mica modificare a sanilor dar nu extraordinara. o varianta alternativa pentru tinctura o reprezinta semintele de marar, care pot fi tinute sub limba pentru 15-20 de min, ingerand astfel substantele pe care le contin.

Postat pe 17 Septembrie 2008 09:30
lasa-ti sanii asa cum ii aveti.nu mai luati tot felul de prosti.fetelor sunteti frumoase oricum
alexutzab
Postat pe 24 Septembrie 2008 12:04
incearca BreastActives
anda0
Postat pe 24 Septembrie 2008 21:49
De la: y0ana, la data 2008-07-12 10:55:59Iti spun sincer ca eu am observat dupa ce am luat ca sanii mei s-au implinit un picut, au capatat o forma mai rotunjita...efectul dureaza numai pe perioada in care se consuma tinctura de marar, dupa aceea sanii revin cum au fost inainte....banuiesc ca e acelasi efect ca luatul anticonceptionalelor - si atunci unele femei spun ca le cresc sanii.....eu anticonceptionale nu am luat niciodata!


sa inteleg ca au devenit pulsatili?

Postat pe 24 Septembrie 2008 21:53
eu am luat..cateva luni.gust groaznic,rezultate...nu prea
pt ce atata chinuiala?
fiecare e frumos in felul lui..si cu sanii mai mici
anca18v
Postat pe 6 Octombrie 2008 16:27
cu aceasi problema ma confrunt si eu sani mici insa am tot auzit de ceva pastile branca ursului si cica da rezultate apropo de facut copi ca iti cresc sani nu este adevarat eu am 2 copi si sani au crescut doar in perioada cu alaptatul pt ca normal sunt plini cu lapte dar dupa ce nu mai alaptezi revin la forma de dinainte si pe deasupra se mai si lasa
theodora_annalisa
Postat pe 26 Octombrie 2008 13:11
Cum sa folositi mai fetelor asa ceva? voi chiar credeti ca exista tratamente minune care va maresc sanii peste noapte? Nu mai credeti in basme ca nu exista! Singura varianta prin care cresc sanii e sa va faceti implanturi! asta daca chiar vreti rezultate! Am 2 prietene care si au pus silicoane si nu mai pot de mandre ce sunt!
pussyk
Postat pe 28 Octombrie 2008 22:34
fetelor...nu e buna tinctura de marar!!!
eu am luat aproximativ 3 luni.
sanii..nu se maresc,e doar o iluzie,doar ca se intaresc si dor putin
pe langa asta,tinctura de marar duce la aparitia chisturilor ovariene,chisturi care mi-au aparut si mie de atunci.am fost la dr si mi-a gasit un chist de 89 mm si unul de 45 mm,nu pot spune ca le-am facut numai de la tinctura de marar,insa a contribuit si aceasta,cu siguranta.de cateva luni urmez fel de fel de tratamente pt chisturi si fel de fel de ecografii etc.in concluzie,nu se merita.fiecare e frumoasa in felul ei,cu sanii mai mici sau mai mari. :)
anca18v
Postat pe 31 Octombrie 2008 12:37
Problema cu anticonceptionalele referitoare la marirea sanilor depinde de la o femeie la alta.Eu iau anticonceptionale de 5 ani de zile dar in ultimul an desii iau acelasi tip Triquilar la aproape de ultima folie innainte insemnand urmatoarele 7-9 pastile pana la pauza se simte o tensiune in sani,eu nu o consider o durere este ca si cum simti kd pui mana pe o vanataie in momentul in care te-ai invinetit atata k aceasta durere e constanta dar sanii isi maresc volumul si arata foarte frumos ambii ,dar si dispare in omentul kd sunt la pauza si apare ciclul toate astae se intampla lunar.La efecte secundarre a acestor pastile scrie k exsita aceasta tensiune mamara de care am scirs trebuie sa scrie si la alte anticonceptionale.
miki699
Postat pe 13 Noiembrie 2008 18:57
Am terminat si eu prima sticluta azi insa cred ca nu mi-o mai iau pe adoua . Intr-adevar nu exista minuni decat cele divine iar la astea pamantesti se pare ca riscurile sunt prea mari. Cu toate ca am citit prospectul de multe ori inainte si am si intrebat farmacistii
eh.. nu se moare din asta
pt cine e curios de rezultate: am obs o crestere , destul de mica oricum , vreo 2-3 sm , acuma sa vad daca revin al loc ulterior.
DianisLilBitch
Postat pe 2 Decembrie 2008 22:00
sa stiti ca si eu am incarcat dar efectul nu este de durata,am auzit de niste pastile care se numesc branca ursului de la naturiste care sunt si foarte scumpe insa sotul meu nu ma lasa sa le iau din cauza sa nu aiba si alte efecte nedorite.acum mia mai trecut complexul sanilor mici si incep sa ma accept asa cum sunt ,trebuie sa ne multumim ca suntem sanatoase si sa nu mai cautam tot felul de fitze pt ca chiar daca am putea rezolva problema cu sani am gasi alceva care sa nu ne placa la corpul nostru si no sa fim niciodata multumite,asa ca nu va maI STRESATI ATATA SI ORICUM CAND CINEVA TE IUBESTE TE IUBESTE TOATA ASA CUM ESTI. DE VINA SUNT REVISTELE .TOT TIMPUL O SA VREM CEVA CE NU AVEM
theodora_annalisa
Postat pe 7 Decembrie 2008 03:00
fetelor nu va mai chinuiti , eu am luat si tinctura de marar , am preparat si acasa am luat si pilule si nimic , singuru mod in care mi sau dezvoltat sani au fost de la anticonceptionale.Cea mai buna metoda daca vreti sani mari ar fi operatia cu silicoane, dar am auzit si aici foarte multe variante de la care te poti inbolnavii.Sfatu meu este sa ramaneti asa cum sunteti voi cat mai naturale , ca cine va place va place si asa cum aratati
tohaneanualina
Postat pe 7 Decembrie 2008 13:39
Salut !luptam in fiecare zi sa aratam bine in primul rand pt noi,pt a fi implinite cu noi,apoi pt iubit sau pt cei din jur,incat uitam ce este cu adevarat important.sanatatea noastra.cu ce ne ajuta ca avem sanii mai mari daca ne imbolnavim si ajungem prin spitale?daca suntem iubite cu adevarat am fi binecuvantate daca pt o clipa ne-am vedea asa cum ne vad iubitii noastre.ne-am vedea impotriva imperfectiunilor perfectiunea intruchipata.defectele pe care le-am avea le-am vedea chiar dragute.poate am realiza ca suntem iubite pt un lucru pe care noi il vedem ca fiind defect.pana la urma nimeni nu este perfect.de cate ori se plang iubitii nostri "nu-mi place alunita asta !"sau "incepe sa-mi creasca burtica !"in acele momente defectele care ei le vad,noua nu ni se pare chiar simpatic?PT TOATE CARE CITIM ACEASTA TOPICA:SUNTEM MINUNATE PT CA AVEM PRIVILEGIUL DE A FI IUBITE SI DE A IUBI.
DIVA_MIRABELA
Postat pe 7 Decembrie 2008 14:17
tinctura de marar stiu k a incerkt o prietena de a mea,dar fata mari rezultate.eu iau breast succes...e atreia luna deja si se vede diferenta ..nu f mare ..dar imi ies sanii din sutienele mai veki.:) insa m am speriat supa ce am citit aici in legatura cu aparitia chisturilor???a mai folosit cineva breast succes...a avut efecte secundare? pt k de cateva zile simt o durere la sanul drept....si acum kiar imifac griji..credk nu o sa mai termin flaconul cu pastile pt luna asta...dupa ce k sunt foarte scumpe sa ma mai aleg si cu cine stie ce?!?!
babeee
Postat pe 7 Decembrie 2008 15:49
Eu am folosit tinctura de marar (nu pentru cresterea sanilor, pentru alte probleme), dar nu s-a schimbat absolut nimic in marimea sanilor mei. Nu mai inghititi toate prostiile. Pentru marirea sanilor, singura solutie e chirurgia plastica.
ramoina
Postat pe 8 Decembrie 2008 08:08
am luat breast+ si dupa 1 luna nici un efect, voi continua tratamentul deoarece le am deja cumparate dar nu mai cred ca voi obtine ceva rezultate
cata_june
Postat pe 8 Decembrie 2008 12:02
Buna Fetelor!
Nu cred ca ar trebui sa va surprinda ca raspunde un barbat la un asemena subiect.Se pare ca acel "tratament" cu tinctura nu da rezultatele scontate.Va recomand un "tratament" ,daca se poate scrie asa care are si efecte benefice secundare:
1.masajul zilnic de cel putin doua ori, respectiv dimineata si seara.Daca mai este si peste zi unul in plus nu strica,.acest masaj pe langa faptul ca dezvolta sanii, reduce si riscul de cancer daca este facut corespunzator.Daca nu aveti prieten,sot,logodnic,etc.este bine sa-l faceti...singure,eventual dupa ce ati fost la un cabinet pentru a cunoaste detalii despre acest aspect.
2.sexul.cu cat faceti mai mult si evident de calitate,mai alers cu cine va place o sa observati ca sani cresc,cu siguranta.cunosc cazuri.
Oricum eu va doresc sa fiti iubite.
numai
Postat pe 8 Decembrie 2008 12:16
va sfatuiesc sa nu luati ,provoaca dereglari ale ciclului menstrual ( acesta vine de mai multe ori pe luna si este mai abundent )
elenaadina
Postat pe 8 Decembrie 2008 16:47
FETELOR MAI LASATI PROSTIILE ASTEA - am incercat tinctura asta timp de aproape 1 an .....Nici un rezultat, timp pierdut, energie consumata si mi-am sensibilizat si ficatul, pt ca nu este tocmai placuta aceasta tinctura, mi-am cumparat toata gama, chiar si uleiuri speciale de masaj......NIMIC NIMIC NIMIC- PANA la urma mi-am marit sanii chirurgical
PANTERRY
Postat pe 9 Decembrie 2008 10:30
hello scz dar am si eu o intr ptr forumul "tinctura de marar ptr cresterea sanilor" stie cineva ceva de aniconceptionale care maresc sanii??????? am citit pe un alt forum ca cineva a luat si i-au crescut sanii.ast rasp.pls
claudia_elena2000
Postat pe 4 Ianuarie 2009 19:56
. am citit si eu de efectul pe care ar trebui sa-l aiba tinctura de marar... si credeam ca sunt destul de informata... asa ca m-am dus si m-am aprovizionat sa incep si eu o cura.... azi m-am gandit sa vad si mai bine despre ce este vorba, inainte de a o incepe si cand am citit mesajele voastre mi-a pierit tot cheful..., mai mult de cat decat atat, m-am speriat. nu vreau sa risc sa ma trezesc cu nu stiu ce probleme de sanatate .... asa ca o sa las sticlutele neatinse... cel putin pentru uzul intern.... cat despre comentariul barbatului e ok, dar cred ca femeile care incerc sa faca ceva pentru a-si imbunatati aspectul o fac in primul rand pentru sine, cel putin eu asa simt, dar asta nu inseamna ca nu esti multumit se tine, ci doar ca vrei mai mult de la tine....
in fine... stie cineva daca poate fi folosita extern tinctura de marar si in alte scopuri ?merci!
luminitza84
Postat pe 16 Ianuarie 2009 13:48
foarte tare!!!
pai fetelor daca ar creste sanii de la tinctura nu si-ar mai pune nimeni implanturi...
Parerea mea este ca sanii mici raman mai fermi pentru mai multa vreme decat cei mari...nu stiu daca asta consoleaza pe cineva. Si pana la urma este o chestie de gusturi...
Decat sa aruncati banii pe tincturi sau pe creme care fac minuni mai bine faceti cateva exercitii cu haltere micute de 1 kg ..si sanii vostrii vor arata mult mai bine!
Nici eu nu ma laud cu o pereche de sani asa cum mi-as dori ...dar lucrez la asta!

"numai" chiar a dat un raspuns cel putin dragut...

ella_c
Postat pe 24 Ianuarie 2009 17:08
De la: pussyk, la data 2008-10-28 22:34:04Cum sa folositi mai fetelor asa ceva? voi chiar credeti ca exista tratamente minune care va maresc sanii peste noapte? Nu mai credeti in basme ca nu exista! Singura varianta prin care cresc sanii e sa va faceti implanturi! asta daca chiar vreti rezultate! Am 2 prietene care si au pus silicoane si nu mai pot de mandre ce sunt!


uite.......facem ceva......ca tot a fost 14 februarie.......vb tu cu fetele de pe forum........pun la bataie moka un kit de marire a sanilor pentru o fata.........tinem cu totii legatura si cind termina tratamentul aflam si rezultatul.......
zuzuzuza
Postat pe 16 Februarie 2009 17:48
Ofer 2 kit-uri pentru tratament marirea sanilor......tratament ptr 9 luni la pret redus 30% fata de pretul de vinzare 450$. mai multe informatii pe siteul mama: www.bountifulbreast.com
functioneaza garantat, este natural si are rezultate. banii inapoi in 30 de zile daca nu functioneaza.
zuzuzuza
Postat pe 21 Februarie 2009 11:12

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
HOLOGRAME ENERGETICE 1 De la: andutza_con 13 Mai 2011 09:54
Gingivita - la un pasde paradontoza 18 De la: cata_june 18 Ianuarie 2017 00:10
CURA OUA PREPELITA 58 De la: kosfunny 25 Iulie 2013 12:38
tratamnet pentru cicatrici????? 24 De la: alinaposchina 14 Aprilie 2016 19:55
branca ursului 3 De la: blissuca 10 Ianuarie 2014 01:35