Setari Cookie-uri

rochii de mireasa - ce site-uri romanesti de prezentare stiti ?

eu am gasit www.demetriosbride.com si sunt pur si simplu superbe !!!
mariuka
Postat pe 17 Iulie 2008 10:30
kudika.ro

sau biensavvy.ro

torasexy_grace
Postat pe 27 Iulie 2008 15:11
stiu mii de site-uri din tota lumea..greu de zis...daca intereseaza pe cineva sa-si caute rochia de mireasa..sa vina la mine

Postat pe 29 Iulie 2008 21:30
eu am vazut f multe site-uri cu rochii de mireasa dar am facut altfel.mi-am imaginat cum as vrea sa fie rochia mea si mi-am facut-o la comanda.atat de mult le-a placut modelul meu celor de la fabrica incat au zis ca scot si ei pe piata tipare dupa nunta mea.
asa k nu trebuie sa copiati neaparat modele....
kkarmen_2006
Postat pe 30 Iulie 2008 13:37
Va recomand un site cu rochii absolut superbe. Va puteti inspira pentru model sau chiar sa le comandati. www.maggie-sottero.com Mult succes si casa de piatra !!!
cryss_tina83
Postat pe 31 Iulie 2008 08:51
Dianna,daca vreau sa-mi comand de pe site-ul care l-ai recomandat tu,cum as putea sa o fac?
adrianavata
Postat pe 11 August 2008 14:04
Va admir.
Eu nu as avea curaj sa comand o rochie fara sa o probez...
fantome
Postat pe 12 August 2008 14:27
Buna, viitoare miresici. Va recomand cu caldura site-ul www.magicbride.ro. Eu mi-am lut rochia de mireasa de la aceasta firma si va spun cu mana pe inima ca mi se pare cea mai frumoasa rochie din lume. Cred ca nu exista femeie sa nu isi gaseasca acolo o rochie pe gustul ei. Calitatea este exceptionala si preturile ca la orice alta firma care vinde rochii de calitate.Nu va temeti nu este un mesaj promotional al firmei, sunt o clienta extraordinar de multumita.Casa de piatra!
Arlene
Postat pe 14 August 2008 10:33
mumtumesc de site.chiar imi plac citeva modele.te rog spune-mi de preturi ceva?cum sunt?mersi
mada00
Postat pe 18 August 2008 20:59


www.luciano-nunti.ro
fantome
Postat pe 19 August 2008 08:16
da-mi te rog si mie site-urile p care le stii la e-mailu: ileamadalina@yahoo.com.
te rog mult ca ma foarte mare nevoie
ileamadalina
Postat pe 28 August 2008 17:26
mesaju de mai sus este pt k3ntutza
ileamadalina
Postat pe 28 August 2008 17:27
legat de site-ul magic brides, vinde produse de la maggie sottero si am auzit ca la noi o rochie ajunge cam la 1000 2000de euro...
sweetyeye
Postat pe 10 Septembrie 2008 23:40
www.salongala.ro
lady_me
Postat pe 1 Martie 2009 15:30
alt site : www.manuelagaspar.ro , sper sa va fie de folos si sa va placa!
antonia007
Postat pe 15 Aprilie 2009 20:39
Buna!
Eu mi-am luat Maggie Sottero....Nu a fost nicidecum asa scumpa ...
Daca vreti sa o vedeti o puteti vedea pe http://hainevintage.com (e chiar pe prima pagina). As vrea sa o vand....:sa se poata bucura si alta mireasa de ea...E cu trena cu dantela si accesorii aplicate manual si arata impecabil....Voalul si jupa cu cercuri sunt incluse in pret....
Daca doriti sa va comandati si voi sau va place rochita mea puteti sa imi scrieti pe theofano2003@yahoo.com si va pot da mai multe detalii...
grace004079
Postat pe 21 Iulie 2009 08:51
www.rosaclara.ro! Eu de la ei am avut, sunt superbeeeeeee!
grace004427
Postat pe 29 Iulie 2009 18:07
Vand rochie de mireasa cu trena Maggie Sottero, masura 38 ajustabila, pe corset cu dantela si broderii aplicate manual cumparata din SUA.
Pretul include voalul si fusta din tulle cu cercuri care se
poate indeparta in cazul in care nu doriti sa fie foarte
ampla.
Este in stare impecabila! Relatii la theofano2003@yahoo.com
Rochia se poate vedea pe http://hainevintage.com!

Pret achizitie: 1200 euro
Pret vanzare: ≈700 euro negociabil
Inchiriez vaze sticla transparente ....pt relatii la: theofano2003@yahoo.com
grace004079
Postat pe 30 Iulie 2009 12:03
WWW.NOELASTYLE.RO
adina_kiss04_grace
Postat pe 26 August 2009 09:58
Buna viitoare miresici sa infiintat o firma de inchirieri rochii mireasa de lux in constanta care vine in ajutorul tuturor miresicilor .....toate rochile sunt de lux care fac parte din diferite game de firme cum ar fi Pronovias ,La Sposa ,Demetrius ,David Bridal .Allure ,Sant Patrick .Rochile sunt pe gusturile tuturor mireselor si fac parte din colectia 2009 preturile sunt de la 170euro pana la 250 euro .De ce sa cumperi sa rochita de-o noapte cand poti sa o inchiriezi la un pret super rezonabil .....parerera mea este ca cu diferenta de la pretul intreg al acelei rochii de 1700 euro poti sa-ti oferi o minunata luna de miere ....nu credeti? ne puteti vizita site-ul pe www.gabriellemariage.ro .....va asteptam cu drag ....gabriellemariage
gabriellemariage
Postat pe 2 Septembrie 2009 09:54
vand rochie de mireasa alba tip printesa f frumoasapurtata o singuradata in iulie 2009 mai multe info si poze la myssnatacha@yahoo.com
myssnatacha
Postat pe 8 Septembrie 2009 12:58
Va recomand ROSA CLARA. Sunt absolut superbe...si foarte elegante. Nu se compara cu altele.Ce e drept preturile nu sunt la indemana oricui dar tinand cont de faptul ca este pentru un eveniment deosebit merita efortul. Apropo eu imi vand rochita de la Rosa Clara, modelul LUCA.
kira_grace
Postat pe 8 Septembrie 2009 13:57
De la: kira, la data 2009-09-08 13:57:31Va recomand ROSA CLARA. Sunt absolut superbe...si foarte elegante. Nu se compara cu altele.Ce e drept preturile nu sunt la indemana oricui dar tinand cont de faptul ca este pentru un eveniment deosebit merita efortul. Apropo eu imi vand rochita de la Rosa Clara, modelul LUCA.

da frumose rochitele d ela rosa clare.calitate foarte buna a materialelor.sunt cam scumpe sar de 1500 de euro lejer dar sunt superbe.probabil au scris si mai sus fetele,eu recomand magic bride.rochitele de la maggie sottero.au materiale superbe,cusaturi foarte fine.iar daca ai noroc si te duci in perioada de reduceri iti gasesti la 1000 de euro ceva foarte frumos.eu de aici mi-am luat rochita dar amea costa peste 1600 fr euro.
kudika007717
Postat pe 8 Septembrie 2009 16:29
da pana la urma gusturile nu se discuta. Si rochia mea a costat 2508 eur + voalul 400 eur dar eu o vand mult mai ieftin. Pana la urma trebuie sa-ti alegi rochia care-ti place, care te reprezinta si in care te simti minunat.
Succes!
kira_grace
Postat pe 9 Septembrie 2009 09:07
Vand CEA MAI GLAMOROUS rochie de mireasa!!! Pronovias marca Bien Savvy Colectia La Sposa 2008, model Marsella, marime 40 la rochii de mireasa( adica 38 la haine), se potriveste la 1.70-1,76m, 52-60kg. Si voal original La Sposa mediu. Le-am achizitionat din magazin la pretul de 6100lei rochia si 700lei voalul(preturile sunt reale, puteti verifica la reprezentanta), anul acesta am vazut ca este 6800lei si niciodata nu este la reducere, ei mi-au explicat acest fenomen datorita faptului ca este un model foarte bine vandut, care se potriveste oricarei siluete; linkul rochiei de pe site-ul bien savvy http://www.biensavvy.ro/colectie.aspx?id_colectie=2&id_rochie=110&pas=4#aa , la pretul de 3700lei (rochie+voal). Se poate vinde si fara voal. Culoare ivory. Trena magnifica, cu sistem de prindere in 3 locuri cu nasturei transparenti. Descriere de pe site:Este o rochie somputoasa in care detaliile fine, drapajele, si broderiile se imbina armonios intr-o simfonie a frumusetii. Amestecul inovator de motive stilistice si designul exclusivist confera acestei tinute de mireasa puternice accente couture. Este abordata o estetica originala care combina voluptoasele falduri, cu pliseurile foarte largi, innobilate de pretioasa broderie cu accente imperiale. Linia bustului si a taliei sunt motivele stilistice de la care pleaca somptuoasa piesa vestimentara de mireasa. Imaterialul voal este punctat doar de broderia luxoasa care-i petrece marginile. Colectie:La Sposa 2008 Satin
Sunt rochii aduse din Barcelona, lucrate manual, broderia este minutios alcatuita din margelute mici, paiete mici si cusaturi. Rochia sta infoiata chiar si fara crinolina, fiindca are un sistem de voaluri pe dedesubt(eu am preferat cu crinolina). Calitatea este indiscutabila, nu se compara cu nimic romanesc sau de pe Lipscani aduse din Niro si facute de chinezi, cine cunoaste brandul international Bien Savvy stie despre ce vorbesc.
Nunta mea a avut loc in Sinaia, iar de Sarbatori am avut ocazia sa o duc la parinti in Bucuresti pentru a o duce la curatatorie la Marriot(in alta parte nu am incredere) si poate fi vazuta/probata in Bucuresti (dar chiar si Ploiesti,Brasov,Val.Prahovei daca este nevoie).
Nu ezitati sa ma contactati pentru mai multe informatii si poze.
0726173782, 0766541403 nache_andra@yahoo.com
Pot sa accept si plata in 2 rate daca nu se poate achita integral.
Poze la profil!
andradeedee
Postat pe 14 Ianuarie 2010 18:01
ffff frumoasa miresica....
intradevar cu gust
CarmenKma
Postat pe 18 Februarie 2010 10:22
Cele mai frumoase rochii le gasiti in galati la salon gala.
kudika126482
Postat pe 20 Februarie 2010 10:14
www.superMirese.ro.Am aflat de acolo si alte chestii interesante handmade, invitatii de nunta electronice (ultima fitza!) si altele. Nu stiu daca si vand.
Predidica
Postat pe 21 Februarie 2010 12:51
Ofer spre inchiriere Limuzina pt NUNTA cu sofer. Chrysler C300 argintiu metalizat cu sofer. Tariful este 25euro/ora Urban fara limita de km sau extraurban plus costul combustibiluli.Tel de contact 0746762204 poze si alte servicii pt nunti puteti gasi pe www.nuntacluj.page.tl
cj25har
Postat pe 17 Iunie 2010 03:35
Rochie scurta de mireasa http://solmizel.blogspot.com/search?updated-max=2010-07-25T07%3A29%3A00-07%3A00&max-results=1
solmizel
Postat pe 22 August 2010 08:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ROCHII DE MIREASA LA SUPER PRETURI 2 De la: rox0319 1 Aprilie 2009 15:12
rochii de mireasa celebre 13 De la: cj25har 17 Iunie 2010 03:43
vand rochie de mireasa white lady 1 De la: ancabaran_yahoo_com 12 August 2009 16:30
Rochie mireasa noua 99 euro 1 De la: Carmen_Micu_1 13 Aprilie 2011 20:02
Vand rochie mireasa ERSA ATELIER! 1 De la: kudika485853 15 Decembrie 2011 16:46