Setari Cookie-uri

Shopping online

Imi recomanda si mie cineva un site de imbracaminte/incaltaminte de unde se poate comanda online?de cateva zile caut sa`mi cumpar niste pantaloni skinny , negri, si niste papucei dragutzi dar nu gasesc.. ori sunt la preturi exagerate.. gen 400 ron .. ma ajuta cineva cu niste sugestii ? Multumesc!
blair
Postat pe 27 Aprilie 2008 16:57
Am postat unde nu trebuia:D! Imi cer scuze daca v-am incurcat!
blair
Postat pe 27 Aprilie 2008 17:02
eastbay este un site cu incaltaminte si ceva haine sport.Atentie la selectia numerelor

Postat pe 5 Mai 2008 09:51
vand nokia 6500 slide 0720209477
erzsebeth_
Postat pe 8 Mai 2008 10:45
pai vinde-l cine te retine??????

Postat pe 8 Mai 2008 19:51
eastbay cunosc .. doar k e international si ajung ft greu, comisionul e neplacut .. as vrea site-uri din ro . cunosc doar cateva, aveti vreo idee:) ?
tnks
blair
Postat pe 12 Mai 2008 13:43
Eu am comadat, in luna augut a anului trecut,o rochie de la tarafashion si nu am primit-o....:)nu stiu de ce...
alone
Postat pe 14 Mai 2008 16:04
Sensis.ro ar fi o optiune de shoping online destul de atragatoare.intreba cineva mai sus, doar ca nu au haine ci cu totul altceva dar oricum recomand.. ff interesant
sensis24
Postat pe 16 Mai 2008 12:07
eu nu am incredere sa cumpar online ,
sunt poate un pic pretentioasa si trebuie sa vad inainte de a cumpara
materialul , cusaturi ,
sa probez etc.
daca ai bani -gasesti in magazine tot ce vrei.
pysoyas
Postat pe 27 Iunie 2008 11:35
De ce nu ai increrede sa cumperi online, pysoyas? Eu sunt din Brasov si cumpar online ceea ce pe la noi nu se gaseste. Poate tu ai impresia ca se gaseste absolut orice in magazine, insa nu pot spune ca sunt la fel de sigura de asta. Depinde foarte tare de orasul din care esti si de hainele pe care le vrei. Eu am tot cautat un magazin online de haine care sa nu fie mereu la fel, cu aceleasi vesnice produse...Si am comandat de curand de la un magazin online din Bucuresti, care s-a lansat de ceva vreme si promite multe, multe...comanda a venit repede, mi-au adus chiar si un metru :) de croitorie.
Kuki
Postat pe 30 Iunie 2008 14:19
De la: Issabel, la data 2008-04-27 16:57:20Imi recomanda si mie cineva un site de imbracaminte/incaltaminte de unde se poate comanda online?de cateva zile caut sa`mi cumpar niste pantaloni skinny , negri, si niste papucei dragutzi dar nu gasesc.. ori sunt la preturi exagerate.. gen 400 ron .. ma ajuta cineva cu niste sugestii ? Multumesc!


issabel, am gasit magazin online de haine, cu blugi skinny, chiar negri :).
Kuki
Postat pe 30 Iunie 2008 14:39
nu comand online...prefer sa cumpar din magazin..dar intrebarea mea: in momentul in care a-ti facut comanda...bun..va stiti ce marime purtati la pantaloni..pantofi etc..dar nu va-ti pus intrebarea ca uneori marimile nu se potrivesc..totul depinde de firma si din ce tara?....aici nu ma puteti contrazice..deoarece sunt in domeniu fashion si cunosc....


Postat pe 2 Iulie 2008 18:23
De la: maryamm, la data 2008-07-02 18:23:43nu comand online...prefer sa cumpar din magazin..dar intrebarea mea: in momentul in care a-ti facut comanda...bun..va stiti ce marime purtati la pantaloni..pantofi etc..dar nu va-ti pus intrebarea ca uneori marimile nu se potrivesc..totul depinde de firma si din ce tara?....aici nu ma puteti contrazice..deoarece sunt in domeniu fashion si cunosc....



Este foarte simplu! Uite, iti dau exemplu un magazin online de la care cumpar eu...Mi s-a intamplat o singura data sa nu mi se potriveasca produsul, insa atunci mi l-au schimbat rapid cu marimea potrivita! :).
Site-ul este www.fabrique.ro, iar sistemul lor de masuri este foarte ingenios: cu un metru de croitorie (pe care-l primesti de la ei, cadou, la prima comanda) te masori si verifici, pentru fiecare produs in parte, marimile corespunzatoare. Asa nu ai cum sa dai gres...si scapi de tot ceea ce inseamna probat, aglomeratie, cozi la cabina de proba, etc.
Kuki
Postat pe 7 Iulie 2008 10:27

issabel, am gasit magazin online de haine, cu blugi skinny, chiar negri :). [/quote]

kuki ma luminezi si pe mine :)? te rog mullt
blair
Postat pe 7 Iulie 2008 16:27
pe fabrique mi se par exagerate preturile eu , cel putin , nu dau 400 RON pe un tricou / top :) Imi iau un trench fain la banii astia e scuuump
blair
Postat pe 7 Iulie 2008 16:34
buna,incearca pe google la tina r
sau pe tot pe google la quelle au haine dragutze si preturi acceptabile
zoik
Postat pe 14 Iulie 2008 11:24
Ceau,

Si eu mi-am luat pana acum 3 rochii de la tina r. Le-am comandat de pe site-ul lor si au fost foarte prompti. Masurile se potrivesc foarte bine si chiar sunt multumita de produse.

Postat pe 14 Iulie 2008 19:11
http://vintagebazaar.blogspot.com/ ai putea incerca aici...ieri am dat intamplator peste site si mi se pare foarte ok. eu am ochit deja ceva si as vrea sa dau comanda
imi place ca sunt kestii pe care nu le mai gasesti in alta parte
abia astept:) ah shoppingu' asta..:P

Postat pe 17 Iulie 2008 23:18
Va punem la dispozitie si site-ul nostru in lb.engleza http://afrodita.shopmarking.com unde puteti sa cautati produsele pe care le doriti si apoi sa ni le comunicati prin e-mail pentru a avea o evidenta a acestora ! Toate produsele de pe site sunt valabile doar preturile difera, nefiind actualizate , noi nu le comercializam ci avem contract cu o firma din America, respectiv ei ne furnizeaza produsele ori de cate ori este nevoie !De obicei facem comenzii o data la 3-4 ! Pachetele ramburs se trimit oriunde in tara !
Ne puteti adresa orice intrebari referitoare la produsele disponibile pe site sau in stoc si ptr. comenzi pe adresa noastra de email .Asteptam sa ne vizitati si sa va oferim solutiile noastre competitive, din punct de vedere calitativ, dar si financiar.
Punem astfel la dispozitia o gama larga de produse cosmetice profesionale menite sa ofere satisfactie deplina clientului final. Cataloage traduse in lb romana si preturile in RON :
Produsele profesionale ptr par : L`oreal Professional , Tigi BedHead , Joico , K-pak , Schwarzkopf Professional , Wella Professional , L`oreal Natures Therapy , Matrix , Bonacure , Redken Woman & Men , L`oreal Textureline , Kerastase etc.
Produse ptr machiaj : Lancome , L`oreal , MAC, Clinique , NEUTROGENA , Revlon , Estee Lauder , Elizabeth Arden etc.
Produse profesionale ptr unghii : O.P.I , Creative Nail Design , China Glaze , Orly etc.
Produse profesionale ptr acnee


Postat pe 18 Iulie 2008 05:00
www.piticulvesel.ro va ofera produse de calitate pentru copii, la preturi exceptinale
turcalexandra
Postat pe 8 August 2008 23:53
http://glamclothes-issabel.blogspot.com/
blair
Postat pe 9 August 2008 23:47
fuai de mine... m-am uitat si eu pe www.fabrique.ro dar preturile sunt enorme... zici ca iti cumperi haine de marca.. ma rog.. eu cumpar online de pe http://www.krtshop.ro ... este singurul sait pe care l-am vazut cu haine ieftine.. chiar foarte ieftine si pe deasupra sunt si stradivarius si zara... si sunt mult sub preturile din magazinul stradivarius din baneasa shopping city..
adinaema
Postat pe 13 August 2008 11:54
uitati un ghid cu produse selectionate din magazinele online:
www.must-have.ro
Pisicon
Postat pe 4 Septembrie 2008 11:27
tnks pisicon!
blair
Postat pe 4 Septembrie 2008 20:53
Cu placere, Issabel:) Sper sa iti fie util!
Pisicon
Postat pe 8 Septembrie 2008 21:25
www.laredoute.fr
alinuta_b2004
Postat pe 11 Septembrie 2008 07:43
Buna:)

Poti sa intri si pe http://shopatquantumleap.blogspot.com/
E un blog nou nout cu haine si accesorii noi, retro, vintage :) la preturi mici mici mici!
Iar daca nu ai gasit chiar ce cautai poti sa ne scrii la quantumleapgirls@yahoo.com sau pe mess quantumleapgirls!


Spor la cautat prin dulapul online!!
quantumleapgirl
Postat pe 15 Septembrie 2008 13:01
Buna:)

Poti sa intri si pe http://shopatquantumleap.blogspot.com/
E un blog nou nout cu haine si accesorii noi, retro, vintage :) la preturi mici mici mici!
Iar daca nu ai gasit chiar ce cautai poti sa ne scrii la quantumleapgirls@yahoo.com sau pe mess quantumleapgirls!


Spor la cautat prin dulapul online!!
quantumleapgirl
Postat pe 15 Septembrie 2008 13:01
www.myashop.blogspot.com Aici gasiti hainute si accesorii (saptamana viitoare mai multe produse)
Va astept cu drag

Postat pe 17 Septembrie 2008 11:20
Am incercat sa aducem mai multe produse care nu prea se gasesc pe piata din Romania (Adidas Originals, Editii limitate Adidas Originals, Asics Tiger, Diadora Heritage). Suntem relativ noi pe piata dar incercam sa va satisfacem toate dorintele. Asteptam parile voastre.

ne gasiti la adresa www.mycloset.ro

Echipa Mycloset

Postat pe 17 Septembrie 2008 21:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cate genti si cati pantofi ai? 119 De la: kudika348618 5 Ianuarie 2011 12:18
Hainute, accesorii,bijuterii IEFTINE!!! 2 De la: Shhh 31 Martie 2010 23:17
magazin on-line de bijuterii 9 De la: vanzaremargele 28 Martie 2016 16:50
Cardurile Pay Pal...as vrea sa stiu mai multe.. 2 De la: mikky09 10 Ianuarie 2012 11:15
www.misspretty.ro 1 De la: misspretty 20 Iunie 2010 11:38