Bianca Dragusanu nu se mai ascunde.
Bianca Dragusanu este fericita, Victor Slav moare de gelozie.
Fosta doamna Slav a postat recent pe contul personal de Facebook o fotografie in care este sarutata de un alt barbat. Este vorba despre Zara, Vj-ul de la un post de televiziune. Se pare ca imaginea a fost facuta in culisele emisiunii Splash, vedete la apa.
Mircea Zara o saruta pe Bianca pe frunte, in timp ce roscata inchide ochii si tuguiaza buzele. Sunt convinsa ca aceasta poza a fost pusa intentionat pentru a face pe cineva gelos - dar oare pe cine? Sa fie vorba despre Victor Slav sau despre Adrian Cristea?
Va spuneam saptamana trecuta ca Bianca si-a gasit un nou iubit. Asa sa fie oare?
Potrivit Cancan, noul iubit al Biancai este Alexandru Ursache (Alex), un tinerel plin de bani. Barbatul a facut liceul la I.L. Caragiale din Bucuresti si a urmat facultatea de studii economice (tot in Capitala).
- Tarot Online: Previziuni și etalări zilnice.
- Claudia Pătrășcanu o dă în judecată pe Bianca Drăgușanu: Nu-mi mai folosi copiii în postările tale...
- Foto + Video: Alte ținute cu care Bianca Censori și Kanye West au șocat de-a lungul timpului
- Un cititor pe buze dezvăluie ce i-a spus Kanye West soției sale, Bianca Censori, la Premiile Grammy: Faci o SCENĂ
"Baiatul se invarte in cercul baietilor de bani-gata din Dorobanti, fiind prieten la catarama cu Tache Becali, nepotul patronului Stelei , dar si cu Alex Erbasu sau baiatul lui Mugur Isarescu." - scrie sursa mai sus citata. Mai mult, se pare ca tanarul a lucrat si pentru Gigi Becali, pandind fotbalistii si dandu-i raportul patronului echipei de fotbal.
foto interior si prima pagina: Facebook