Setari Cookie-uri

Hemel

Buna!
Sper sa nu fiu banata pentru reclama iar daca incalc regulamentu sa se stearga acest topic!
Recomand pentru ingrijirea corporala produsele de la hemel! toate sunt pe baza de ceara si plante, nu contin nici un ingredient cancerigen. Eu sunt reprezentanta si am folosit si de aceeea le recomand... sunt reprezentanta si la avon dar m-am umplut de nishte bubite de la o crema si nu`mi mai trebuie :) fac inscrieri la Hemel..cine doreste sa ma contacteze :)
vizitati http://hemelco.com si cine doreste inscrierea sa imi zica. iar cei care folosesc deja produse de la hemel sa posteze aprecieri si critici :)

Postat pe 18 Februarie 2008 16:00
Scuza-ma ca trebuie sa-ti spun asta, dar nu poti 'recomanda' produsele cosmetice nimanui, deoarece nu se potrivesc tuturor tenurilor. Hemel sunt intr-adevar bune, imi place cel mai mult acetona, e super. Iar produsele cosmetice ale Av.... nici mie nu mi se potrivesc, o singura crema de fata mi se potrivea si au scos-o din catalog, poate si din vanzare...
emyia
Postat pe 20 Februarie 2008 10:12
intradevar... ai dreptate. mie de la hemel cel mai mult imi place shamponu pt par uscat... miroase a ciocolata:D

Postat pe 13 Martie 2008 20:14
Buna, am si eu o intrebare; care fond de ten de la hemel e pt ten normal??? Ca unul e pt ten gras si combinat, iar celalalt e pt ten mai matur, eu am 25 de ani,si nu cred ca e cazul sa fol prod antiimbatranire de la varsta asta, care mi-l recomanzi? Astept urgent un raspuns. Mersi
mandruta
Postat pe 10 Iulie 2008 10:23
De la: ankutza20, la data 2008-07-08 17:11:09vreau sa rectific..si eu sunt reprezentant hemel si nu sunt de acord cu ideea ca nu se potrivesc tuturor tipurilor de piele..pt necunoscatori..produsele hemel sunt pt toate tipurile de piele ...in functie de tipul pielii se recomanda si produsul necesar...eu sunt incantata de toate produsele si mai ales de afacere care merge de minune( comision 50%)...va pup

daca nu te superi, imi poti spune cam cu aproximatie cat castigi pe luna?

Postat pe 12 Iulie 2008 18:41
Am auzit de produsele Hemel ca sunt destul de bune dar cam scumpe.In schimb am folosit niste produse de la Infinity ,destul de acceptabile ca pret dar de f buna calitate .Daca doriti sa le incercati contactati-ma .
marinela_diana
Postat pe 15 Iulie 2008 09:15
nu am auzit despre firma aceasta! exista vre un site pe net unde pot intra sa vad si eu despre ce e vorba?
distribui si in strainatate???? in caz ca ma intereseaza ceva...?!
anna_wilmet
Postat pe 29 August 2008 09:26
pai www.hemelco.com

si eu am incercat crema de calcaie, este extraordinara, la orice buba, zgarietura, de calcaie nu mai vb
Ectra
Postat pe 3 Septembrie 2008 16:31
Buneeeeeeee. Subscriu si eu la cele spuse mai sus.Am folosit , folosesc. Pentru cineva care intreba de fondul de ten: au o pudra luchida supeeeeeeer. Costa vreo 450000 lei vechi dar o am de un an de zile si tot mai am sa ma dau. Atentie! este pudra lichida. Si am mai folosit si altele. Crema antirid este excelenta. Nu va speriati ca da senztia de gras pe fata. Toate produsele Hemel se dau pe pilea umenda. Ulei demachiant, pentru copii, execelente.Sunt aici pentru intrebari.

Postat pe 29 Octombrie 2008 20:59
poti ontra pe www.hemel.com gasesti acolo tot ce tine de produse. pentru strainatate.........stiu ca distribuie in italia. te pot ajuta dc vrei!....
dana_6825
Postat pe 21 Noiembrie 2008 17:02
si eu folosesc produse de la hemel...sunt bestiale!!!
bellacostin
Postat pe 21 Noiembrie 2008 17:04
ma bucur ca mai este cineva te aceeasi perere cu mine
dana_6825
Postat pe 21 Noiembrie 2008 18:07
Vreau si eu Hemel pentru calcaie!!!
elilavi
Postat pe 3 Iulie 2009 00:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
fumatul...bata-l vina!!!! 70 De la: vieriusinziana 19 Mai 2016 12:57
Ricin'ul pt gene ???? 7 De la: kudika_1045226 5 Aprilie 2023 17:45
Henna pentru par 4 De la: alinao 4 Noiembrie 2014 13:50
EU am fost ajutata si eu pot sa va ajut! 130 De la: andra33 4 Octombrie 2008 23:02
Bautura bioactiva Tahitian Noni 24 De la: kudika226898 8 Noiembrie 2010 08:13