Setari Cookie-uri

schimbare de sex???

si luati-o doar ca pe-o idee, nu musai de pus in practica...ca, daca tot imi plac (si) femeile, si tot gandesc si ma comport, de multe ori, asa, ca un barbat, adica dezinhibata, pofticioasa si fara griji, si, sexual, ce sa mai zic, c-au zis aia de la parazitii mai bine decat mine...ca, eu, daca te f.., te f.., pana te integrezi in absolut!!!:)...poate c-avea dreptate mama mea, si trebuia sa fiu baiat...doar ca, fiindca ziceam eu ca nu ma pot lasa, dom'ne, de barbati, chiar daca-mi plac si femeile, am o mica problema...si, de fapt, as mai avea una...ca-s cam 'little', si cum barbatii mici is neinteresanti pentru-o gramada de femei...da' nah, ma mai gandesc...ca de fapt tonul face muzica, si cum tot zic ei, barbatii, ca marimea nu conteaza...poate, poate...e o idee...poate oi pune-o si in practica, who knows....intrebarea mea se refera la modul in care se petrece operatiunea, in cazul de fata, ca din barbat in femeie, ii usor, ca, vorba aia, tai ceva, nu lipesti, dar din femeie in barbat??? si daca totusi se poate, ca stiu sigur ca se poate, se face si in romania, si unde, si cat costa, si cat dureaza?...na, ca mai am si insusiri feminine...curiozitatea exacerbata, par example...

Postat pe 28 Februarie 2008 11:08
iuliaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. nu ma speria.ce te-a apucat? esti o femeie frumoasa si desteapta. ramai asa.

Postat pe 28 Februarie 2008 11:58
se pare ca-n romanica se pot face doar tratamentele hormonale,in strainatate se" cresteaza si construiesc" organe. despre costuri se spune ca-s cam piperate si dureaza destul o astfel de transformare. unii o fac si dupa un timp vor sa redevina ceea ce au fost inainte. aici incepe marea tragedie! nu ma declar nici pro, nici contra, fiecare are liberul arbitru pt a decide ce vrea sa fie.sincer subiectul mi se pare amplu si ffffffffffffff delicat.am vazut pe discoveri reportaje despre transexuali, m-au cutremurat dramele existentiale ale acestor persoane, cel mai greu e sa cauti sa aflii ce sau cine esti.sunt traume psihologige post operatorii si unii aratau ca niste monstrii.asa ca sa fie la ei!

Postat pe 28 Februarie 2008 11:59
roxanik, iulia nu a spus ca vrea sa se " schimbe la sex", a lansat doar un subiect de discutie.iulia, sper ca eu am inteles bine abordarea ta, ca dc te bat gandurile " schimbarii" pregateste-te de o sapuneala crunta din parte mea. E MINUNAT SA FII FEMEIE!!!!!!!!!!!!!SI TU ESTI UN " EXPONAT" FRUMOS AL SPECIEI!

Postat pe 28 Februarie 2008 12:05
iulia sa te vad pe unde scoti camasa cand o apare in viata ta el, masculul dominant, si-ti va spune raspicat: eu te iubesc femeie!!!( si mai ales fizic)!!!??? ce am inteles eu pana acum e ca tu ai nevoie de " una bucata barbat adevarat" care sa emane barbatie prin toti porii. ai nevoie de un barbat mai puternic decat tine.

Postat pe 28 Februarie 2008 14:31
da, asa (mai) sper si eu...si stiu ca asta imi trebuie!!! dar exista? s-a nascut? ca parca, uneori, nici nu mai imi vine sa cred...am ajuns (aproape) sa ma consolez cu ideea ca nu-l mai caut, ca-l caut fara rost pe 'masculul dominant', ca mai toti barbatii mei, 'fosti', de pana acum, s-au simtit dominati, controlati sau amenintati de catre mine, pe unul sau mai multe planuri...ca, daca stiu mai multe, am citit mai multe, am facut mai multe, castig mai multi bani si vreau si f... mai bine si mai mult decat ei, nu-i bine, iar...pentru ei....si nici pentru mine!!si io chiar vreau unul care sa ma domine...pe bune...si in toate felurile...dar, na, daca nu-s din aia slaba si plangacioasa, care sa lesine numa' cand te uiti la ea...slabe sperante!!!credeti ca exista si asa ceva?

Postat pe 28 Februarie 2008 14:39
DA

Postat pe 28 Februarie 2008 15:17
ai grija ce-ti doresti ca s-ar putea sa te loveasca!!!! asa gandeam si eu mai demult cand stateam torcand "lana de aur" ca penelopa asteptandu-l pe ulise. incepusem sa ma simt vinovata ca am creier si mai ales ca-l mai si folosesc. un barbat mi-a spus ca ei se simt amenintati de femeile istete. m-a lovit norocul de unde m-am asteptat mai putin. sincer!in sfarsit eram si eu fascinata de un barbat si dominata frate...pe bune! nu-ti spun ca am relatia perfecta, da simt ca ASTA E AL MEU!!!ne mai certam si noi ca toate cuplurile da' nu mai putem unul fara celalalt.e singurul din viata me a cu care pot sa vb despre orice fara sa-mi fie teama ca ma judeca si care ma intelege asa nebuna cum sunt. seara dupa o zi grea ma strange in brate si-mi spune" eu te iubesc mult , asa nebuna cum esti tu, ESTI A MEA!!!"

Postat pe 28 Februarie 2008 15:22
"cu care pot sa vb despre orice fara sa-mi fie teama ca ma judeca si care ma intelege asa nebuna cum sunt" barbatul asta de care zici ori e matur,ori vrea sa para ?...imi place (daca e prima varianta) sper sa si tina,sa nu fie doar de inceput de relatie,cam asa ai impresia la majoritatea,ca te inteleg,si dupa...isi cer drepturile
lief
Postat pe 28 Februarie 2008 15:42
lief suntem impreuna de 7 ani si locuim impreuna de la o saptamana dupa ce ne-am imprietenit.si crede-ma eu nu sunt usor de suportat. in tot cest timp am trecut prin multe impreuna, bune, rele.avantajul meu e ca el abordeaza cu calm situatiile critice... si am invatat de la el un lucru esential: SE NUMESTE COMUNICARE SI SE_NTAMPLA INRE OAMENI.

Postat pe 28 Februarie 2008 15:49
"avantajul meu e ca el abordeaza cu calm situatiile critice" mda,aici si eu stiu pe cineva care abordeaza cu prea mult calm situatiile astea ,dar pe mine cu atat mai mult ma scoate din sarite,astfel ca se produce comunicarea intre mine...si eu -daca e de 7 ani atunci e bine,ce metoda ai aplicat sa nu se schimbe ?
lief
Postat pe 28 Februarie 2008 16:15
vivi, pot sa te invidiez, macar asa, putin? si poate si pe tine, roxaniko, daca ai zis asa un DA mare si hotarat la intrebarile mele, inseamna ca l-ai gasit si tu??? ca asa ceva caut si eu...si culmea e ca am crezut ca l-am gasit...de fapt, eram chiar sigura....si nebuna dupa el am fost, cu siguranta...si da, da, da, puteam vorbi orice, oricand, la orice ora, si vaaaaaaaaaaaai, ce bine era....ca de la asta mi s-a si tras, cu vorbaria mea exagerata...v-am mai pove...cu menajarea in 3 sau 4 sau mai multi....si mai culmea e ca si el ma linistea de fiecare data cand o mai luam pe aratura, ma linistea cand eram in 'situatii critice', cum spui tu, si mai imi si spunea ca ma iubeste, si ce frumoasa, desteapta, dulce si sexi si 'cea mai buna bucatareasa din univers' sunt...ca na, stiu si sa gatesc tare bine...si-mi zicea sa zambesc des, mai des, ca zambetul meu ii umple inima de curcubee...si mai imi si arata lucrul asta...adica il vedeam in ochii lui, si-l 'citeam' in toate sau aproape toate lucrurile/gesturile lui...cand se trezea noaptea din somn, si ma acoperea cu plapumioara, ca io dorm cam zbuciumat, si ma dezvelesc, si ma pupa dulce pe frunte, sau, in fine, pe altceva... cand ma tinea in brate si adormeam cam la toate filmele pe care vroiam sa le vad, si ma strangea tandru in brate si-avea grija sa-mi fie somnul lin...cand imi trimitea noptile, cand nu dormeam impreuna, mesaje dulci si hot...cand ma suna sa ma-ntrebe ce mai fac si sa-mi spuna ca i-e dor de mine...cand m-ajuta sa fac diverse kestii prin casa si ma critica si nu ma lasa sa ma catar te-miri-pe-unde sa pun perdele, sa nu cumva sa cad, naibii, de-acolo, si el ce-o sa faca...cand mergeam la cumparaturi impreuna, si mi-era drag de el cat de rabdator era cu mine...na, ce sa zic...a fost taaaaaaare bine, cat a fost!!!

Postat pe 28 Februarie 2008 16:38
mai,eu sincer cred ca undeva s-a rupt firul....certuri nu a ufost deloc deloc ?? ceva ceva nu ti-a convenit ?adica brusc,dela chestia asta cu menaju sa se termine e cam greu de crezut...in fine,poate era un barbat dual,cu mai multe personalitati,cine stie...
lief
Postat pe 28 Februarie 2008 17:00
fetelor la mine a fost chestie de noroc... cred! am patimit si eu mult inainte din cauza barbtilor.

Postat pe 28 Februarie 2008 17:17
nu ca as vrea sa-nfig vreun cutit in rana, dar si acum dupa atata amar de timp mai gasesc ( uneori) dimineata, pe perna de langa mine un trandafir alb si un biletel in care-mi scrie ca EL PE MINE MA IUBESTE!
asta a facut-o inca de la-nceput. si dimineata el face cafeaua ca eu ma trezesc cu o jumatate de ora mai tarziu. si uneori ma asteapta cu masa cand mai intarzii. e adevarat ca nu se-ntampla in fiecare zi dar se-ntampla!si nu e un mameluc, e barbat dar stie si sa fie tandru.

Postat pe 28 Februarie 2008 17:26
hai ca am plecat de la un subiect si am ajuns la cat de tandru e 'taurasul' meu.

Postat pe 28 Februarie 2008 17:31
dk as fi in locul tau si eu mi-as facea schimbare de sex sincera sa fiu..citeste printre randuri dk esti isteata=))) doamneee forumul asta ca ma amuza rau de tot..numai psihologi pe acilea cu sfaturi nebuneli si alte etcuri :))voi chiar va distrati aicilea!!v-am pupat fetelor sa aveti grija d voi!si totusi poate vreti un parfum numai fiti rautacioase cu mine!eu vreau doar sa-mi fac noi prieteni atata tot..offf
snickers
Postat pe 13 Martie 2008 21:08
daca vrei sa`ti schimbi sexu` n`ai decat.. baga mareeee
Diavolyta_
Postat pe 21 Aprilie 2009 01:34
sexu,religia si echipa de fotbal n'o sa le schinb niciodata
scorpyoW
Postat pe 13 Mai 2009 18:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Nu am facut-o de 2 ani ... 116 De la: roxana_marius 29 Iunie 2009 03:39
Pareri... 13 De la: Baiat_Rezervat 2 Aprilie 2009 18:32
permanent pt par 10 De la: Andrei24 9 Decembrie 2009 21:32
pastila de a2a zi dupa avort? 24 De la: danyelica 19 Noiembrie 2009 14:19
Cum descrieti un barbat (femeie) bun(a) la pat? ce caracteristici sunt importante pentru voi? 33 De la: helenne22 10 Mai 2015 08:22