Setari Cookie-uri

ce ati spune daca?...

ce ati spune,sau mai exact,ce ati face,daca ati afla ca partenerul sau partenera dumneavoastra,iubitul sau iubita,sotul sau sotia,sufera de sifilis?
silvana_ro
Postat pe 31 Martie 2008 01:01
:D ... eu una imi fac analizele mereu si stiu ca nu intretin relatii sexuale extraconjugale... deci as fi sigura ca m-a inselat, si asta nu se trece cu vederea. m-as trata...dar nu cred ca voi putea trece peste si sa-l iert...ar fi o lovitura grea...mai ales sa stiu ca nu s-a ferit si ca nu a folosit prezervativul. as suferi enorm ...tu ce ai face ? sau...treci prin asa ceva si nu stii ce sa faci ?

Postat pe 31 Martie 2008 12:37
Mie mi se pare o situatie destul de grava si cu siguranta nu l-as putea ierta pt ca pe langa faptul ca m-ar fi inselat si nici macar nu ar fi avut bunvointa sa foloseasca prezervativul ar exista riscul sa ma imbolnaveasca si pe mine.Asta daca nu ar fi contactat boala in vreun alt mod desi se stie ca in 98% din cazuri se transmite prin contact sexual.

Postat pe 31 Martie 2008 14:25
anaphielle,eu traiesc drama asta,si crede-ma ca e o problema care afecteaza multa lume,mai exact e vorba de fratele meu(poveste spusa la relatii sub titlul boli venerice)!intr-adevar,dupa aproape 2 ani de la aflarea diagnosticului ma vad in imposibilitatea de al ajuta chiar si cu o vorba!
silvana_ro
Postat pe 31 Martie 2008 15:34
tina87,tinand cont de implicatii,eu personal nu as putea trece peste,dar in situatia asta este fratele meu care a trecut peste si a gresit(povestea o gasesti la relatii-boli venerice)!
silvana_ro
Postat pe 31 Martie 2008 15:39
auci ! imi pare rau ...citesc acum povestea. hang on

Postat pe 31 Martie 2008 18:09
I-AS FACE BAGAJU SI VIA.........TARA LUI
wdy
Postat pe 2 Aprilie 2008 20:19
pai as reactiona urat rau de tot!!!!!!!adica dupa ce ca m-a inselat, nu a folosit prezervativul, ma mai expune la riscul de a fi infestata...nu stiu exact cum as reactiona, dar l-as fce sa sufere cumplit, si bineinteles as incheia relatia.

Postat pe 3 Aprilie 2008 12:33
enervanta fiinta. du-teeeee si lasa-ne in pace femeieeeeeeeeeee. nu stii deloc sa-i respecti pe cei din jurul tau. las' ca stim noi sa facem bani, nu ti-am cerut tie ajutorul. hai via d-aici. n-ai ce cauta printre noi cu porcariile asta. in plus cred ca nici n-ai citit regulile acestui site.

Postat pe 14 Aprilie 2008 01:03
Nu stiu ce as face dar cred ca nu l-as ierta pt ca m-a inselat si nu a fost in stare sa se protejeze mai ales ca sunt atatea bolii cu transmitere sexuala!

Postat pe 4 Septembrie 2008 19:17
fiind vb de fratele ei, cred ca vroia un sfat despre cum sa-l ajute, iar voi i-ati raspuns doar dpdv al unei relatii amoroase.
imi pare rau, nu stiu ce ai putea face, arata-i ca esti alaturi de el, fa-l sa vada partea frumoasa a vietii...
DYM
Postat pe 17 Octombrie 2008 11:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
apa....:| 6 De la: sirghea 22 Mai 2010 08:21
Cuum va petreceti pastele....?idei cv:>? 1 De la: oanyca15 2 Aprilie 2010 22:55
stand gratuit la www.exposhop.ro 1 De la: danatisianu 11 August 2009 20:11
concurs kudikuplu 15 De la: snickers 9 Februarie 2008 19:00
ce nu am avut sau nu avem curajul de a spene partenerului/ei noastre 71 De la: SweetHappyButterfly 22 Februarie 2009 17:12