Setari Cookie-uri

...........

am o relatie stabila ed 3 ani!dar la capitolul pat suntem varza!in rest e o relatie ok!ce e de facut?

Postat pe 22 Aprilie 2008 22:03
:) amuzant!
daca sinteti varza amandoi nu vad care e problema?

Postat pe 23 Aprilie 2008 15:33
ori va puneti sa invatati impreuna..ori va puneti sa invatati separat :)
iddoll
Postat pe 24 Aprilie 2008 23:45
pai eu cred ca daca va iubiti si vreti sa salvati relatia trebuie sa discutati deschis despre ce va place si ce nu
8laura9
Postat pe 25 Aprilie 2008 18:15
Stati...discutati....studiati-va...descoperiti-va placerile si zonele erogene...spuneti-va cuvinte frumoase...sau mai vulgare,daca va vin(si astea fac sexul frumos,in anumite conjuncturi)....renuntati la inhibitii....relaxati-va(niciodata sa nu faci sex cand esti cu gandul la datorii!!!).....comunicati...comunicati....comunicati....intai verbal...apoi prin atingeri....apoi treceti la treaba.....succes!!

Postat pe 30 Aprilie 2008 19:12
pai asta se rezolva cu putina rabdare si bunavointa.pune-ti mana pe carti de " specialitate", scoliti-va si exersati cat mai mult! ca nimeni nu s-a nascut invatat, si e pacat sa pierdeti placerile de acest gen mai ales dc va iubiti.asa ca nu e grav, se poate rezolva.da.... scuza-mi indiscretia, in astia 3 ani ce dumnezeu a-ti facut? trebuia sa va descoperiti pana amu, ca doar nu sunteti frati de cruce ci iubiti. rupe-ti patul mai copii cat sunteti tineri ca mai tarziu....va dor salele:))

Postat pe 2 Mai 2008 13:45
:))))))
Nice answer,Vivi annna!!!
alone
Postat pe 2 Mai 2008 14:53
hai copilas vorbeste cu noi si spune_ne ce ai facut cu varza din pat?VIVI-subscriu

Postat pe 3 Mai 2008 19:06
n-ai citit ca are 19 ani ??poate nu au facut nimic in astia 3 ani
lief
Postat pe 6 Mai 2008 16:39
si de trei ani tot varza faceti?...mai schimbati frate!!!el cati ani are?daca de la anii astia sunteti "varza",ce te faci la 50-60?ceva nu este in regula..schimba-l...partea asta cu patul are o mare importanta in viata unui cuplu...
ginetta
Postat pe 8 Mai 2008 18:07
de unde stii ca sunteti varza amandoi??... exista multe filme "educative"... use them wisely
Dieggo
Postat pe 13 Iulie 2008 18:48
Eu te sfatuiesc sa bei ceva, cat sa iti vina chefu. Atunci iti garantez ca uiti de toate inhibitiile, de toate problemele si iti dai frau liber tuturor dorintelor. nu pot crede ca el nu se simte bine in pat cu tine. un barbat nu prea sta cu o fata daca nu este buna pt el la acest capitol. eu asa cred.
angy8
Postat pe 14 Iulie 2008 02:05
inseamna ca nu va potriviti din punct de vedere sexual....ori renuntati, ori daca nu si nu, invatati unul despre altul.ce iti place tie ii zici lui, ce ii place lui iti zice tie..etc.
sunt cazuri in care nu te simti bine cand faci sex cu o persoana, esti inhibat, te gandesti ce crede despre tine, etc.... si nu te poti concentra; atunci cand cel/cea cu care esti te face sa te simti frumos/frumoasa, arata ca ii place corpul tau si felul tau de a fi, te simti mult mai relaxat, si incepi usor, usor sa faci ce simti si cum simti, si de aici placerea!.

Good luck!
micky_ai
Postat pe 14 Iulie 2008 15:05
documentati-va,discutati deschis despre ceea ce va provoaca placere,despre ceea ce v-ar placea sa vi se faca,cum sa fiti atinsi,unde...bagati-va la dormitor si jucati-va cat mai mult timp,ceva tot trebuie sa iasa.practica e cheia...
acy_mik
Postat pe 14 Iulie 2008 16:52
Dar chimia aceea intre voi?nu a existat nici o atractie intre voi timp de 3 ani?Mi se pare ciudat sa stai 3 ani cu cineva si sa nu faci nimic.Daca nu acum, atunci cand?la pensie?Da, ok, documentati-va, vizualizati filme, dar cel mai bine, faceti totul impreuna, comunicati si nu in ultimul rand practicati.......practicati.Apropo nu ati mai spus nimic ce ati mai facut in ultima vreme!!!!!!!!
andra83
Postat pe 16 Iulie 2008 12:44
De la: etta70, la data 2008-04-30 19:12:24 Stati...discutati....studiati-va...descoperiti-va placerile si zonele erogene...spuneti-va cuvinte frumoase...sau mai vulgare,daca va vin(si astea fac sexul frumos,in anumite conjuncturi)....renuntati la inhibitii....relaxati-va(niciodata sa nu faci sex cand esti cu gandul la datorii!!!).....comunicati...comunicati....comunicati....intai verbal...apoi prin atingeri....apoi treceti la treaba.....succes!!


Ai dreptae ! daca unt inhibati ! daca nu au rabdare ! dac nu se cunosc !, daca nu se cunosc psihic !
Dxa, fiecare asreapta totul de la celalt !
Atunci can esti in pat trebuie sa nu lipseasca respectul , dar sa lipseasca pudoarea. Complect !
Fiti deschisi unul fata de altul ! Discutati tot ce doriti, ,sa nu va fie rusine ! Mergi pe principiul de a-i oferi reciprocitste partenerului ! Sa nu va fie rusie de ce faceti in pat daca o vaceti de bunavoie, de placre, dar faceti-o pentru plcerea ambilor parteneri.
Asta depinde si de educatia psihica.
Peoblema , ca nu va potriviti sexual ,este o poveste. Daca o doriti din tot sufletulva ve-ti potrivi !
ATENTIE ! Nu orice act sexual este pefect , o reusita !Sunt si multe rateuri , dar asta depinde de voi . INCERCATI TOATE METODELE POSIBILE SI RECPROC ACCEPTATE,
inca ceva.RENUNTATI LA SFATUL 'BINEVOITORILOR'. Mai bine cititi cari de spcialitate, O PEREHE normala (barbat -femeie 0 PERFECT SANATOASA , ,CU MULTA DRAGOSTE SI INELEGERE ,ABSOLUT RECIPROCA POT TRECE PESTE NEPOTRIVIREA SEXUALA.
povestea cu nepotrivi rea sexuala este realla, dar ine de fxic si de teama ambilor parteneri si de asemenea de inhibitia lor. In aceste momente un bune unele afrisidiatice, ex vinul.
INCA CEVA, DARUTI-VA DIN TOT SUFLTUL ATUNCI CAND SUNTE-TI IN INTIMITATE ,INCERCATI SA VA RUPETI DE LUME SI DE PREJUDECATI.!
Aceasta consultatie o dau gratuit !
NOTA ! pENTRU ACEI NEFERICITI , CARE SCHIMBA DE CATEVAORI PATENER(A)uL ACESTIAAU NEVOIE DE PSIHOTERAPIE
sa va iubiti , sa va intelegeti si sa nu dati bir cu fugiti la prima incercre ! PERSEVERATI !
UN_OM_OBISNUIT
Postat pe 10 Ianuarie 2009 23:39
De la: UN_OM_OBISNUIT, la data 2009-01-10 23:39:19
NOTA ! pENTRU ACEI NEFERICITI , CARE SCHIMBA DE CATEVAORI PATENER(A)uL ACESTIAAU NEVOIE DE PSIHOTERAPIE


Adik????
kitty_krieger
Postat pe 11 Ianuarie 2009 00:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
De la ce varsta ar fii indicat sa imi incep viatza sexuala??? 66 De la: karynutza18 27 Noiembrie 2009 17:54
dezvirginare 23 De la: flowereat 3 Octombrie 2013 09:37
Masturbare ! 3 De la: dedemary19 20 Februarie 2016 13:07
De ce barbatii vor numai Sex??? 97 De la: pamela_1 12 Iunie 2009 14:41
fantezie erotica 10 De la: Exploratorul 2 Iulie 2010 11:56