Setari Cookie-uri

celulita

cummscapam de celulita si kilogramele in plus?stie cineva??
sora_flory
Postat pe 29 Mai 2008 12:33
Le vindem altora? :)

Postat pe 29 Mai 2008 17:03
kg in pluc dieta adecvata si multa miscare...cea mai buna solutie!!la mine a functionat..;)celulita cred cu multe tratamente corporale la un salon specializat(asta e mai greu) bafta!!!!!!!!!!!!
lydia23
Postat pe 29 Mai 2008 17:18
hania super comica...ce bine ar fi sa le puteam vinde altora:-))))))))
lydia23
Postat pe 29 Mai 2008 17:18
Pai sa nu-mi musc eu limba cand am vazut pe forum "cum putem sa ne ingrasam?".. Flory, vezi ca mai sunt subiecte despre celulita, inclusiv una cu zat de cafea. Si acum stau cu ochii pe mama sa-si termine cafeluta sa ma duc sa incerc si eu tratamentul. :)

Postat pe 29 Mai 2008 17:24
Buna intrebare!Aceesi intrebare mi-o puneam si eu cand avem celulita acum 3 luni jumatate.Dar am primit raspunsul intr-o emisiune de la romantica unde am aflat despre produsele si tratamentele anticelulitice de la bruno vassari.La inceput nu am fost increzatoare dar dupa 3 sedinte de tratament...nu am cuvinte!Am realizat un tratament anticelulitic la chicsalon in bucuresti unde se folosesc produsele burno vassari.Vi le recomand si voua atat pt utilizarea acasa cat si pt la salon.Va pup.Eu am aflat intai mai multe informatii pe www.chicsalon.ro
mihaela_eugenia
Postat pe 29 Mai 2008 18:49
eu zic asa: miscare, apa plata, multe legume si fructe proaspete, putin masaj si.. evitati dulciurile
oana81
Postat pe 29 Mai 2008 19:08
ma pregatesc de nunta fetelor in toamna pe 1 noiembrie am nunta si vreau sa slabesc macar sa ajung la 50 kg acum m 60 kg.Miscare fac non-stop cucopilul meu ca ma fugareste de colo colo nu are stare dar ce sa fac asa sunt totii copii si e mai bine decat sa stea in loc cand poate sa iti traiasca copilaria.Si de aceea icnerc sa gasesc sfaturi ,retete de la voi cum scpa 10 kg si eventual de celulita.
sora_flory
Postat pe 30 Mai 2008 22:29
ai putea sa incerci sa mergi la sala sau eventual sati comanzi un apar..o bicicleta de exemplu..cand ai putin timp liber pedalezi :) si ar trebui sa iei in considerare sfatul oanei :) multa apa plata si departe de dulciuri daca poti.. eu una nu pot :)
melanya
Postat pe 4 Iunie 2008 18:03
iti multumesc melanya pentru site
sora_flory
Postat pe 5 Iunie 2008 16:25
cupla :)
melanya
Postat pe 7 Iunie 2008 16:12
Buna fetelor.Se pare ca a aparut un nou aparat impotriva celulitei.II spune Eximia.ce parere aveti.Ati auzit de el?Astept pareri
mihaela_eugenia
Postat pe 12 August 2008 15:11
eu st la regim...am dat jos muuulte kg pana acum. k sa scapi de celulita tre sa renuntzi in primul rand la prajeli...NEAPARAT!... adika la tot ce e mai gustos :)))... shi un pic de sport...
ankutzikaa
Postat pe 12 August 2008 15:19
fetelor ati auzit de noul aparat cu radiofrecventa???este nemaipomenit,la mine s-a vazut diferenta inca de la prima sedinta de tratament
sweetgirll
Postat pe 23 Octombrie 2008 15:50
De la: barbara2308, la data 2008-10-23 15:50:09fetelor ati auzit de noul aparat cu radiofrecventa???este nemaipomenit,la mine s-a vazut diferenta inca de la prima sedinta de tratament

Nu cred ca exista asa ceva....dupa o sedinta nu ai ce rezultat sa ai
CE AI VAZUT TU DUPA PRIMA SEDINTA???
b63msh
Postat pe 23 Octombrie 2008 22:22
Bea 3 litri de apa plata pe zi si peste o luana ai sa vezi rezultate miraculoase. Dar renunta la sucuri, stil pepsi, cappy........



Sau daca ai cateva kg in plus slabeste si in acelasi timp scapi si de celulita cu pastilele Lida Daidaihua Slimming Capsule,sunt din China. Eu am slabit mult, si nu au efecte negative, sunt din plante din Tibet, 100% naturale. Inainte de aceste pastille am folosit diferite pastille, ceaiuri, diete si slabeam dar apoi puneam la loc kg, chiar mai mult.
La aceste pastille cel mai important lucru este ca sunt naturale 100% si dupa ce am terminat tratamentul de trei luni, nu m-am ingrasat, si au trecut 2 luni. Daca te intereseaza iti pot trimite pe mail poze cum aratam si cum arat dupa administrarea acestor pastile. Scrie-mi pe email sau pe messenger,acelasi user.
Fac cu adevarat miracole, le-am testat pe mine. In 3 luni am slabit 17 kg, de la 77kg la 60kg.
Am avut si eu problema cu greutatea, am fost la un nutritionist si mi-a zis sa nu mai mananc dupa 18.00, sa beau 2,5 litri de apa, sa nu mananc fainoase, mancare gatita.... sa nu combin mancarea.... doar gratare cu salata. Dar trebuie sa si poti face asta, daca mi-i pofta si nu am voie sa mananc, mi-i foame mai tare parca. Si am gasit aceste pastile, au rezultat, iti taie pofta de mancare, si nu au efecte negative.
De exeplu medicul mi-a recomandat Reductil, de la care aveam dureri de stomac, ameteli...........slabiciuni, nu aveam deloc energie........

Scrie-mi pe email: merycamerzan@yahoo.com
merycam
Postat pe 13 Noiembrie 2008 12:10
Inainte de a consuma tot felul plante si capsule revolutionare faceti un pic de google search si informativa!
http://www.aiqum.de/wissen/diaet_lida-dai-dai-hua.html
http://www.medizin.de/ratgeber/themen-a-z/d/dai-dai.html
http://www.test.de/themen/gesundheit-kosmetik/test/-Schlankheitsmittel/1523447/1523447/1522992/ + 2 reportaje despre tablete tabletele de plante in general.
Aici inclusiv rezultatele despre tabletele perfecte de slabit care se pot cumpara prin intermediul internetului:
http://www.test.de/themen/gesundheit-kosmetik/test/-Schlankheitsmittel/1523447/1523447/1522992/1525019/
Full_Metal_Jacket
Postat pe 13 Noiembrie 2008 12:25
miauuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Postat pe 13 Noiembrie 2008 12:29
De la: motanel21, la data 2008-11-13 12:29:08miauuuuuuuuuuuuuuuuuuuu


Sa inteleg ca ma sustii in felul tau ori ba?
Full_Metal_Jacket
Postat pe 13 Noiembrie 2008 12:33
de scapat scapi de kilogramele in plus dar important este cum o faci ptr a nu-ti aparea dereglarile de metabolism...este necesara o nutritie echilibrata ptr a nu se pierde din masa musculara care are un rol fff important in mentinerea sanatatii ci doar sa se reduca procentul de grasime din organism.produsele Herbalife pe mine m-au ajutat , este simplu si eficient,dar trebuie o abordare individuala si personalizata,,,,daca te intereseaza >email cameya2002@yahoo.com
camelya957
Postat pe 15 Noiembrie 2008 20:57
mail-ul era camelya2002@yahoo.com..
camelya957
Postat pe 15 Noiembrie 2008 20:59
ca sa vezi? Inainte de a da buzna sa comandati la merycamerzan pastilele Lida Daidaihua Slimming , analizati link-ul http://www.egirl.ro/forum/mesaje_merycamerzan.html, mi-e mi se pare reclama, si una foarte buna recunosc.Touche: nu te mai ingrasi si scapi si de celulita, daca slabesti.D a, in majoritatea cazurilor e asa, e mai predispus la celulita un corp,,grasut'', dar nu ati vazut manechine cu celulita? Eu am scapat de celulita cu ceai verde cu iasomie, yoga, pilates,regim bazat pe 3 mese pe zi: dimineata iaurt degresat cu 2 lingura de cereale integrale , apropo, fiti atente la cerealel integrale Fitness: sunt bombe de zahar, eu mi-am luat de la plafar, simple nu costa 11 lei,dar sanatoase.La pranz mancam zilnic ciorbe de legume, (in special de conopida), seara peste la cuptor, sau pui, salata de varza etc.Eu sunt indebunita dupa Kinder,felie de lapte, ma premiam in fiecare duminica cu unul.Mi-am facut 1 data pe saptamana gomaj cu zat de cafea, si impachetari cu cafea*miere de 3 ori pe saptamana ( acasa )in rest am baut apa suficienta, am eliminat complet sarea si prajelile si ma dadeam cu creme hidratante insistand cu masaj in zonele cu probleme.Bafta, este greu, dar merita.
Queen_Alla
Postat pe 10 Decembrie 2008 18:30
Buna fetelor!Am auzit ce aveti de spus despre celutita..Eu in schimb ma confrunt cu buclucasele vergeturi!!Sunt foarte complexata din cauza asta de aceea orice sfat e binevenit pt mine!Mai intampina careva aceasta problema?Aveti vreo recomandara?Voi ce creme incercati??Multumesc anticipat!:)

andreiana_m
Postat pe 2 Ianuarie 2009 22:17
buna fetelor app de aparatul eximia eu l-am folosit si intr-adevar da rezultate remnarcabile si efectul este de durata.chair nu ma asteptam sa fie asa spectaculos in ceea ce priveste rezultatele dar dand dovada de perseverenta ca pacient obtii ceea ce iti doresti.oricum daca vreti sa il folositi incercati cu incredere:)

Postat pe 24 Ianuarie 2009 23:00
eu fac electrostimulare...si ultrasunete...si e super...si produsele bruno vassari sunt super...
SweetHappyButterfly
Postat pe 24 Ianuarie 2009 23:18

Celulita? Ce e aia?
Glumesc
Uite aici un articol interesant despre ce te intereseaza:
http://cosmetico-ro.blogspot.com/
Stiam de tratamentul asta si personal il aplic de multa vreme. Minunaaaaat.

Postat pe 26 Ianuarie 2009 09:27
Buna fetelor! Eu am facut o serie de 10 sedinte de masaj anticelulitic cu creme si seruri Maria Galland impreuna cu 10 sedinte de electrostimulare. Rezultatul e super!!!!!! Insa, multa apa si fara dulciuri!

Postat pe 27 Ianuarie 2009 14:14
De la: sora_flory, la data 2008-05-29 12:33:33cummscapam de celulita si kilogramele in plus?stie cineva??


apa ,apa ,apa si minim o ora de sport pe zi.
Sunt multe alte metode ,eu ti-am spus ce fac eu...
ella_c
Postat pe 10 Februarie 2009 08:27
Eu va recomand din toata inima radiofrecventa tripolara, este buna atat pentru celulita, vergeturi, coaja de portocala cat si pentru riduri. Sunt necesare 6sed la interval de 10zile iar rezultatul se observa inca de la primele sedinte. www.nordestetica.ro.
sweetgirll
Postat pe 13 Februarie 2009 15:10

Fetelor ,leacuri pt. vergeturi cunoaste careva?
andreiana_m
Postat pe 17 Mai 2009 22:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce credeti ca ar trebui sa fac sa-mi creasca mai mult parul? 16 De la: kudika86 16 Februarie 2013 21:35
Sani mari?? 21 De la: geo_reincarcat_iara 1 August 2010 20:49
REMODELARE CORPORALA IN CONSTANTA 1 De la: kudika198556 21 Iunie 2010 21:50
Epilatul cu ceara? 9 De la: mariverde 9 August 2010 12:01
cafeaua ingrasa sau slabeste? 70 De la: maricea 31 Martie 2016 10:16