Setari Cookie-uri

cum sa iti mentin kg in sensul ca n-as mai vrea sa scap de nici un gram...

Se pare ca o problema f de actualitate e cum sa dai jos cat mai multe kg. Eu insa as vrea un truc invers. Am slabit fara nici un efort chiar mai mult decat ar fi trebuit (doar pe baza psihica, stres, activitati zi lumina, responsabilitati) Acum as vrea sa ma opresc.Cum? ca am descoperit ca mi-a cam pierit pofta cam de toate bunatatile culinare...


PS vroiam sa spun in titlu "cum sa imi mentin...."
floaredecolt26
Postat pe 6 Iunie 2008 17:09
relaxare,odihna,liniste......asta este raspunsul.incearca sa nu te mai stresezi si atunci ai sa revii la normal.iti spun din experienta proprie.
anmaluria
Postat pe 9 Iunie 2008 10:55
incearca sa mananci cu cineva...pt ati recapata pofta de mancare...functioneaza :)
melanya
Postat pe 1 Iulie 2008 14:48
buna, iti pot da eu o solutie fff simpla si la indemana, special conceputa pt oameni extrem de ocupati, si in acelasi timp ff eficenta; e cea mai sigura metoda de a-ti controla greutatea, verificata de peste 28 de ani in mai mult de 69 de tari din intreaga lume; pt detalii, viziteaza www.e-wellness.ro si completeaza formularul de contact cu mentiunea ca vrei sa te mentii.
Mult succes!
Gabi

Postat pe 24 Octombrie 2008 08:58
salut.....eu stiu niste vitamine....care din fericire nici nu ingrasa nici nu slabesc,au ca scop reglarea metabolismului...poops....adynlutza
AdynLutza
Postat pe 5 Februarie 2009 20:57
ce fel de vitamine ? orice ? sau o anumita marca ?
eu iau de vreo cativa ani multivitamine , si vad ca ma mentin cam la aceeasi greutate .....cred ca ai dreptate ! dar vream sa stiu la ce fel de vitam. te referi. ms
gorgilove29
Postat pe 23 Februarie 2009 00:59
De la: elle26, la data 2008-06-06 17:09:05Se pare ca o problema f de actualitate e cum sa dai jos cat mai multe kg. Eu insa as vrea un truc invers. Am slabit fara nici un efort chiar mai mult decat ar fi trebuit (doar pe baza psihica, stres, activitati zi lumina, responsabilitati) Acum as vrea sa ma opresc.Cum? ca am descoperit ca mi-a cam pierit pofta cam de toate bunatatile culinare...


PS vroiam sa spun in titlu "cum sa imi mentin...."


ia "Pelin" pt pofta de mancare, nu te ingrasi, nici nu slabesti. E natural, din asta iau si eu si sunt ff multumita.
arhanghel
Postat pe 31 Iulie 2009 19:17
De la: elle26, la data 2008-06-06 17:09:05Se pare ca o problema f de actualitate e cum sa dai jos cat mai multe kg. Eu insa as vrea un truc invers. Am slabit fara nici un efort chiar mai mult decat ar fi trebuit (doar pe baza psihica, stres, activitati zi lumina, responsabilitati) Acum as vrea sa ma opresc.Cum? ca am descoperit ca mi-a cam pierit pofta cam de toate bunatatile culinare...


PS vroiam sa spun in titlu "cum sa imi mentin...."

it zic dar sa nu il pui in practica ...sa manci cu iubitul meu...sigur nu te ridic de la masa cat timp el manca..
roz5blue6lila7
Postat pe 31 Iulie 2009 20:38
De la: roz5bule6lila7, la data 2009-07-31 20:38:32
De la: elle26, la data 2008-06-06 17:09:05Se pare ca o problema f de actualitate e cum sa dai jos cat mai multe kg. Eu insa as vrea un truc invers. Am slabit fara nici un efort chiar mai mult decat ar fi trebuit (doar pe baza psihica, stres, activitati zi lumina, responsabilitati) Acum as vrea sa ma opresc.Cum? ca am descoperit ca mi-a cam pierit pofta cam de toate bunatatile culinare...


PS vroiam sa spun in titlu "cum sa imi mentin...."

it zic dar sa nu il pui in practica ...sa manci cu iubitul meu...sigur nu te ridic de la masa cat timp
si eu eram in aceeasi situatie...la fel ca si a ta.de un an de zile iau niste vitamine .vitamins &minerals se numesc sunt ff bune si ma mentin la aceeasi greutate de aproximativ un an de zile.nici nu am slabit nici nu m-am ingrasat(ceea ce mi-ad dori)oricum sunt multumita de ele,macar nu mai pierd din greutate ca alatadata.ti le recomand si tie
kudika055844
Postat pe 10 Septembrie 2009 22:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
CONCEDIEREA- CARE SUNT DREPTURILE SALARIATULUI? 25 De la: kudika074487 13 Octombrie 2009 18:31
slabirea in partea de sus a corpului... 7 De la: just_laura 12 Septembrie 2009 16:57
De ce nu slabesc??? 48 De la: Adriancicm 12 Decembrie 2012 14:51
Credeti ca am burta prea mare? 7 De la: kudika_946897 18 Mai 2014 08:06
ATENTIE! URGENT!! premii kudika 1 De la: CAELUM 21 Noiembrie 2009 13:53