Setari Cookie-uri

"HAREMUL" SI MINUNILE LUI..!!

om trai si om vedea !!!!.....pupici....

Postat pe 23 Iulie 2008 14:58
vedem... vedem

Postat pe 23 Iulie 2008 15:01
i-am raspuns ettei. ea vrea sa-mi arate nu stiu ce...

Postat pe 23 Iulie 2008 17:25
asta am inteles, ca nu-s decat oleaca grea de cap... era vorba de discutia de mai sus..

Postat pe 23 Iulie 2008 17:52
nu am inteles ce ati putea voi face atat de inaltator incat sa surprindeti o vulpe batrana ca mine...

Postat pe 23 Iulie 2008 18:07
etta si ema?! ce nu am inteles? sper ca "pustoaico" nu era pentru mine... hai ca am mai crescut un pic, pe o parte, din cand in cand... desi sotul meu nu e de aceeasi parere...

Postat pe 23 Iulie 2008 18:50
ete! tataie... ai inversat cumva cifrele la prezentare?! te tii bine, atunci..si in alta ordine de idei, ma fac eu mare odata si odata...

Postat pe 23 Iulie 2008 20:25
vazui pozele, cum sa nu, dar la ce suflet tanar ai, parca totusi ti-as da 18...

Postat pe 23 Iulie 2008 21:06
uritule,micutule,gata,uite,nu mai zic na,pt tine sunt frumoasaaaaaaaaaaaaaaaaaa si daca vr sa vz mai mult,ada coasa si coseste iarba
mari58
Postat pe 24 Iulie 2008 13:19
mary ce faci draguta? cosesti..iarba..mai mai....



frumusica si harnicuta ca o albina.....


Postat pe 24 Iulie 2008 13:23
of iubita maryamm mai fc sa rid,mrss draga,chiar mia picat bine
mari58
Postat pe 24 Iulie 2008 15:53
auzi,mai CUCULE,zici ca vei fi frumoasa DOAR pewntru micutu'?......ia baga ochiu' la blogul meu ,pentru prietenii mei,sa vezi ce-ti pregatii io tie daca mai zici ca esti urata !!!.....sa vezi de ti-o placea !!!!.......

Postat pe 24 Iulie 2008 18:38
Cadenelor , nu dati cu pietre pentru ca am primit invitatie de la PREA MARITUL SULTAN de a ma alatura voua si cum mi-a placut ce am gasit in haremul lui alta solutie decat sa o accept nu am avut.

Probabil o sa mi-o iau rau in urma mesajului postat de mine si apreciat de sultan dar asta e , imi asum riscurile de vreme ce asa gandesc.

Cateva cuvinte despre mine :imi plac oamenii veseli ( am nimerit bine la voi ),nu stiu sa gatesc asa ca-s abonata la wu xing,in bucatarie sunt dezastru dar in schimb intr=un birou ma simt ca la mine acasa,sunt foarte sincera,singurele flori la care le schimb apa constant sunt tuberozele si am un hamster care in loc sa roada la batonul lui de seminte i s-a pus pata pe zabrelele de la cusca
O adevarata placere sa-l auzi cum roade la cusca aia la 4 - 5 dimineata

Gata sultane , daca nu ma dau afara cadanele cu experienta mi-ar placea sa fac parte din haremul tau !

iris_4_ever
Postat pe 25 Iulie 2008 00:41
Multumesc de primire , promit sa ma documentez cat mai repede si sa ajung la stadiul de cadana in cel mai scurt timp posibil.

Imi dau seama ca momentan sunt pusa sub lupa asa ca voi incerca sa fac totul pentru binele SULTANULUI,pentru prima cadana din harem si pentru restul colegelor mele de suferinta in masura in care asta nu implica un dans din buric pentru ca o sa spun pass din start

In schimb iti pot oferi un spectacol pe cinste cu mine la un concert Iris :)
iris_4_ever
Postat pe 25 Iulie 2008 01:06
Putem sa ne oprim aici ca incep sa-mi dau lacrimile de bucurie deja

Daca ma invata sa dau din buric vorbesc cu ala mic si negru sa-mi puna o pila la capitan si fac cinste cu o croaziera in caraibe pentru tot haremul.

iris_4_ever
Postat pe 25 Iulie 2008 01:29
iris,bine ai venit,aici nu se glumeste,se face,ai grija ce promiti ok
mari58
Postat pe 25 Iulie 2008 01:35
De la: mari58, la data 2008-07-25 01:35:33iris,bine ai venit,aici nu se glumeste,se face,ai grija ce promiti ok


Saru'mana , in general imi place sa ma tin de promisiunile pe care le fac orice ar implica ele :)

iris_4_ever
Postat pe 25 Iulie 2008 01:42
sultaneeee.....am auzit apelul si m-am prezentat la apel sa-i fac instructajul si "culturalizarea" specifica de harem,noii noastre "colege" !!!!.......deci,IRIS,sa nu fii precum nunele tau !!!......fara irisi pentru totdeauna,fara puritate,fara inhibitii,fara gingasie prea multa......ca la noi nu tine....aici e nevoie de cadane zbanghii,cu pofta de petreceri si de glume (fiecare cat poate sa le "guste"....cine nu poate ....treaba lui!).....si care sa dantuieeee,tataaaa......pana pica luna de pe cer si rasare soarele !!!....nu-i asa sultane ????.....eeeee.....hai ca astea -s doar regulile introductive......ca o luam incetisor ,sa nu sperii.....pupici de la PERVERSA HAREMULUI.....

Postat pe 25 Iulie 2008 13:19
De la: etta70, la data 2008-07-25 13:19:22 sultaneeee.....am auzit apelul si m-am prezentat la apel sa-i fac instructajul si "culturalizarea" specifica de harem,noii noastre "colege" !!!!.......deci,IRIS,sa nu fii precum nunele tau !!!......fara irisi pentru totdeauna,fara puritate,fara inhibitii,fara gingasie prea multa......ca la noi nu tine....aici e nevoie de cadane zbanghii,cu pofta de petreceri si de glume (fiecare cat poate sa le "guste"....cine nu poate ....treaba lui!).....si care sa dantuieeee,tataaaa......pana pica luna de pe cer si rasare soarele !!!....nu-i asa sultane ????.....eeeee.....hai ca astea -s doar regulile introductive......ca o luam incetisor ,sa nu sperii.....pupici de la PERVERSA HAREMULUI.....


Mi s-a spus in orice fel mai putin ca as fi pura,gingasa sau inhibata(vezi raspunsurile mele de la site ).

Cu puritatea nu prea am de-a face decat in momentele de nervozitate maxima cand incep sa-i dau lectii unui birjar autentic iar de inhibitii ce sa zic ? am auzit ca ar exista persoane inhibate dar in general in prezenta mea uita de toate inhibitiile.

Nu stiu daca sarmul meu persoanl are de-a face cu asta sau nu

In afara de serpi si pisici de mare nu-mi aduc aminte sa ma si speriat vreodata de ceva asa ca ii poti da inainte cu tupeu pentru ca-s de-a voastra
iris_4_ever
Postat pe 25 Iulie 2008 19:13
irissssss,ai promis,vreauu,in caraibe nu am avut concediu de ani de zile,nu de luni,si vreauuuuuuuuuuuuu
mari58
Postat pe 25 Iulie 2008 21:39
ei, sultane............uite.ma si pe mine la apel.......
acuma sa vedem ce zic cadanele tale..........daca imi fac si mie loc pe aci...
dienuta_nou
Postat pe 27 Iulie 2008 14:05
asa,asa,sultane,reguli,reguli,si tr respectate da zi draga la cucu,stii ca intelege mai greu,cine te ajuta sa cosesti iarba,ia zi
mari58
Postat pe 27 Iulie 2008 19:49
bun venit si cat mai multe topicuri!pt andreea

Postat pe 15 August 2008 18:00
Iti multumesc din suflet Sultane! Sunt atat de emotionata ca fac parte din harem,unde sunt oameni minunati cum nu am mai intalnit.
Dragi mei,eu va admir de atata timp si tanjeam dupa respectul,dragostea si prietenia ce o vedeam in Marea familie fericita(cum imi placea intotdeauna sa spun despre voi)
Acum mi s-a indeplinit dorinta si sunt atat de fericita.
Mii de urari de bine unui OM deosebit,Stef.

Pupici de la noua ta cadana



Multumesc miha!
andreea1976
Postat pe 15 August 2008 18:30
bine venisi prospatura..........vezi tu ce bastoane iei pe aici ca faci parte din harem!

Postat pe 15 August 2008 18:35
oooohhhooooooo....noua prospatura in Harem.....mda...pai ce pot sa spun decat ....bine ai venit in "FAMILIA NEBUNILOR" ...


SI CA SA VAD CA ESTI PE PLACUL NOSTRU SAU MAI BINE ZIS AL MEU IA ZII TU CEVA MAI ANDREEA ...FA UN DANS LUI MAFIA..SAU CANTA DIN FLUIER....

Postat pe 15 August 2008 18:38
Merci francia!


la ce te referi? cu bastoanele..
andreea1976
Postat pe 15 August 2008 18:39
De la: andreea1976, la data 2008-08-15 18:39:46Merci francia!


la ce te referi? cu bastoanele..


BASTOANE SAU BASTONASE.... NUMAI SA SE ATINGA CINEVA DE EA CU O VORBA CA SA VEZI CE BASTON DAU EU....

DECI FARA GRIJA ANDREA ESTI PE MAINI BUNE IN HAREM CAT DESPRE BASTOANE... FRANCIA STIEEEEEE.......CA SI MAFIA....

Postat pe 15 August 2008 18:43
snt cam noua prin partile astea spune-ti-mi si mie de unde luati toate bilutele astea haioase ca nu-s prezente toate in partea stanga a ecranului pe care butonez acum...

Postat pe 15 August 2008 18:44
De la: babuta, la data 2008-08-15 18:44:35 snt cam noua prin partile astea spune-ti-mi si mie de unde luati toate bilutele astea haioase ca nu-s prezente toate in partea stanga a ecranului pe care butonez acum...


HA HA HA ...AUZI BILUTE SI ASTEA-S MASCARICI TOATA ZIULICA....

LASA MAI BABUT-O CA MI-E SA NU-TI PRINZI CEVA CU MASCARICII ASTIA...

Postat pe 15 August 2008 18:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce stiti despre masterul la distanta? 3 De la: kudika_979116 10 Ianuarie 2015 11:19
Va rog sa ma ajutati,cu un vot ceva cu orice,animalele astea din craiova sunt omorate fara mila ajutor 4 De la: diana1981 11 Octombrie 2009 17:51
Asigurare locuinta 1 De la: andreea_state 23 Martie 2010 09:23
pro sau contra VASECTOMIEI ? 40 De la: anka77 25 Iunie 2013 19:39
Fazan 28396 De la: 21 Martie 2016 07:11