magazinul meu preferat

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent magazinul meu preferat: (3.7 din 3 voturi)

Fosta membra Kudika.ro
este eros. Preturi rezonabile, modele superbe, materiale de calitate... voi?
bau bau
anda_007 Avatarul lui anda_007

20 mesaje

mie imi plac mult modelele de la terranova. desi calitatea lasa de dorit... de fiecare data cand intru nu ma pot abtine sa nu imi cumpar vreun tricou la oferta
Raporteaza abuz de limbaj
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

Va punem la dispozitie si site-ul nostru in lb.engleza afrodita.shopmarking.com unde puteti sa cautati produsele pe care le doriti si apoi sa ni le comunicati prin e-mail pentru a avea o evidenta a acestora ! Toate produsele de pe site sunt valabile doar preturile difera, nefiind actualizate , noi nu le comercializam ci avem contract cu o firma din America, respectiv ei ne furnizeaza produsele ori de cate ori este nevoie !De obicei facem comenzii o data la 3-4 ! Pachetele ramburs se trimit oriunde in tara !
Ne puteti adresa orice intrebari referitoare la produsele disponibile pe site sau in stoc si ptr. comenzi pe adresa noastra de email .Asteptam sa ne vizitati si sa va oferim solutiile noastre competitive, din punct de vedere calitativ, dar si financiar.
Punem astfel la dispozitia o gama larga de produse cosmetice profesionale menite sa ofere satisfactie deplina clientului final. Cataloage traduse in lb romana si preturile in RON :
Produsele profesionale ptr par : L`oreal Professional , Tigi BedHead , Joico , K-pak , Schwarzkopf Professional , Wella Professional , L`oreal Natures Therapy , Matrix , Bonacure , Redken Woman & Men , L`oreal Textureline , Kerastase etc.
Produse ptr machiaj : Lancome , L`oreal , MAC, Clinique , NEUTROGENA , Revlon , Estee Lauder , Elizabeth Arden etc.
Produse profesionale ptr unghii : O.P.I , Creative Nail Design , China Glaze , Orly etc.
Produse profesionale ptr acnee

1 mesaj

nu am un magazin preferat...imi plac mall-urile...unde gasesc toate marcile ce ma intereseaza...unde mai pui ca gasesti de la lengerie intima pana la bijuterii...fara ca sa alerg tot orasul...

1 mesaj

blair Avatarul lui blair

26 mesaje

Fetelor , trageti o privire pe glamclothes-issabel.blogspot.com/ poate va incanta ochisorii ceva si va luati la un pret de "chilipir" . o zi frumoasaa!
_iluzie_ Avatarul lui _iluzie_

930 mesaje

De la: Issabel, la data 2008-08-08 12:07:58Fetelor , trageti o privire pe glamclothes-issabel.blogspot.com/ poate va incanta ochisorii ceva si va luati la un pret de "chilipir" . o zi frumoasaa!

Hm...nu ai mai postat nik pe site din august...paaaaaaiiiiiii...
'Natura umana tinde sa vada lucrurile pe care se astepta sa le vada...!"
tanya12 Avatarul lui tanya12

4 mesaje
Oras: bucuresti

un mag online de Ugg:)
www.madone.ro/02-11-2008/Poftiti-la-shopping-de-UGG.html
pisoimic1 Avatarul lui pisoimic1

4 mesaje

va recomand un magazin online de bijuterii - www.bespecial.ro - gasiti modele interesante de bijuterii din argint, otel, inox, titan si fantezie
_madalina_alexandra_ Avatarul lui _madalina_alexandra_

75 mesaje

Hello.Postari noi pe www.hainutecool.blogspot.com.hainute ieftine si funny.have a look
aleera Avatarul lui aleera

164 mesaje

prefer mall'u....deoarece el incorporeaza mai toate brand'urile....dar in general optez de cele mai multe ori pentru mango

1 mesaj

Magazinul meu preferat nu e din RO...ce s-ar apropia ca concept este Debenhams
nadyne Avatarul lui nadyne

4 mesaje

Va invit in bouticul meu.....sper sa va placa!
nadynemaniavintage.blogspot.com/
shoes_addicted Avatarul lui shoes_addicted

44 mesaje
Oras: constanta

shoes-addicted.blogspot.com/
Fosta membra Kudika.ro
In caz ca va intereseaza...
Ofer consultanta in carti si tarot. Astept mesaje pe privat. Referinte:http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/20618/Cafeneaua -lui-Cassey.html... http://cassey-tarot.blogspot.com/ Magazin online de bijuterii si decoratiuni interioare: http://artbijoux.ablog.ro/ Vizionati "ZEITGEIST - ADDENDUM", ar trebui sa va dea de gandit...
Full_Metal_Jacket Avatarul lui Full_Metal_Jacket

3550 mesaje

De la: BuzBuz, la data 2008-06-24 14:19:35este eros. Preturi rezonabile, modele superbe, materiale de calitate... voi?

Mie imi place Escada, Chanel...Ador sa merg pe Goethestr. la cumparaturi...
Fosta membra Kudika.ro
Armani Exchange
I have an angel on my shoulder, but a devil in my hand ;)
oanchi Avatarul lui oanchi

10 mesaje
Oras: brasov

Al meu e www.rohaine.ro
Plus ca se apropie caldura si acolo am gasit destule modele pentru acea perioada ;)
Fosta membra Kudika.ro
nu am un magazin preferat.... de obicei daca vad ceva ce mi place imi cumpar...indiderent daca e vreo firma renumita sau nu... cei mai multi bani ii dau pe pantofi k hainele le port de 2 3 ori si ma plictisesc de ele...
_dulcik_ Avatarul lui _dulcik_

4147 mesaje

Nu am un magazin anume preferat .... in general cand merg la shooping intru cam in toate magazinele
Buttefflypink Avatarul lui Buttefflypink

2746 mesaje

cred ca New Yorker este unul dintre magazinele unde imi place sa cumpar tot felul incepand de la blugi si terminand cu rochii de vara...preturile sunt ok iar calitatea de mii de ori mai buna ca si cea de la Kenvelo sau Terranova ..

4147 mesaje

adevarul este ca magazinul conteaza si el dar daca nu ai bani cu ce sa cumperi degeaba iti place magazinul....
Fosta membra Kudika.ro
Mie-mi plac Orssay si Nissa.
Great minds discuss ideas. Average minds discuss events. Small minds discuss people.
Corai Avatarul lui Corai

40 mesaje

Imi plac pantofii de la Nissa.

Tiffosi imi place mie, in rest si Promod.
constantinco Avatarul lui constantinco

4 mesaje

de ce nu incerci www.okaziionline.com-site de unde cumperi din cele mai cunoscute magazine americane
ai auzit de Bloomingdale?incearca.....

4147 mesaje

in nici un caz nu cumpar de pe net... mi-am luat odata tzeapa ..
_ame_ Avatarul lui _ame_

28 mesaje

mi se schimba preferintele dar cele mai frumoase lucrusoare achizitionate in ultimile 6 luni au fost de la T inaR (camasute, bluzite, trenci)....unde mai pui ca numai acolo am gasit rochita pe talie si fara celebrele si plictisitoarele bretele, deoarece are niste manecute tare dragute ...in rest nu prea mai imi plac alte magazine, weekend-ul trecut numai rochii-saci aveau peste tot / la alte magazine

la KNV am vazut insa niste trenciuri super....mai gaseti ,cateod, si pe acolo ceva ca lumea
Fosta membra Kudika.ro
magazinele preferat sunt: C&A,RAWE,NANU-NANU (nu se gasesc in tara) in aceste magazine imi gasesc mereu de imbracat pe stilul meu si sunt produse de calitate.
Wenn Sie ein Idiot besser den Mund halten.
indodeco Avatarul lui indodeco

5 mesaje

in caz ca sunteti interesati : www.indodeco.ro --- > magazine de decoratiuni, gablonturi, etc