Setari Cookie-uri

magazinul meu preferat

este eros. Preturi rezonabile, modele superbe, materiale de calitate... voi?
BuzBuz
Postat pe 24 Iunie 2008 14:19
mie imi plac mult modelele de la terranova. desi calitatea lasa de dorit... de fiecare data cand intru nu ma pot abtine sa nu imi cumpar vreun tricou la oferta
anda_007
Postat pe 16 Iulie 2008 21:43
Va punem la dispozitie si site-ul nostru in lb.engleza http://afrodita.shopmarking.com unde puteti sa cautati produsele pe care le doriti si apoi sa ni le comunicati prin e-mail pentru a avea o evidenta a acestora ! Toate produsele de pe site sunt valabile doar preturile difera, nefiind actualizate , noi nu le comercializam ci avem contract cu o firma din America, respectiv ei ne furnizeaza produsele ori de cate ori este nevoie !De obicei facem comenzii o data la 3-4 ! Pachetele ramburs se trimit oriunde in tara !
Ne puteti adresa orice intrebari referitoare la produsele disponibile pe site sau in stoc si ptr. comenzi pe adresa noastra de email .Asteptam sa ne vizitati si sa va oferim solutiile noastre competitive, din punct de vedere calitativ, dar si financiar.
Punem astfel la dispozitia o gama larga de produse cosmetice profesionale menite sa ofere satisfactie deplina clientului final. Cataloage traduse in lb romana si preturile in RON :
Produsele profesionale ptr par : L`oreal Professional , Tigi BedHead , Joico , K-pak , Schwarzkopf Professional , Wella Professional , L`oreal Natures Therapy , Matrix , Bonacure , Redken Woman & Men , L`oreal Textureline , Kerastase etc.
Produse ptr machiaj : Lancome , L`oreal , MAC, Clinique , NEUTROGENA , Revlon , Estee Lauder , Elizabeth Arden etc.
Produse profesionale ptr unghii : O.P.I , Creative Nail Design , China Glaze , Orly etc.
Produse profesionale ptr acnee


Postat pe 18 Iulie 2008 05:02
nu am un magazin preferat...imi plac mall-urile...unde gasesc toate marcile ce ma intereseaza...unde mai pui ca gasesti de la lengerie intima pana la bijuterii...fara ca sa alerg tot orasul...

Postat pe 21 Iulie 2008 16:43

Postat pe 23 Iulie 2008 14:51
Fetelor , trageti o privire pe http://glamclothes-issabel.blogspot.com/ poate va incanta ochisorii ceva si va luati la un pret de "chilipir" . o zi frumoasaa!
blair
Postat pe 8 August 2008 12:07
De la: Issabel, la data 2008-08-08 12:07:58Fetelor , trageti o privire pe http://glamclothes-issabel.blogspot.com/ poate va incanta ochisorii ceva si va luati la un pret de "chilipir" . o zi frumoasaa!


Hm...nu ai mai postat nik pe site din august...paaaaaaiiiiiii...
_iluzie_
Postat pe 5 Noiembrie 2008 16:08
un mag online de Ugg:)
http://www.madone.ro/02-11-2008/Poftiti-la-shopping-de-UGG.html
tanya12
Postat pe 11 Noiembrie 2008 14:18
va recomand un magazin online de bijuterii - www.bespecial.ro - gasiti modele interesante de bijuterii din argint, otel, inox, titan si fantezie
pisoimic1
Postat pe 11 Noiembrie 2008 18:43
Hello.Postari noi pe www.hainutecool.blogspot.com.hainute ieftine si funny.have a look
_madalina_alexandra_
Postat pe 13 Noiembrie 2008 01:03
prefer mall'u....deoarece el incorporeaza mai toate brand'urile....dar in general optez de cele mai multe ori pentru mango
aleera
Postat pe 8 Decembrie 2008 10:49
Magazinul meu preferat nu e din RO...ce s-ar apropia ca concept este Debenhams

Postat pe 8 Decembrie 2008 11:47
Va invit in bouticul meu.....sper sa va placa!
http://nadynemaniavintage.blogspot.com/
nadyne
Postat pe 11 Decembrie 2008 21:15
http://shoes-addicted.blogspot.com/
shoes_addicted
Postat pe 27 Decembrie 2008 18:39
In caz ca va intereseaza...
Cassey_Tarot
Postat pe 3 Ianuarie 2009 22:36
De la: BuzBuz, la data 2008-06-24 14:19:35este eros. Preturi rezonabile, modele superbe, materiale de calitate... voi?

Mie imi place Escada, Chanel...Ador sa merg pe Goethestr. la cumparaturi...
Full_Metal_Jacket
Postat pe 4 Ianuarie 2009 05:02
Armani Exchange
mrskattousa
Postat pe 23 Februarie 2009 06:16
Al meu e www.rohaine.ro
Plus ca se apropie caldura si acolo am gasit destule modele pentru acea perioada ;)
oanchi
Postat pe 25 Februarie 2009 15:13
nu am un magazin preferat.... de obicei daca vad ceva ce mi place imi cumpar...indiderent daca e vreo firma renumita sau nu... cei mai multi bani ii dau pe pantofi k hainele le port de 2 3 ori si ma plictisesc de ele...
SweetHappyButterfly
Postat pe 25 Februarie 2009 15:17
Nu am un magazin anume preferat .... in general cand merg la shooping intru cam in toate magazinele
_dulcik_
Postat pe 4 Martie 2009 11:48
cred ca New Yorker este unul dintre magazinele unde imi place sa cumpar tot felul incepand de la blugi si terminand cu rochii de vara...preturile sunt ok iar calitatea de mii de ori mai buna ca si cea de la Kenvelo sau Terranova ..
Buttefflypink
Postat pe 4 Martie 2009 11:52
adevarul este ca magazinul conteaza si el dar daca nu ai bani cu ce sa cumperi degeaba iti place magazinul....
_dulcik_
Postat pe 4 Martie 2009 21:00
Mie-mi plac Orssay si Nissa.
Kathara
Postat pe 4 Martie 2009 21:13
Imi plac pantofii de la Nissa.

Tiffosi imi place mie, in rest si Promod.
Corai
Postat pe 4 Martie 2009 23:34
de ce nu incerci www.okaziionline.com-site de unde cumperi din cele mai cunoscute magazine americane
ai auzit de Bloomingdale?incearca.....
constantinco
Postat pe 11 Martie 2009 05:47
in nici un caz nu cumpar de pe net... mi-am luat odata tzeapa ..
_dulcik_
Postat pe 11 Martie 2009 21:34
mi se schimba preferintele dar cele mai frumoase lucrusoare achizitionate in ultimile 6 luni au fost de la T inaR (camasute, bluzite, trenci)....unde mai pui ca numai acolo am gasit rochita pe talie si fara celebrele si plictisitoarele bretele, deoarece are niste manecute tare dragute ...in rest nu prea mai imi plac alte magazine, weekend-ul trecut numai rochii-saci aveau peste tot / la alte magazine

la KNV am vazut insa niste trenciuri super....mai gaseti ,cateod, si pe acolo ceva ca lumea
_ame_
Postat pe 19 Martie 2009 18:16
magazinele preferat sunt: C&A,RAWE,NANU-NANU (nu se gasesc in tara) in aceste magazine imi gasesc mereu de imbracat pe stilul meu si sunt produse de calitate.
ETE_EU
Postat pe 19 Martie 2009 18:24
in caz ca sunteti interesati : www.indodeco.ro --- > magazine de decoratiuni, gablonturi, etc
indodeco
Postat pe 30 Martie 2009 12:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
fetelor ajutor cu ce ma imbrac!!!! 2 De la: kudika447848 27 Octombrie 2011 20:49
Hainute vintage and not so vintage 1 De la: sinziananro 28 Ianuarie 2009 11:11
De unde va imbracati? 48 De la: SecondHand_BellaFashion_Cluj_1 13 Mai 2014 08:23
Fashion 5 De la: metaphor 25 Februarie 2014 15:38
Bluza house of art 1 De la: Sim0na_85 21 Iunie 2011 19:38