saloane naspa

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent saloane naspa: (2.8 din 4 voturi)

OanaTrifu Avatarul lui OanaTrifu

178 mesaje
Oras: bucuresti

... din care am plecat plangand... mie mi s-a intamplat de cateva ori...
de exemplu, la majoratul meu m-am dus la un coafor pe mosilor (pe atunci era igiena, acum am impresia ca e unul de fite) si am dat de un hairstylist tacnit care si-a batut joc de mine. Inainte de party mi-am pus dusul in cap si mi-am prins parul in coada.
N-am sa-l uit toata viata pe idiotul ala...
Raporteaza abuz de limbaj
Oana
nelyago Avatarul lui nelyago

9 mesaje

daca vorbesti de Viorel de pe Mosilor AI MARE DREPTATE. E un prost, are boala tunsului si nu stie mai nimic.
nelyago
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

Dar de Geta Voinea ce parere aveti? Eu nu m-as duce la ea!
llaauurriittaa Avatarul lui llaauurriittaa

2 mesaje

eu ma tund si ma coafez de foarte mult timp la salonul getei voinea din mall vitan. si sunt foarte multumita. dar pe ea personal nu am vazut-o vreodata pe acolo...
erikahd2008 Avatarul lui erikahd2008

552 mesaje
Oras: hunedoara

De la: nelyago, la data 2008-07-15 11:56:39daca vorbesti de Viorel de pe Mosilor AI MARE DREPTATE. E un prost, are boala tunsului si nu stie mai nimic.
..................am patit si eu cu tunsul ...ca nu putea sami faca bucle idioate si mi lea fixat de a trebuit sa stau cu capul an apa 30 min
erika
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

toate saloanele au si idoti ei eu de ex m-am dus la un soln din cartie si una m-a tuns de parca ma tunsesem eu singura, kdn ma-m uitat in oglinda i-am zis ms si nu am dat niciun ban, in rest nu mi s-au intamplat minunatii de astea, mamei i s -a intamplat sa isi faca un permanent si mai mai sa o lase fara par in cap
"Orice lucru pe care l faci n via va fi nesemnificativ, dar este foarte important s l faci. Deoarece nimeni nu l va mai face", Mahatma Gandhi.
vanesia Avatarul lui vanesia

37 mesaje

Si eu am mers la un salon de cartier (pana sa gasesc un salon care sa ma multumeasca) si mi-era rusine sa mai ies de acolo. Si am fost atat de suparata incat mi-am facut o poza cu ,,tunsoarea" si am aratat-o tuturor cunoscutilor care frecventau acel salon.
Fosta membra Kudika.ro
Buna!
Ofer consultanta in carti si TAROT. Nu vreau sa stiu detalii despre dvs. ca apoi sa spuneti ca m-am inspirat! Daca sunteti interesate, lasati un mail pe *** cassey.cassey20@yahoo.com *** si va voi contacta cat se poate de repede. REFERINTE despre mine, gasiti pe cafeneaua de pe link: http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/20618/Cafeneaua-lui-Cassey/Cafeneaua-lui-Cassey-pagina-6.html O saptamana frumoasa, tuturor!