Setari Cookie-uri

Pentru toate mamele kudiciste si nu numai!

Dragele mele,

Urmaream de foarta multa vreme forumul si activitatea voastra aici, insa pana acum nu am indraznit sa scriu...Azi am prins curaj pentru ca vreau sa impartasesc cu voi ce am aflat: un lucru extraordinar pe care il face un grup de femei ca noi, care se numeste Initiativa mamelor si care urmeaza sa infiinteze Asociatia mamelor! Aceasta asociatie are nevoie de noi membre pentru a-si putea continua lupta pentru drepturile tuturor mamelor si pentru a organiza activitati caritabile pentru copii mai putin fericiti, asa cum au facut si pana acum...Au si un site al lor..unde puteti afla mai multe despre ce au facut pana acum si despre ce vor sa faca si pe viitor. Acolo putem gasi ajutor la multe dintre problemele cu care ne confruntam si putem si noi ajuta la randul nostru. Eu zic ca e o initiativa binevenita si cred ca multe dintre noi ar fi interesate sa faca parte din aceasta comunitate. Sa ne ajutam unele pe altele si sa ne unim pentru a ne fi si noua un pic mai bine....

ah, uitasem:D

aici le gasiti: http://initiativa-mamelor.blogspot.com/

Va pup si va astept acolo!

Ana Maria
AnaMaria_Pop
Postat pe 26 Iunie 2008 17:44
ok.... si ce presupune asta? care sunt implicatiile? ce subiecte se tratreaza? vreau mai multe detalii, te rog!
Anissia27
Postat pe 3 Septembrie 2008 15:52
eu nu sunt mamica dar ma alaturi voua!!! sa traiasca copii nostri si a altora mai bine poopici
my_chocolat
Postat pe 6 Septembrie 2008 19:26
deci....primesc un raspuns sau ai abandonat initiativa?
Anissia27
Postat pe 18 Septembrie 2008 13:01
Da da,si eu vreau sa stiu!

Postat pe 21 Septembrie 2008 17:38
Am intrat pe site, si am vazut multe lucruri interesante. Acest site nu vizeaza doar mamicile, intereseaza pe toata lumea. Am ales sa ii fac reclama eu la randul meu in cercurile mele de cunoscuti. Sper ca aceasta "initiativa a mamelor" sa aduca schimbari in mentalitatea oamenilor si in vietile copiilor ale caror cazuri sunt prezentate.
Andreea1008
Postat pe 21 Ianuarie 2009 17:07
Vreau sa stiu si eu mai multe.Eu sint mamica si am 2 ingerasi .In general ma intereseaza tot despre copilasi mai ales ca fac si cursuri acu de childminder si te invata totul despre copii.As putea sa dau sfaturi in legatura cu cresterea educarea ,si mentalitatea din londra.Pupici
ballerrina
Postat pe 21 Ianuarie 2009 23:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ma pus sa aleg intre el si prietenie 6 De la: angelfromheaven 11 Septembrie 2009 15:57
vreau sa imi gasesc parintii...........of ma chinui 1 De la: kudika377291 18 Martie 2011 17:50
VAMPIRII 181 De la: lavigne_mlv 19 Aprilie 2012 22:45
Familie cu doi copii din Bucuresti, are mare nevoie alimente 1 De la: lumi27 25 Ianuarie 2017 19:11
confesiunea unui suflet 11 De la: oana_iftemi 8 Iunie 2014 22:08