Setari Cookie-uri

MAGIE ...pas cu pas

I. Kit Ritual Magic pentru bani
Acest ritual este pentru cei a caror situatie financiara este foarte precara,pentru cei saraci in speta,pentru cei care au o situatie financiara oarecum stabila si vor sa-si creasca veniturile ,acest ritual nu este indicat.
( prin acest ritual, veti putea obtine suma de bani strict necesara pentru necesitatile imediate)
Cost 50 Ron , Livrare Ramburs
Comenzi :
e-mail: astral_confessor@yahoo.com
cell : 0722661423

AstralConfesor
Postat pe 12 Mai 2008 21:16
II: Kit Ritual Magic pentru obtinerea unui loc de munca
Daca ati ramas fara servici indiferent daca ati fost dat afara sau nu v-ati gasit pana acuma un loc unde sa lucrati si nu stiti ce sa faceti, daca toate incercarile dumneavoastra de pana acum au dat gres recurgeti la acest ritual. Nu trebuie sa recurgeti la acest ritual daca lucrati undeva si vreti sa mai castigati in plus, nici daca sunteti manat de ganduri necurate.
Cost 50 Ron , Livrare Ramburs
Comenzi :
e-mail: astral_confessor@yahoo.com
cell : 0722661423
AstralConfesor
Postat pe 12 Mai 2008 21:17
III: Kit Ritual Magic pentru a reusi la un examen
Aveti de dat un examen si nu stiti daca veti reusi? Aveti mari emotii, si din cauza lor este posibil sa ratati. Acest ritual va va reda incredere in dumneavoastra si va va ajuta sa reusiti la examen. Acest ritual se efectueaza trei zile consecutive inaintea examenului.
Cost 50 Ron , Livrare Ramburs
Comenzi :
e-mail: astral_confessor@yahoo.com
cell : 0722661423
AstralConfesor
Postat pe 12 Mai 2008 21:18
VII : Kit Ritual Magic pentru a intoarce acasa un barbat care v-a parasit pentru o alta femeie
Se intampla deseori ca un barbat casatorit de multi ani sa se indragosteasca de o alta femeie si sa se indeparteze de familie. Daca doriti sa-l aduceti acasa aveti de efectuat acest ritual.
Cost 50 Ron , Livrare Ramburs
Comenzi :
e-mail: astral_confessor@yahoo.com
cell : 0722661423
AstralConfesor
Postat pe 12 Mai 2008 21:21
IX: Kit Ritual Magic pentru a pune capat singuratatii
Daca sunteti singuri de prea multa vreme si nu gasiti o explicatie de ce omul mult asteptat nu apare in viata dumneavoastra va recomand un ritual de chemare a ursitului (persoana lasata de Dumnezeu pe pamant ca pereche a dumneavoastra) Acest ritual se efectueaza doar in noptile cu luna plina.
Cost 50 Ron , Livrare Ramburs
Comenzi :
e-mail: astral_confessor@yahoo.com
cell : 0722661423
AstralConfesor
Postat pe 12 Mai 2008 21:22
X: Kit Ritual Magic pentru a va face iubiti
Cea mai importanta luna pentru ritualul de acest gen este luna aprilie - deoarece reprezinta din cele mai vechi timpuri o perioada de reflectie si de sarbatoare. Precizez inca o data ca acest ritual se poate face doar in luna aprilie, cand succesul este garantat.
Cost 50 Ron , Livrare Ramburs
Comenzi :
e-mail: astral_confessor@yahoo.com
cell : 0722661423
AstralConfesor
Postat pe 12 Mai 2008 21:22
XI: Kit Ritual Magic pentru intoarcerea norocului
Daca in ultimul timp v-au mers toate prost si ati fost urmariti de ghinioane, acest ritual va va ajuta sa puneti capat o data pentru totdeauna ghinioanelor.
Cost 50 Ron , Livrare Ramburs
Comenzi :
e-mail: astral_confessor@yahoo.com
cell : 0722661423
AstralConfesor
Postat pe 12 Mai 2008 21:23
XII: Kit Ritual Magic pentru insanatosirea dumneavoastra sau a altei persoane
Daca in ultimul timp va simtiti rau fara o cauza concreta, sau daca cineva din familia dumneavoastra nu se simte bine si vreti sa o ajutati ar trebui sa efectuati urmatorul ritual.
Cost 50 Ron , Livrare Ramburs
Comenzi :
e-mail: astral_confessor@yahoo.com
cell : 0722661423

AstralConfesor
Postat pe 12 Mai 2008 21:23
XIII: Kit Ritual Magic pentru a va indeplini orice dorinta
Pentru a va indeplini orice dorinta sau cand nu aveti alta rezolvare in situatii deosebit de critice va sfatuiesc sa recurgeti la acest ritual.
Cost 50 Ron , Livrare Ramburs
Comenzi :
e-mail: astral_confessor@yahoo.com
cell : 0722661423
AstralConfesor
Postat pe 12 Mai 2008 21:23
XIV: Kit Ritual Magic pentru dezlegari de drumuri
Daca in ultimul timp ati tot incercat sa plecati undeva (in tara sau in strainatate) si ati intampinat tot felul de probleme. Este clar ca cineva "v-a legat drumurile". Va este recomandat acest ritual care are menirea de a va ajuta sa plecati la un drum... oricare ar fi el si oricare ar fi destinatia.
Cost 50 Ron , Livrare Ramburs
Comenzi :
e-mail: astral_confessor@yahoo.com
cell : 0722661423
AstralConfesor
Postat pe 12 Mai 2008 21:24
XIV: Kit Ritual Magic pentru dezlegari de drumuri
Daca in ultimul timp ati tot incercat sa plecati undeva (in tara sau in strainatate) si ati intampinat tot felul de probleme. Este clar ca cineva "v-a legat drumurile". Va este recomandat acest ritual care are menirea de a va ajuta sa plecati la un drum... oricare ar fi el si oricare ar fi destinatia.
Cost 50 Ron , Livrare Ramburs
Comenzi :
e-mail: astral_confessor@yahoo.com
cell : 0722661423
AstralConfesor
Postat pe 12 Mai 2008 21:24
XVI: Kit Ritual Magic pentru femeile care nu raman insarcinate
Daca va doriti foarte mult un copil si acest lucru nu se intampla in mod normal, poate este timpul sa apelati si la aceasta metoda.
Cost 50 Ron , Livrare Ramburs
Comenzi :
e-mail: astral_confessor@yahoo.com
cell : 0722661423
AstralConfesor
Postat pe 12 Mai 2008 21:25
XVII: Kit Ritual Magic pentru alcoolici
Daca va doriti sa scapati de acest viciu si nu stiti ce sa mai faceti, va recomand acest ritual.
Cost 50 Ron , Livrare Ramburs
Comenzi :
e-mail: astral_confessor@yahoo.com
cell : 0722661423
AstralConfesor
Postat pe 12 Mai 2008 21:25

XVIII: Kit Ritual Magic pentru a renunta la fumat
Daca va doriti sa renuntati la fumat dar nici una din metodele incercate nu a dat rezultate, a sosit timpul sa va apucati de un ritual magic. Cost 50 Ron , Livrare Ramburs
Comenzi :
e-mail: astral_confessor@yahoo.com
cell : 0722661423

AstralConfesor
Postat pe 12 Mai 2008 21:26
XIX: Kit Ritual Magic pentru dezlegari de farmece de dragoste
Daca nu ai avut succes in nici o relatie din viata ta, acum este timpul sa-ti faci dezlegarile de farmece. Cost 50 Ron , Livrare Ramburs
Comenzi :
e-mail: astral_confessor@yahoo.com
cell : 0722661423
AstralConfesor
Postat pe 12 Mai 2008 21:26
zici ca esti mama omida pe toate le stii lecui!!!!!"))))))))))))))))))

Postat pe 13 Mai 2008 13:33
ha ha ha,cinta la alta masa ca nu avem maruntis................

Postat pe 13 Mai 2008 22:16
Dumnezeu spune sa avem incredere in el , nu in vrajitorii. asa ca du-te si vinde gogosi altcuiva. stiu, odata ce te-ai bagat in treaba asta nu mai ai cale de intoarcere si nici de iesire.

Postat pe 13 Mai 2008 22:53
lasati-o in pace ,ea scrie ,ea raspunde,,,,,,,,,,,este in transa,,,,,,,
wdy
Postat pe 14 Mai 2008 11:37
:))) ha ha ha ha!!!!
lief, ma facusi sa rad.
nu vezi ca cocoana vrea sa ne faca bine? si ne costa doar 50 de lei....
uaaaaaaa
pai mai bine imi cumpar o bluza... decat sa-ti dau tie 50 de lei! ce crezi tu ?

Postat pe 14 Mai 2008 13:15
da...cum a zis si france ...sa cante la alta masa ca nu avem maruntis
lief
Postat pe 14 Mai 2008 14:21
incearca si ea...daca-i tine figura bine...daca nu intra pe alt site...si nu costa mult,doar 50 de lei..oferta fetelor...du-te tanti ca nu avem timp de tine...
ginetta
Postat pe 14 Mai 2008 14:29
e simplu - cu "Raporteaza abuz de limbaj" poate se invata minte
lief
Postat pe 14 Mai 2008 15:04
ehe si eu care credeam ca sint rea...............pai mai bine da tu 50 de lei si i-ti spunem noi ce vrei sa auzi..................ha ha ha

Postat pe 14 Mai 2008 15:53
hai ma fetelor ca ne ofera solutii la toate problemele ce la avem sau le putem avea:)) magie, nu alta!o fi alba, o fi neagra????!!!???maria campina si omida la un loc!cat de naive ne pot crede unii???mai are sa ne promita integrarea in absolut ca vad ca ne scapa de toate relele!aia cu dezlegarea de drumuri e monumentala! mare e gradina lui dumnezeu!!!!!!!!

Postat pe 14 Mai 2008 16:12
da,,,,,,,,,,,numerele de la loto le stii",,,,,,,,,,hai te rog spune-le impartim castigul
wdy
Postat pe 14 Mai 2008 16:25
nu poate ea, ogica e expertul la capitolul loto.

Postat pe 14 Mai 2008 16:38
vivi_annna , eu una nu cred ca exista magie alba si magie neagra. deodata ce Dumnezeu ne spune ca nu e bine, crezi ca El ajuta vreun om sa faca magii? nu mai tin minte unde am auzit sau am vazut, dar toate astea provin din partea raului, si cum am zis mai sus. odata ce s-a bagat nu mai poate iesi niciodata, iar viata ei e chinuita, mintindu-se singura,traind pentru banii care ies din ceea ce face. e normal sa ajungi in viata , daca esti destept ori norocos, sa ai bani, sa fii fericit,etc, iar astfel oamenii spun ca magia a fost cea care i-a ajutat. pai e corect? lasa ca Dumnezeu ne da mai devreme sau mai tarziu,ceea ce meritam. niciodata Dumnezeu nu o sa ne dea bani, o sa ne deschida o portita spre mai bine, iar noi ne descurcam.asa ca draga AstralConfesor,du-te pe site-urile de naivi,si ai macar bunul simt sa raspunzi la mesaje. asa , de dragul artei....

Postat pe 16 Mai 2008 08:58
si hai sa va mai zic ceva; prietena mea fusese la o vrajitoare si aceasta i-a spus ca daca se va marita inainte de 21 de ani o sa aiba 2 barbati , si daca se va marita dupa 21 de ani va avea numai unul. si ea saraca, dumnezeu sa o ierte si sa-i fie tarana usoara, a murit la 18 ani. deci exemplu mai mare ca asta nu am. v-am pupat.

Postat pe 16 Mai 2008 09:01
Ce prostie! Eu sunt stapana pe viata mea, nu o vrajitoare!!! CLAAAAR?? Dar nah cum exista multi slabi de inger care asteapta ca altii sa le rezolve problemele, banuiesc ca le e mai usor sa dea vina pe destin. Interesante totusi pozele cu biserici, icoane. Mai, mai... ca sa vezi cine crede cel mai tare.:D
Josie
Postat pe 11 Iunie 2008 21:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cine spune ce e bine si ce nu??? 15 De la: dontworibehapi 30 Aprilie 2009 08:49
Ca tot e criza... Castiga un ban in plus! 1 De la: elena787 3 Iunie 2009 11:30
manga, intrebari si raspunsuri... 12 De la: franziska_eu 15 Ianuarie 2012 02:26
„Bucurati-vã ºi saltaþi cã plata voastrã multã este în ceruri” 6 De la: joana_rise 3 Ianuarie 2009 20:24
Parintii ma ignora. 29 De la: kudika1993 7 Mai 2010 15:40