Reduceri vara?

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent Reduceri vara?: (5 din 2 voturi)

Kuki Avatarul lui Kuki

4 mesaje
Oras: brasov

Caut magazine (online sau nu, de care-or fi) care sa aiba deja reduceri, la produsele de vara. Stiti cumva? M-ati ajuta tare mult, am vreo 3 petreceri de "alimentat" si haine de cumparat...
Kittynelle Avatarul lui Kittynelle

920 mesaje

la terranova am vazut ca aveau reduceri , dar depinde ce cauti exact . de asemenea la rinascimento , am fost la magazinul lor de pe magheru . mie imi place hainele rinascimento , dar nu stiu ce mai gasesti acolo la reduceri , se dau f repede. poti sa incerci...
"Nu stiu pentru cine scriu, dar stiu de ce scriu. Scriu ca sa ma justific. In ochii cui? Am spus-o deja, dar infrunt ridicolul de a mai spune-o o data: in ochii copilului care am fost." Octavian Paler - Desertul pentru totdeauna (I simply adore him!!!)
melanya Avatarul lui melanya

107 mesaje

reduceri sunt cam peste tot...pe republicii o sa gasesti foarte multe magazine
buburuza22 Avatarul lui buburuza22

87 mesaje
Oras: bucuresti

au inceput reducerile in mall baneasa, de aseara, cica a fost o sesiune de cumparaturi, magazinele au fost deschise intre orele 22-02. nu am ajuns pt ca eram prea obosita, a fost vreuna din voi? ce era p acolo?
Raporteaza abuz de limbaj
Atragatori ca niste fluturi si la fel de greu deprins

107 mesaje

am auzit si eu de baneasa mall...mia spus o prietena ca a fost si erau niste reduceri mari la Zara

107 mesaje

in brasov sunt reduceri la flo & jo..si sunt chair faine unele :)
de asemenea la stephanel
buburuza22 Avatarul lui buburuza22

87 mesaje

dec cand am postat ultimul mesaj, chiar am fost de cateva ori in baneasa si sunt reduceri destul de mari si au fost haine bune.unele produse s-au redus la pret chiar o data la fiecare 2-3 zile.ce a mai ramas acum nu stiu..
Atragatori ca niste fluturi si la fel de greu deprins
xandra79 Avatarul lui xandra79

126 mesaje
Oras: cluj

De la: Kuki, la data 2008-06-30 14:35:26Caut magazine (online sau nu, de care-or fi) care sa aiba deja reduceri, la produsele de vara. Stiti cumva? M-ati ajuta tare mult, am vreo 3 petreceri de "alimentat" si haine de cumparat...
nu stiam ca exista asa cceva ;) craciun fericit si un an anou
im the best no matter what you tell
shoes_addicted Avatarul lui shoes_addicted

44 mesaje
Oras: constanta

shoes-addicted.blogspot.com/search/label/cizme%20scurte
Greenie Avatarul lui Greenie

204 mesaje

fetelor, avem un magazin NOU online, pls check this out!
poate gasiti ceva care sa va incante ochiI!!

alexandrinasmemories.blogspot.com/

http://avonromania.blogspot.com
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

De la: Greenie, la data 2009-01-16 13:43:03 fetelor, avem un magazin NOU online, pls check this out!
poate gasiti ceva care sa va incante ochiI!!

alexandrinasmemories.blogspot.com/

interesant
"Orice lucru pe care îl faci în viață va fi nesemnificativ, dar este foarte important să îl faci. Deoarece nimeni nu îl va mai face", Mahatma Gandhi.
armina10 Avatarul lui armina10

13 mesaje

Pe www.discounted.ro sunt numai reduceri, doar ca nu poti sa fac comanda din cate am vazut. Le gasesti tot in magazine.
Moniana Avatarul lui Moniana

10 mesaje

Vand genti, posete, portofele, genti ocazie preturi de depozit foarte avantajoase, diverse marimi, culori, modele. Pentru grupuri mai mari deplasare la domiciliu/serviciu.Pentru a va arata modele astept sa ma contactati: moniana_m@yahoo.com. 0724345569