AJUTooorrrrrrrrrr!!!

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

ingerash_ana Avatarul lui ingerash_ana

7 mesaje
Oras: bucuresti

Salut fetelor , am si eu o rugaminte , cine ma poate ajuta cu o informatie ....In septembrie pe la sf am o nunta si caut si eu un loc de unde sa-mi pot inchiria o rochie pt eveniment , un loc undeva in Bucuresti caci aici stau .....stie cineva ? va pup
Raporteaza abuz de limbaj
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

Cauta pe internet si o sa gasesti!!
Kittynelle Avatarul lui Kittynelle

920 mesaje

Cat costa oare sa inchiriezi o rochie? Cred ca mai bine iti cumperi una , exista destule rochii simple si elegante la un pret rezonabil. Sau vrei neaparat ceva foarte pompos?
"Nu stiu pentru cine scriu, dar stiu de ce scriu. Scriu ca sa ma justific. In ochii cui? Am spus-o deja, dar infrunt ridicolul de a mai spune-o o data: in ochii copilului care am fost." Octavian Paler - Desertul pentru totdeauna (I simply adore him!!!)

1 mesaj

In general inchiriezi numai daca vrei ceva mai special sau de la cine stie ce firma pompoasa!!
ritta_dochin Avatarul lui ritta_dochin

29 mesaje

imi plac nuntile...si reducerileeeeeeeee

1 mesaj

mie nu prea imi place ideea de inchiriat rochii...indiferent daca de mireasa sau de seara,mi se pare aiurea! daca nu ai bani pt una scumpa i-ati un acceptabila ca pret si sa arate bine, decat sa iti iei una purtata de 100 de femei...eu una nu as inchiria o rochie purtata nici daca ar fi a madonnei!

7 mesaje

De la: Puffilici, la data 2008-09-15 23:47:14Cat costa oare sa inchiriezi o rochie? Cred ca mai bine iti cumperi una , exista destule rochii simple si elegante la un pret rezonabil. Sau vrei neaparat ceva foarte pompos?

vroiam ceva mai pompos , dasta vreau sa inchiriez , multuesc pt raspuns

7 mesaje

multumesc pt sfaturi;) Mai am o intrebare , cu ce pot curata alama?
mihai1591 Avatarul lui mihai1591

19 mesaje

Cu pastŃ de din■i. Serios!!
_madalina_alexandra_ Avatarul lui _madalina_alexandra_

75 mesaje

HEllo...postari noi pe www.hainutecool.blogspot.com....take a look...hainte funny si ieftine.have fun
mihaela26 Avatarul lui mihaela26

11 mesaje

fiecare rochie care este inchiriata in momentul returnarii este curata. este o idee super sa inchiriezi decat sa dai milioane pe o rochie care o iei odata. eu inainte imi cumparam si am cred ca 10 care l-eam avut doar o singura data. nu ma puteam duce de doua ori cu aceeasi pentru ca erau persoane care ma mai vazusera su precedenta. acum inchiriez.
shoes_addicted Avatarul lui shoes_addicted

44 mesaje
Oras: constanta

shoes-addicted.blogspot.com/search/label/cizme%20scurte
gongonica Avatarul lui gongonica

142 mesaje

De la: mihaela26, la data 2008-12-21 12:19:54fiecare rochie care este inchiriata in momentul returnarii este curata. este o idee super sa inchiriezi decat sa dai milioane pe o rochie care o iei odata. eu inainte imi cumparam si am cred ca 10 care l-eam avut doar o singura data. nu ma puteam duce de doua ori cu aceeasi pentru ca erau persoane care ma mai vazusera su precedenta. acum inchiriez.

ai putea sa o ajuti tu sa-i inchiriezi una...................
Dutu_Maria_Cornelia_1 Avatarul lui Dutu_Maria_Cornelia_1

4 mesaje

depinde de marime...daca cauti marime mica, medie sau mare