Setari Cookie-uri

... anticelulita...

probabil ca multe din noi sufera de urata "coaja de portocala"...as ave ao intrebare...a folosit cineva colantii anticelulita de la lytess? si daca da, a dat rezultate? astept raspuns la intrebare si desigur, sugestii ptr a scapa de celulita
andra88
Postat pe 9 Iulie 2008 19:42
cel mai bun mod de a trata celulita este gimnastica iar inainte de a pleca la ora si a pune colantul de sport sa folositi crema Anew de Avon care are rolul de a lucra asupra celulelor moarte in timpul mersului pe strada,la sport sau atunci cand urcam pe munte.Mai ales atunci este bine sa folosim acest gel anticelulitic .
Este bine de stiut ca un regim bazat pe proteine,fara grasimi.face minuni,dar si foarte mult sport,fiind vara faceti inot Este bine sa fie folositi si acei colanti de care intreaba d-ra Andra dar recomand ca inaine de a-i pune sa foloseasca aceasta crema,pe care eu o folosesc zilnic.Dar retineti gimnastica,mersul pejos si o alimntatie bazata pe legume si multa apa minerala sau plata(nu sucuril)sunt ideale. Success mult.
aligator_roz
Postat pe 19 August 2008 11:18
De la: tump, la data 2008-08-19 11:18:55 cel mai bun mod de a trata celulita este gimnastica iar inainte de a pleca la ora si a pune colantul de sport sa folositi crema Anew de Avon care are rolul de a lucra asupra celulelor moarte in timpul mersului pe strada,la sport sau atunci cand urcam pe munte.Mai ales atunci este bine sa folosim acest gel anticelulitic .
Este bine de stiut ca un regim bazat pe proteine,fara grasimi.face minuni,dar si foarte mult sport,fiind vara faceti inot Este bine sa fie folositi si acei colanti de care intreaba d-ra Andra dar recomand ca inaine de a-i pune sa foloseasca aceasta crema,pe care eu o folosesc zilnic.Dar retineti gimnastica,mersul pejos si o alimntatie bazata pe legume si multa apa minerala sau plata(nu sucuril)sunt ideale. Success mult.
aligator_roz
Postat pe 19 August 2008 11:19
cea de la abc este buna se vad rezultatele.www.abccosmeticslaly.blogspot.com
lalylaly
Postat pe 6 Septembrie 2008 20:20
dupa parerea mea masaj anticelulitic este mult mai bun si rezultatele se vad repede
rennatta
Postat pe 12 Septembrie 2008 23:10
fetelor, nu va mai luati dupa tot ce auziti. sunt doar niste colanti. sunt de acord cu treaba cu masajul. va recomand eu o fata buna daca vreti
kymy
Postat pe 13 Septembrie 2008 13:24
http://www.mqm.ro/CE-231_masaj.html

Postat pe 15 Septembrie 2008 17:06
am folosit crema despre care vorbesti dar fara vreun rezultat concret...spun asta pentru ca nu am observat nici o schimbare.in schimb dupa ce am terminat am incercat produse de la bruno vassari si alea chiar au rezultate remarcabile si au efect de durata ceea ce este foarte important:)
elena1981
Postat pe 24 Octombrie 2008 00:12
bea cate 3 litri de apa plata pe zi, nu bea sucuri. Si timp de o luna ai sa vezi rezultate.


Dar daca ai kg in plus slabeste cu Lida Daidaihua Slimming Capsule,sunt din China. Si o sa dispara si celulita.
Eu am slabit mult, si nu au efecte negative, sunt din plante din Tibet, 100% naturale. Inainte de aceste pastille am folosit diferite pastille, ceaiuri, diete si slabeam dar apoi puneam la loc kg, chiar mai mult.
La aceste pastille cel mai important lucru este ca sunt naturale 100% si dupa ce am terminat tratamentul de trei luni, nu m-am ingrasat, si au trecut 2 luni. Daca te intereseaza iti pot trimite pe mail poze cum aratam si cum arat dupa administrarea acestor pastile. Scrie-mi pe email sau pe messenger,acelasi user.
Fac cu adevarat miracole, le-am testat pe mine. In 3 luni am slabit 17 kg, de la 77kg la 60kg.
Am avut si eu problema cu greutatea, am fost la un nutritionist si mi-a zis sa nu mai mananc dupa 18.00, sa beau 2,5 litri de apa, sa nu mananc fainoase, mancare gatita.... sa nu combin mancarea.... doar gratare cu salata. Dar trebuie sa si poti face asta, daca mi-i pofta si nu am voie sa mananc, mi-i foame mai tare parca. Si am gasit aceste pastile, au rezultat, iti taie pofta de mancare, si nu au efecte negative.
De exeplu medicul mi-a recomandat Reductil, de la care aveam dureri de stomac, ameteli...........slabiciuni, nu aveam deloc energie........

Scrie-mi pe email: merycamerzan@yahoo.com
merycam
Postat pe 13 Noiembrie 2008 12:06
Inainte de a consuma tot felul plante si capsule revolutionare faceti un pic de google search si informativa!
http://www.aiqum.de/wissen/diaet_lida-dai-dai-hua.html
http://www.medizin.de/ratgeber/themen-a-z/d/dai-dai.html
http://www.test.de/themen/gesundheit-kosmetik/test/-Schlankheitsmittel/1523447/1523447/1522992/ + 2 reportaje despre tablete tabletele de plante in general.
Aici inclusiv rezultatele despre tabletele perfecte de slabit care se pot cumpara prin intermediul internetului:
http://www.test.de/themen/gesundheit-kosmetik/test/-Schlankheitsmittel/1523447/1523447/1522992/1525019/
Full_Metal_Jacket
Postat pe 13 Noiembrie 2008 12:24
elena, imi poti spune de unde ai facut rost de aceste produse bruno vassari? Le- ai comandat pe net?
Am auzit si eu ca sunt foarte bune, dar nu le- am gasit la nici un salon din Focsani.
Mersic!
( Am mers la masaj anticelulitic de doua ori pe saptamana timp de doua luni si "gropitele" s-au nivelat f f mult, se mai cunoaste doar f f putin din vechea celulita care era in faza de inceput dupa cate mi-a spus maseuza.Acum ma axez pe creme seara, termin la munca f tarziu si nu mai ajung la salon sau sunt f obosita)
alizee_iulia
Postat pe 19 Noiembrie 2008 16:30
Crema de la Revitol e cea mai buna. Intra pe www.revitol.ro si comanda si tu! Ai sa fii foarte multumita!
alexandraprecub
Postat pe 26 Februarie 2009 11:50
www.electrostimulare.ro aici gasesti ultralipo si detalii despre cum functioneaza aparatul dar si saloane unde poti merge.
oana_love
Postat pe 14 Martie 2009 12:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
epilarea cu zahar 24 De la: Indiana_Jones 27 Septembrie 2011 17:27
Stie cineva cat de eficienta este Crema anticelulitica Revitol? 4 De la: nemeshcrina 6 Martie 2010 19:13
Ce lotiuni pentru plaja folositi? 28 De la: alexandra_blonda 29 Mai 2015 16:14
remodelare corporala 1 De la: kudika336962 7 Aprilie 2011 11:16
produse de corp 4 De la: zanadiana 4 Martie 2010 15:31