Setari Cookie-uri

Vi s-a rupt ata

Am si eu o mica problema multe fete m-au intrebat inainte de a face sex dak mi s-a rupt ata,vreau sa spun ca am facut-o cu nenumarate fete si chiar si virgine "nu ca vreau sa ma laud" asa si tot nu am ata rupta ... Poate sa imi spuna cineva ce e de facut ... ca nu am de gand sa pun mana pe cutit sa o tai sau cine stie ce trasnai va mai trece prin cap :)

Postat pe 14 Iulie 2008 16:56
nu vad care este problema sau cu ce le poate incomoda pe fete acest lucru.dc pe tine nu te doare cand faci sex,atunci nu e nimic in neregula.nu stiu cum ai arata cu cel mik pe tocator si cu cutitul intr-o mana,doar k sa iti tai amrata de ata...amuzanta imagine nu? si in plus asa poti sa te lauzi si tu pe la fete k inca esti virgin
acy_mik
Postat pe 14 Iulie 2008 17:09
nu are nicio legatura ata cu virginitatea...asa cum nu prea are nici himenul cu virginitatea...! Si din ce am auzit eu pe la baieti, e mai bine sa nu ti se rupa, ca doare ingrozitor...

Postat pe 16 Iulie 2008 16:52
Ce prost esti ata aia se va rupe ea,dar nu are nici o leg.cu virginitatea,ti-am zis eu ca esti o puta cu muci? vezi? poate daca iti vedeai de ata ta,nu ma mai luam de tine,asa ca,stai in banca ta,si scuteste-ma vezi-ti de ata ta

Postat pe 16 Iulie 2008 17:54

Postat pe 16 Iulie 2008 19:18
apropo de virginitate..am 21 de ani si am incercat de cateva ori impreuna cu prietenul meu sa avem relatii intime..dar eu inca sunt virgina,iar himenul nu s-a rupt..ar putea fi ceva in neregula cu mine?
kaoru
Postat pe 17 Iulie 2008 14:01

Postat pe 23 Iulie 2008 14:51
ai auzit de himen complezent? asta daca nu vi s-a parut doar ca ati facut dragoste...

Postat pe 23 Iulie 2008 15:00
elasticul e de vina..
De la: rebbell, la data 2008-07-16 17:54:00Ce prost esti ata aia se va rupe ea,dar nu are nici o leg.cu virginitatea,ti-am zis eu ca esti o puta cu muci? vezi? poate daca iti vedeai de ata ta,nu ma mai luam de tine,asa ca,stai in banca ta,si scuteste-ma vezi-ti de ata ta
nebunooooooo,lasa copilul sa intrebe..

Postat pe 24 Iulie 2008 00:06
Am si eu o mica problema multe fete m-au intrebat inainte de a face sex dak mi s-a rupt ata,vreau sa spun ca am facut-o cu nenumarate fete si chiar si virgine "nu ca vreau sa ma laud" asa si tot nu am ata rupta ... Poate sa imi spuna cineva ce e de facut ... ca nu am de gand sa pun mana pe cutit sa o tai sau cine stie ce trasnai va mai trece prin cap :)


eu zic ca ata ta este fabricata in state...poi sa nu se rupa mey frate mey,chiar asa.....eu deja faceam cu nervii de muuuulta vreme.
parerea mea ?trage tare si rupe-o tata ,e deja jenant sa se creada ca esti tot virgin....eeee....chiar asa......
matracucu
Postat pe 3 August 2008 20:53
nu are ce sa fie neregula cu tine...inseamna k ai himenul elastic si e posibil sa nu ti se rupa la prima partida nici la a 2 nici la a3 ..e posibil k la nastere...multe fete au acest noroc si este un lucru marfa ...esti norocoasa

Postat pe 4 August 2008 00:43
draga kaoru dar ati facut dragoste pana la urma??daca ati facut si nu s-a rupt inseamna ca ai himenul elastic si mai poate dura pana sa se rupa!!!asa ca nu iti fa probleme ca nu e de rau e super chestia aia!!!
aurrorandreea
Postat pe 16 August 2008 20:19
De la: ChangeStyle2008, la data 2008-07-14 16:56:04Am si eu o mica problema multe fete m-au intrebat inainte de a face sex dak mi s-a rupt ata,vreau sa spun ca am facut-o cu nenumarate fete si chiar si virgine "nu ca vreau sa ma laud" asa si tot nu am ata rupta ... Poate sa imi spuna cineva ce e de facut ... ca nu am de gand sa pun mana pe cutit sa o tai sau cine stie ce trasnai va mai trece prin cap :)




Intrebare la radio Erevan:

"Cînd se rupe ata?"

Ata de la tampon in general nu se rupe.Dar poate fi taita cu foarfeca
...
In caz de Frenulum breve trebuie taiata de medic.
Si zi mersi ca nu s-a rupt la sex.Ii o porcarie dureroasa si sîngeroasa.

Full_Metal_Jacket
Postat pe 16 August 2008 22:06
las' mosule... ca se pot lauda si ele ca ,,au avut un virgin'' daca tu nu ai avut norokul asta...

Postat pe 18 August 2008 12:59
De la: stefancelmic, la data 2008-08-18 12:59:00las' mosule... ca se pot lauda si ele ca ,,au avut un virgin'' daca tu nu ai avut norokul asta...


aaaaaaaaa era sa uit!!!! esti sigur ca erau virgine?

Postat pe 18 August 2008 12:59
De la: stefancelmic, la data 2008-08-18 12:59:56
De la: stefancelmic, la data 2008-08-18 12:59:00las' mosule... ca se pot lauda si ele ca ,,au avut un virgin'' daca tu nu ai avut norokul asta...


aaaaaaaaa era sa uit!!!! esti sigur ca erau virgine?


tu crezi ca e un noroc sa ai un virgin??? ha ha ha
cine are nervi pt un incepator??? doamneeeeeeeee
matracucu
Postat pe 19 August 2008 17:09



bine pusa problema !!!
ada_kiss74
Postat pe 19 August 2008 18:07
draga change style 2008,dupa cum bine vezi,se face misto de tine. mai bine te documentai putin inainte sa pui intrebarea. se prea poate sa nu te cunosti tu pe tine,si pt simplul fapt ca ai o linie mai "pronuntata" de la zona perineala la preput(cu penisul in stare de erectie) nu inseamna ca nu ti s-a "rupt ata". iti spun asta pt ca am mai auzit niste chestii bizare,insa bizare erau de fapt cunostintele celor care au facut afirmatiile. despre "ata" ta...iti poti intreba mamica daca ai "suferit" vreo "interventie" in zona aceea la o varsta de la care tu nu-ti amintesti...
aly_b
Postat pe 19 August 2008 20:57
oricum,cred ca asta era un topic deschis pt barbati. din cate imi amintesc eu nu am ata asa ca,scuze de interventie...
aly_b
Postat pe 19 August 2008 21:00
De la: laurathegirl, la data 2008-08-19 17:09:55
De la: stefancelmic, la data 2008-08-18 12:59:56
De la: stefancelmic, la data 2008-08-18 12:59:00las' mosule... ca se pot lauda si ele ca ,,au avut un virgin'' daca tu nu ai avut norokul asta...


aaaaaaaaa era sa uit!!!! esti sigur ca erau virgine?


tu crezi ca e un noroc sa ai un virgin??? ha ha ha
cine are nervi pt un incepator??? doamneeeeeeeee


nuuuu... e o raritate!!!!

Postat pe 22 August 2008 10:48
nu este un subiect de ras,baiatul a fost sincer si a spus ce a avut pe suflet.Iar chestia cum ca nu sa rupt ata chiar daca a avut si virgina nu este valabila,sunt unii barbati carora li se rup ata dupa ani buni de viata sexuala,nu este obligatoriu sa se rupa dupa cateva"sedinte" asa ca....change style2008 va venii si momentul asteptat de tine si nu este nimic anormal.

Postat pe 22 August 2008 11:55
De la: amelia28, la data 2008-08-22 11:55:21nu este un subiect de ras,baiatul a fost sincer si a spus ce a avut pe suflet.Iar chestia cum ca nu sa rupt ata chiar daca a avut si virgina nu este valabila,sunt unii barbati carora li se rup ata dupa ani buni de viata sexuala,nu este obligatoriu sa se rupa dupa cateva"sedinte" asa ca....change style2008 va venii si momentul asteptat de tine si nu este nimic anormal.


exact !!!! nu este obligatoriu.... dar nu vad de ce isi face probleme, atita timp cit are relatii sexuale... se rupe ata cind vrea ea.. nu cind vrea el...: asa ca ,,sa dea inainte'' cu tot cu ata cu nu e nici o problema....

Postat pe 22 August 2008 13:37
SPUNE CE ANUME ITI DORESTI ?
SA AI TU O PERCEPTIE SI O SENSIBILITATE MAI MARE INA MOMENTUL ACUPLARII SI SA TE BUCURI TARE REPEDE SI EGOIST SAU SA VREI SA O TI CAT MAI MULT TIMP IN CARE SA VA BUCURATI AMANDOI DE MINUTE SU ZECI DE MINUTE FRUMOASE PLACUTE SI FERICITE TERMINAND SE CU UN ORGASM SI O STARE DE BINE PT AMANDOI?
IN ACEST CAZ A L 2 LEA FA CEVA RUPE O TAIO DESCURCA TE CUMVA DAR NU TE LASA INFLUENTAT DE ASAZISA VIRGINITATE CACI ACUM SE PUNE PB LA CEL MAI MARE ORGAN SEXUAL SI ANUME CREERUL CU EL TE SIMTI BINE SI CRED CA PE FETE NU LE PREA INTERESEAZA CE AI CUM AI SAU DACA MAI AI ATA
CI MAI DEGRABA CE ANUME FACI CU EA SI PT CAT TIMP?
ACUM TU DECIZI. BAFTAAAA
gratuit89
Postat pe 19 Octombrie 2008 17:45
da mi sa rupt ata de la chiloti ...ce intrebare stupida?ma fratik daca nu bte deranjeaza si scula functioneaza in parametri reali unde e problema?daca nu-ti place meti la un urolog pune ala mana pe sacure si scapi imediat si de ata si de P U L A ....viata mea .....problema de importanta mondiala nu sa rupt ata....fii mandru virginel
mickyyo_parintele
Postat pe 19 Octombrie 2008 22:52
ba, tu esti nebun? si ce daca nu ti s-a rupt ata?

Postat pe 20 Octombrie 2008 00:43
tataieee,acilea imi erai azi noapte?
hmmmm si zisesi ca ai de munca......
matracucu
Postat pe 21 Octombrie 2008 10:32
ARE VOIE LAURA PT CA ASTA I MUNCA LUI LA VARSTA ASTA
gratuit89
Postat pe 23 Octombrie 2008 19:29
fraier cu puta mica mai bine taceai si filozof ajungeai
visan1959
Postat pe 5 Decembrie 2008 17:13
mai visan,de unde stii tu ca o are mica????
ce te legi de el chiar de mos?
eu zic sa vorbim cu mosul sa ii trimita o femeie adevarata sa ii rupa atza aia odata chiar si cu dintzii daca e nevoie
matracucu
Postat pe 5 Decembrie 2008 18:06
Sa nu iti doresti ink sa ti se rupa ata..am avut parte de o partida cu un baiat virgin si a fost super nasol pt el ..l-a durut f tare!dupa partidele au fost reusite desi nu stia f multe dar o viata inveti nu:!deci....atata timp cat nu te doare in timpul actului..iti doresc o viata plina de iubire!
joanna_doll
Postat pe 28 Decembrie 2008 00:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce iti provoaca orgasm? 121 De la: anna_zece 24 Septembrie 2009 22:44
M-am plictisit de prietenul meu!!! 111 De la: kudika_28980 20 Februarie 2016 13:47
sex d toate feluriile 369 De la: d33a89 26 Mai 2010 03:04
Pastila de a doua zi..si insarcinata? 1 De la: kudika_1003003 7 Martie 2016 17:49
Sexul anal... pareri pro si contra... 247 De la: soarele 3 Aprilie 2013 20:14