Setari Cookie-uri

Hey all

M am mutat de curand in Bucuresti.M am adaptat foarte bine la toate conditiile pe care le ofera acest aglomerat si minunat oras , insa am o problema .. nu mi am facut nicio prietena, niciun prieten ,si i feel lonely uneori..
ma poate ajuta cineva ?
thx!
zoredia
Postat pe 21 Iulie 2008 12:28
hai sa vb :*
aboo
Postat pe 21 August 2008 12:48
:)
ms ca mi ai raspuns :)
hai sa vorbim , cu ce sa incepem ? :)

imi place f mult sa merg la teatru , de exemplu.. si am vazut ca aici in buc sunt tot felul de manifestatii in parcul Herastrau. Ai fost vreodata?
zoredia
Postat pe 22 August 2008 17:47
Zoredia,
sunt convinsa ca intre timp ti-ai gasit prieteni, dar daca iti place teatrul de ce nu incerci si la multele teatre din Bucuresti (care-mi lipsesc asa de tare!). Bulandra si Nationalul sunt preferatele mele. Pretul biletelor e pentru toate buzunarele (eu am stat o data in capatul randului la Burghezul Gentilom - nu stiu daca se mai joaca, dar daca da, ti-l recomand, e dementza! - si am vazut si auzit perfect! Atunci mi-am dat seama ca faptul ca plateam dublu pentru locuri mai bune nu schimba cu nimic perspectiva )
Dor_a
Postat pe 2 Noiembrie 2008 11:04
dor_a costumele sunt fabuloase dar "rigoletto" e cu mult mai reusit, "nunta lui figaro" merita sa fie vazut fie si numai pt muzica lui mozart...

zorelia la teatru iti recomand "eduard al 3-lea", "egoistul"-senzational, piesele lui caragiale din ceea ce se joaca la natiuonal;
mirelacm
Postat pe 7 Noiembrie 2008 15:02
N-am mai fost la teatru de pe vremea cand eram copil si mergeam la Ion Creanga dar mi-ar placea sa merg...
Din pacate timpul meu e impartit intre facultate si job, cu greu imi mai fac timp de o iesire...
Zoredia, daca inca mai cauti prietenu...i'm here
ramo_88
Postat pe 12 Februarie 2009 16:39
prieteni vroiam sa zic...greseala de...viteza
ramo_88
Postat pe 12 Februarie 2009 16:40
sa stii ca da la teatru e super.. am fost acum o sapt la piesa: de-ale carnavalului .. a fost senzationala ( piesa jucata de actori de la teatrul din bucuresti)
si sapt asta e alchimistul..
flururas
Postat pe 12 Februarie 2009 16:43
Hey!
Cam in 2 saptamani,termin cu disertatia, apoi am sa fiu mai free.
Keep in touch,ok?
poate facem schimb de niste date de contact mai personale :)
zoredia
Postat pe 13 Februarie 2009 16:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Minciuni 23 De la: naster 8 Decembrie 2009 21:13
Gardnerella la femei 1 De la: kudika140782 20 Noiembrie 2010 15:31
Femeile sunt scroafe..... 16 De la: micabis 15 August 2008 05:11
Cum iti dai seama ca esti inselat sau inselata?? 250 De la: andreea_n_x 8 Ianuarie 2016 22:37
vreau parerile voastre 19 De la: hystria1 7 Septembrie 2010 17:20