Setari Cookie-uri

emma

Si eu am stat cu cineva 3 ani si 3 luni si tot din cz lui si a parintilor lui ne-am despartit akm 2saptamani,el este mamos si maicasa este un om fff rau,asa este cu toata lumea dar mai ales cu mine,el se lua muult dupa ea desi il invata numai d rau,cum poti gandi asa cik ne dadea sfaturi d viata spunandu-ne sa ne despartim?si asa iti iubesti u copilul,poate k la 22 d ani are cap si poate gandi si el sg.si am suferit enorm,m-a facut in toate felurile desi eu nu le greseam cu nmk...eram fff atenta cand ma duceam p la ei dar ma faceau in toate felurile s cu toate astea eu nu le adresam cuvinte jignitoare...am suferit muult...el ma si insela si maicasa zicea k tot eu sunt devina pt toate tampeniile pe care le facea fiul ei....
UPSS
Postat pe 8 Aprilie 2009 20:21
nasol....si eu am probleme cu soacra...nu e o femeie rea dar e f bagacioasa si guraliva
Anonima_007
Postat pe 22 Mai 2009 12:56
si eu tot din cauza soacrei m-am desp de fostul...e fff mamos si in general face numai ce spune ea,si mai si zice ca nu e asa ca el nu o asculta....dar masa mereu i-a bagat in cap numai tampenii de iubitele lui,cu toate face lafel nu numai cu mine...iar dupa ce terminam mare prietena ce am ramas cu masa....imi zicea ca stie ca l-am iubit mult dar eu nu eram pentru el...ma intreb dupa parerea ei o fi vreuna????astea sunt soacrele tb sa defilam cu ele....
papusik_bad
Postat pe 2 Iulie 2009 01:09
daaaaa....cunosc....norocu meu e ca e el cu capul pe umeri. si acu daca ea a vazut ca nu-i merge, s-a imbunat.
greierash_is_back
Postat pe 2 Iulie 2009 02:13
e greu sa te lupti cu mama unui barbat care se tine dupa fusta ei daca atata minte are sa ramana cu ma'sa , o sa vada el mai tarziu
Lorena26
Postat pe 2 Iulie 2009 16:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Va place sa va simtiti protejate? 11 De la: Summer_ 4 Aprilie 2010 21:40
Dezvirginarea 31 De la: ammy 5 August 2009 17:20
Ce se intampla??? 14 De la: kagome_kudika 8 Martie 2011 14:12
e afemeiat 28 De la: kudika165425 3 Septembrie 2013 13:55
Ce stitii despre cartile alea de genu : crestere in inaltime si celelalte 7 De la: geo_x 2 Octombrie 2009 19:29