buna seara

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent buna seara: (4 din 1 vot)

marianabobita Avatarul lui marianabobita

3 mesaje
Oras: bucuresti

cine ma poate ajuta sa caut un editor(e)sa scriu romanul vietii mele?0723602814 Mariana.
Raporteaza abuz de limbaj
wind_of_change Avatarul lui wind_of_change

14 mesaje
Oras: bucuresti

de ce nu cauti chiar tu pe la edituri? depinde mult si ce gen de roman ai scris...
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

woow... l-ai scris deja sau acum vrei sa incepi?
Fosta membra Kudika.ro
De la: marianabobita, la data 2008-07-27 20:01:25cine ma poate ajuta sa caut un editor(e)sa scriu romanul vietii mele?0723602814 Mariana.
buna.scrie romanul...si in septembrie mai vorbim...am pe cineva care i-a publicat fiului ei niste poezii pe undeva pe la Tg.Mures..daca uit sa-mi mai aduci aminte..incept serviciul pe la 1 sept.si n-ar fi exclus.spor la treaba, mai vorbim, da?
Fosta membra Kudika.ro
scuze, doamna, n-am stiut ca aveti asa o varsta respectabila pana nu m-am uitat la profil, cu tot respectul halm.
Fosta membra Kudika.ro
Fosta membra Kudika.ro
In calitate de fost editor nu stiu ce stiti despre meseria asta, dar intai se scrie cartea si pe urma se publica (bine, asta daca nu esti Andreea Marin si o scriu altii pentru tine)
Great minds discuss ideas. Average minds discuss events. Small minds discuss people.
Full_Metal_Jacket Avatarul lui Full_Metal_Jacket

3550 mesaje

De la: marianabobita, la data 2008-07-27 20:01:25cine ma poate ajuta sa caut un editor(e)sa scriu romanul vietii mele?0723602814 Mariana.

Nu vrei sa exemplifici pe blogul tau cateva pagini din roman?