Setari Cookie-uri

Produse Lush

buna fetelor :)
am descoperit recent siteul www.lush.ro , probabil ati auzit de ei, au magazin si in carrefour orhideea. a folosit cineva produsele, orice in afara de sapun? au cateva produse tentante dar unele sunt putin cam scumpe si as vrea sa stiu daca merita sa investesc. stiu doar ca sunt naturale si miros chiar foarte bine. va pup :)
dreamgirlG
Postat pe 3 August 2008 21:45
Eu m-am dus pana la Orhideea si imi venea sa nu mai plec de acolo..miros atat de frumooos. Mi-am luat lotiune tonica pt piele uscata si normala desi am tenul mixt an nevoie si de hidratare pt ca imi simt tenul ca ma strange dupa ce-l spal. E foarte buna si iti face tenul foarte catifelat iar indredientele sunt de nota 10 .Am luat un balsam de par American Cream dar inca nu l-am folosit,cu prima ocazie dau un raspuns si aici. In ceea ce priveste balsamurile de buze ,desi miroseau fantastic cele cu miere si ciocolata mie nu mi-au placut pt ca nu intra in piele ; le-am incercat si raman cam lipicioase :( ,sunt foarte bune cred pt cele cu buzele foarte crapate sau care se deshidrateaza usor insa eu prefer crema dove care se absoarbe fff usor in piele aia in cutiuta alba
Din pacate nu se mai gaseste deodorantul solid Aromacreme care cica era f bun ,au zis ca de abia in septembrie mai primesc marfa dar nici atunci nu se stie daca primesc deodorantul asta .Eu vroiam tare mult sa-l iau oofff
oxigen
Postat pe 5 August 2008 21:50
eram si eu curioasa cum sunt balsamurile de buze, dar daca sunt lipicioase nu mai vreau ;)) as vrea in schimb produsele pt par, sper sa-ti placa balsamul. intr-adevar miros foarte frumos produsele lor :X apropo, produsul pe care nu l-ai gasit in magazin se poate comanda si pe net, vezi site-ul lor.
dreamgirlG
Postat pe 5 August 2008 23:58
Si eu sunt fan produse Lush. Am folosit pana acum cateva sortimente de ulei solid de masaj, sapunuri, sampon solid, geluri de dus si exfoliant pt corp, o crema de ochi, tablete tonice pt ten si multe saruri si spumante de baie.Nici un produs nu m-a dezamagit, asa ca le recomand cu caldura.
oana_alexandra
Postat pe 5 Martie 2009 08:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
MLM NOU Produse cosmetice-Biohem cometice fara APA 6 De la: kudika226898 5 Mai 2011 20:29
cum se schimba relatia dupa ce va logoditi? 13 De la: dalilascumpy 24 August 2009 21:14
ingrijirea tenului 4 De la: monica_s23 29 Mai 2010 14:07
Avon 1 De la: ancaid 11 Aprilie 2010 21:26
Produse de par KERASTASE SI L'oreal Professional 1 De la: uscomenzi 27 Ianuarie 2010 17:30