abdominoplastie

Voteaza:
Rating curent abdominoplastie: (2 din 2 voturi)

necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

care ati facut abdominoplastie si cat ati platit?
Cunoasteti in Cluj un medic plastician bun?
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

am facut abdominoplastie dar in timisoara
la o clinica particulara iti cer aproximativ 3000-3500 euro in fucntie de cat de mare este surplusul tegumentar la care trebuie sa lucreze.la mine era foarte mic, pt ca sunt slaba.din pacate nu cunosc nici une stetician in cluj.medicul meu doin timisoara m-a operat la spitalul municipa; si sunt foarte multumita.
Raporteaza abuz de limbaj
_dulcik_ Avatarul lui _dulcik_

4147 mesaje
Oras: constanta

cauta pe google poate vei gasi
corinuta2u Avatarul lui corinuta2u

22 mesaje
Oras: oradea

Exista motive medicale ca sa iti faci asa ceva? Adica surplusul ala de grasime si piele nu poate fi indepartat prin alte metode ca de exemplu diata si sportul? pt ca am ineteles ca risurile in cazul acestei interventii sunt aceleasi ca in cazul oricarei operatii... de infectii, hematoame, cicatrici si in plus tot trebuie efectuata o gimnastica usoara si tinut regim... de ce sa nu le faci de la bun inceput si gata?

Daca exista motive medicale pt asta as vrea sa le aflu si eu, oricum m-as gandi de 1000 de ori inainte sa il las pe unu sa ma taie!
corinuta2u Avatarul lui corinuta2u

22 mesaje
Oras: oradea

P.S. dulcika nu mai da mesaje de genul cauta pe google ca nu ajuti pe nimeni asa cum nu ajuti nici la topic-urile de la horoscoape cand dai copy-paste de pe un site. Daca nu te intereseaza subiectele si consideri ca toate raspunsurile in viata le gasesti pe net, ce mai cauti pe forum-ul asta?
_dulcik_ Avatarul lui _dulcik_

4147 mesaje
Oras: constanta

sincer pe net gasesti de multe ori raspunsul...
Fosta membra Kudika.ro
buna
Ofer consultanta in carti si TAROT. Nu vreau sa stiu detalii despre dvs. ca apoi sa spuneti ca m-am inspirat! Daca sunteti interesate, lasati un mail pe *** cassey.cassey20@yahoo.com *** si va voi contacta cat se poate de repede. REFERINTE despre mine, gasiti pe cafeneaua de pe link: http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/20618/Cafeneaua-lui-Cassey/Cafeneaua-lui-Cassey-pagina-6.html O saptamana frumoasa, tuturor!
kudika059764 Avatarul lui kudika059764

1 mesaj

la ce spital din timisoara se face abdominoplastie si cat costa o astfel de interventie?sunt noua pe aici si nu prea stiu regulile dar ma intereseaza daca sia mai facut cineva in timisoara unde anume cat a costat si cat a stat internata.eu am nevoie de o astfel de operatie ,in urmasarcinii am ramas cu burta stiti voi cum