Setari Cookie-uri

barfe

femeile spun ca barbatii se lauda cu partidele lor de sex. oare femeile nu fac la fel? raspundeti sincer
costy28
Postat pe 23 August 2008 01:05
ba cred ca si femeile fac asa..eu una cu cea mai buna prietenaa mea vb de tot si vb si de cum este cand am facut dragoste...suntem toti la fel in ceea ce priveste chestia asta..
mamaia22
Postat pe 24 August 2008 00:10
ba pardon, depinde de fiecare, eu personal nu prea am auzit de-astea, sa fim serioase, trebuie ori sa ai o prietena in care sa ai incredere absoluta, ori sa fii inconstienta, fiindca asta ar fi un subiect senzational de barfa intre femei.
googoodoll
Postat pe 24 August 2008 01:07
De la: mamaia22, la data 2008-08-24 00:10:48ba cred ca si femeile fac asa..eu una cu cea mai buna prietenaa mea vb de tot si vb si de cum este cand am facut dragoste...suntem toti la fel in ceea ce priveste chestia asta..


si pozitiile folosite!!!?

Postat pe 24 August 2008 01:18
nop. Femeile obisnuiesc sa barfeasca diametrul, lungimea si gradul de floscaiala
amme22
Postat pe 24 August 2008 01:34
si parul de pe piept, basca zambetul..

Postat pe 24 August 2008 01:45
dap, numai ca lucrurile bune nu se iau in considerare la subiectul barfa.
Ma duc sa ma spal pe dinti afurisitilor ca nu mai ajung in pat din cauza voasrtra
Noapte buna! oofff... ce rau imi pare ca treb sa dorm din nou...
amme22
Postat pe 24 August 2008 01:47
las' ca maine mai e o zi si ne razbunam...

Postat pe 24 August 2008 01:48
let's agree to disagree :)
daca partida a fost de tot rasul, la ce naiba sa bati toba?
iar daca a fost de senzatie, poate ca e muuuult mai bine sa pastrezi pentru tine
googoodoll
Postat pe 24 August 2008 01:48
De la: amme22, la data 2008-08-24 01:34:24nop. Femeile obisnuiesc sa barfeasca diametrul, lungimea si gradul de floscaiala


mi-am adus aminte de un banc.
cica doua doamna de varsta potrivita , stateau de vorba.
- vai draga , aseara am fost cu un negru.
-cum adica negru!!??
-da draga , cum auzi , negru negru!!
- vaaai!! si era negru peste tot?
- da. normal ca peste tot.
-si pe maini si pe picioare?
-da draga mea.
- si ciucurelu' negru!!?
- evident draga. tot negru!
-auzi draga , da' sperma cum era?
-acrisoara!!

Postat pe 24 August 2008 18:30
da am increde absoluta in ea...si vb tot cu ea indiferent de subiect.....chiar si pozitie
mamaia22
Postat pe 24 August 2008 23:41
Are dreptate googoodoll. Daca nu ai o prietena in care sa ai foarte mare incredere...ar fi o prostie sa te apuci sa vorbesti de relatiile sexuale pe care le ai. Eu sincer si daca as avea o asemenea prietena tot m-as limita in povestiri. poate i-as spune ca am fost cu x,dar in nici un caz nu as intra in detalii. Nu stiu cum sunt barbatii,dar femeile....sa te fereasca sfantul sa intrii in gura ....unora dintre ele (sa nu generalizam,caci exista si exceptiile care confirma regula).
leoaica65
Postat pe 26 August 2008 13:09
da nu a zis nimeni ca nu esita atfel de fete...daracu depinde si de perietenia care este inte voi doua...pe mine si pe a ne strange o prietenie bazata pe multe lucruri si amandoua vb de absolut tot..
mamaia22
Postat pe 27 August 2008 19:48
Eu una vb cu prietenele mele cele mai bune numai, despre asa ceva. Dar nu intru in detalii. Spun ceva de genul o are mare, a fost bine, am avut orgasm de 2 ori...Si cam asta-i tot. Restul ramane intre mine si el
Daca partida a fost naspa zic doar ca a fost naspa.
Sa fiti iubiti

Postat pe 27 August 2008 22:14
De la: googoodoll, la data 2008-08-24 01:07:46ba pardon, depinde de fiecare, eu personal nu prea am auzit de-astea, sa fim serioase, trebuie ori sa ai o prietena in care sa ai incredere absoluta, ori sa fii inconstienta, fiindca asta ar fi un subiect senzational de barfa intre femei.


te inseli!!prin natura meseriei mele,toata viata am lucrat cu femei,barbati erau minoritari.nu-ti imaginezi ce este la gura lor!!mai ales intr-un colectiv unit,cu ani buni la activ!!!
de ce sunt instare femeile...
cateodata se gasea cateun barbat sa intre in mijlocul lor cu pareri,vrei sa stii ce iesea?

Alexandra09
Postat pe 13 Noiembrie 2008 22:58
ma abtin, ca nu vreau sa intru in polemici cu nimeni, as fi avut ceva comentarii, dar ...
googoodoll
Postat pe 13 Noiembrie 2008 23:04
Din cate am observat femeile discuta parca si mai mult acest subiect:)Printre barfele zilnice sexul e nelipsit, am colege care dau toate detaliile ...
M1dnight
Postat pe 18 Noiembrie 2008 08:38
Cred ca e o lipsa de respect fata de partenerul tau sa te apuci sa povestesti prietenei tale lucruri din intimitattea ta
nor_pufos
Postat pe 4 Decembrie 2008 13:02
barbatii au tendinta sa exagereze cand vorbesc despre partidele lor

Postat pe 4 Decembrie 2008 13:06
De la: amme22, la data 2008-08-24 01:34:24nop. Femeile obisnuiesc sa barfeasca diametrul, lungimea si gradul de floscaiala


Cam asa si este
ursuletulmeu
Postat pe 15 Decembrie 2008 17:11
BA DA.NORMAK DA........................pai c dracu nu s lauda si ea l prietene c '''''armasar''''' are acas....... si kiar d nu ar fi asta!fetele s intreaba intre ele....'''''''''FATA....AI FACUT-O'''?SI CUM E.......
TREBURI,KESTII.....CER DETALII......
nirvana_cukramel
Postat pe 18 Ianuarie 2009 00:10
SI NU E LIPSA D RESPECT S VB DESKIS CU O PRIETENA BUNA DESPRE VIATZA TA INTIMA

E PUR SI SIMPLU O CONVERSATIE DOAR K SUBIECTUL E POOTIN MAI SENSIBIL....E UN SKIMB D IDEEI...PARERI........SAU PRILEJ D A AFLA LUCRURI NOI......




.........romanii refuza sa-si skimbe mantalitatea..........l place asa si knd au diverse problm nu reusesc nici makr s gas o explicatie .....d rezolvare nici gand...dddddddddddddddddddddd
nirvana_cukramel
Postat pe 18 Ianuarie 2009 00:17
De la: nirvana_cukramel, la data 2009-01-18 00:10:53BA DA.NORMAK DA........................pai c dracu nu s lauda si ea l prietene c '''''armasar''''' are acas....... si kiar d nu ar fi asta!fetele s intreaba intre ele....'''''''''FATA....AI FACUT-O'''?SI CUM E.......
TREBURI,KESTII.....CER DETALII......



de ce sa ceri detalii ? eu una nu ofer detalii, astfel nu am pretentia ca prietenele mele sa imi ofere toatge informatiile despre partidele lor...

Postat pe 18 Ianuarie 2009 00:17
asa tinetio tot asa e bine
dinamarius73
Postat pe 23 Februarie 2009 17:27
ceau fetelor ce mai faceti sunteti sincere cind borbiti asa
dinamarius73
Postat pe 23 Februarie 2009 17:32
de ce spui asta
dinamarius73
Postat pe 23 Februarie 2009 17:36
De la: costy28, la data 2008-08-23 01:05:48 femeile spun ca barbatii se lauda cu partidele lor de sex. oare femeile nu fac la fel? raspundeti sincer

oameni si oameni...eu cel putin prefer sa imi intreb prietenele direct ce si cum. de povestit....pot sa ma roage sa le zic orice. raman la ce mi ser pare mie ok de comentat. :D
ecce_cortex
Postat pe 23 Februarie 2009 19:57
Feriti-va de barfele barbatilor, si de gura bogata a femeilor ! Nu cred ca e convenabil sa fii tinta unor barfe legate de sex, indiferent cine te barfeste... Fiecare are posibilitatea sa discearna ce vrea sa se stie despre sine si despre sexualitatea personala. E clar ca sunt persoane cu care se poate discuta asa ceva, confidential si sigur - dar sa te pui singur in gura lupilor/gaitelor, este inconstienta , nu etalarea unor performante, urmarile - vezi transformarea realitatii din tantar in armasar, sau invers , in functie de ce se considera necesar ca sa destabilizeze persoana atacata - sunt greu de contracarat si inutil de negat... Vezi "aria calomniei "...
maria_zada
Postat pe 23 Februarie 2009 23:18
Eu nu am auzit femei care sa se laude cu asa ceva....eventual sa mai povestesti una alta cu cea mai buna prietena...dar fara prea multe detalii....si nici barbatii nu cred ca se lauda...decat aia tampiti care nu au altceva mai bun cu ce se lauda....oricum eu nu as crede ce zice un asemenea barbat pentru ca cei care se lauda cu asa ceva...spun povesti vanatoresti...(uite atata o avea...si-uite asa si-o legana...blah blah)....trebuie sa fii naiv....
ocs
Postat pe 25 Februarie 2009 11:42
eu chiar nu inteleg nevoia cuiva de a-si povesti partidele sexuale in detaliu. Mi se pare mai mult decat suficient sa spui: a fost ok, a fost aiurea... in cazul cand esti intrebata de cineva f apropiat.. decat sa intri in profunzime (la propriu ). Iar cu exceptia mamei . nu consider nici o prietena sfanta.. inainte ca una dintre noi sa dispara din lumea asta si sa stiu ca nu se mai poate schimba OMUL.
oricum, nu cred ca se compara barfa intre femei cu barfa intre barbati. No way! Barbatul se plictiseste repede de sani si pozitii la o bere intre baieti.. si revine la fotbal sau masini. Femeia??... Da-i o litera a alfabetului si iti vorbeste despre asta toata ziua fara sa se repete...
rashela
Postat pe 25 Februarie 2009 11:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ajutor...Nu stiu ce sa cred 23 De la: HannaH_RaluK 26 Septembrie 2009 18:19
Let's do it Romania?! 4 De la: angelradios 10 Septembrie 2010 17:02
Unde te duci cand locul tau nu mai e al tau? 198 De la: any04 23 Iunie 2011 17:00
ce mai faci? 203 De la: clau19 14 Februarie 2010 16:52
dati-mi un sfat 4 De la: Max2 20 Noiembrie 2011 10:44