Setari Cookie-uri

Faze penibile "din dragoste"

..vad ca toata lumea e cam suparata sper ca povestioara mea sa va destina putin

..era prima intalnire, aveam vreo 15 ani el 19 ... si eram foarte inamorati..
am decis sa mergem la un suc la o benzinarie din apropiere, benzinaria avea usi cu senzor, el a intrat primul si eu nu stiu ce am mai zabovit,, dau sa intru si eu si ma trezesc prinsa intre usi pe lateral,,toata lumea se uita la mine ca si la circ .. pe moment am inlemnit ..si usor am reusit sa imi revin cu ajutorul ..baiatului..saracu cand si-a vazut"uimirea" intre usi...cred ca i-a fost mai mare dragu.. se intampla si al case mai mari
lavi_87
Postat pe 22 August 2008 16:43
presimt k te va tine minte toata viata
dydy88
Postat pe 22 August 2008 16:46
Ooooo...am si eu la faze de fugi ascunde-te in Tibet,stai vre-o 7 ani pe acolo...sa uite lumea ce penibila ai fost in situatia X...dar sincer de cate ori ma gandesc la astea mi se pune asa un zambet pe fata Asta sunt...ce sa-i faci..
sweetpink
Postat pe 22 August 2008 16:55
te cred sweetpink...nush cateodata si eu ma agndes la multe faze din astrea,dar asta face deliciul amintirilor pe mai tarziu...la momentul erspectiv ne simtim stanjenite,ppentru ca mai tarziu sa radem de naivitatea sau "prostia"de pe atunci
dydy88
Postat pe 22 August 2008 17:01
pfff,scuzati literele lipsa,aku am vazut ce am puut tasta doar k subit am realizat ca este ora 5 si trebuie sa plek de la birou
dydy88
Postat pe 22 August 2008 17:02
hmmm...faze penibile..Hai sa va mai zic una: ma intorc intr-o seara cu prietenul meu de la un club, f bine-dispusi. Am zis hai ca raman sa dorm la el. Intram in casa, era un hol, in dreapta era camera lui, in stanga mai era o camera si dup-aia camera alor lui. Nu mai avem noi rabdare si incepem sa ne sarutam, sa ne harjonim, sa ne dezbracam acolo pe hol...Ne tavaleam noi pe acolo de mama focului cand aud la un moment dat ca se deschide o usa. Era intuneric bezna , nu se vedea absolut nimic. M-am speriat si am dat sa ma ridic, dar am daramat o groaza de tampenii care erau pe un dulap, asa ca am ramas ghemuita. Si aud o voce care intreaba:"Cine e aici?". Era maica-sa. La care eu: "saru-mana, ce mai faceti?" (repet ca era bezna, noi eram amandoi dezbracati). Si ea: "AAa, voi erati copii? Vai am zis ca mor de frica, am crezut ca au intrat hotii". Deci...a fost super penibil, noi nici nu stiam ce sa facem, ca n-aveam tupeu nici sa ne imbracam, ca se auzea orice gest. Si a plecat femeia, desigur ca s-a prins ce faceam, oricum a fost cu mult bun-simt ca n-a aprins lumina. Imi imaginez ce galagie am facut daca ne-a auzit pana si ea, care era la doua camera de noi..si dormea.

Postat pe 22 August 2008 17:03
De la: cretzuk_05, la data 2008-08-22 17:03:19hmmm...faze penibile..Hai sa va mai zic una: ma intorc intr-o seara cu prietenul meu de la un club, f bine-dispusi. Am zis hai ca raman sa dorm la el. Intram in casa, era un hol, in dreapta era camera lui, in stanga mai era o camera si dup-aia camera alor lui. Nu mai avem noi rabdare si incepem sa ne sarutam, sa ne harjonim, sa ne dezbracam acolo pe hol...Ne tavaleam noi pe acolo de mama focului cand aud la un moment dat ca se deschide o usa. Era intuneric bezna , nu se vedea absolut nimic. M-am speriat si am dat sa ma ridic, dar am daramat o groaza de tampenii care erau pe un dulap, asa ca am ramas ghemuita. Si aud o voce care intreaba:"Cine e aici?". Era maica-sa. La care eu: "saru-mana, ce mai faceti?" (repet ca era bezna, noi eram amandoi dezbracati). Si ea: "AAa, voi erati copii? Vai am zis ca mor de frica, am crezut ca au intrat hotii". Deci...a fost super penibil, noi nici nu stiam ce sa facem, ca n-aveam tupeu nici sa ne imbracam, ca se auzea orice gest. Si a plecat femeia, desigur ca s-a prins ce faceam, oricum a fost cu mult bun-simt ca n-a aprins lumina. Imi imaginez ce galagie am facut daca ne-a auzit pana si ea, care era la doua camera de noi..si dormea.





ce tare.... ioi...hai ca se intampla si la case mai mari...:*

lavi_87
Postat pe 23 August 2008 09:16
De la: sweetpink, la data 2008-08-22 16:55:19Ooooo...am si eu la faze de fugi ascunde-te in Tibet,stai vre-o 7 ani pe acolo...sa uite lumea ce penibila ai fost in situatia X...dar sincer de cate ori ma gandesc la astea mi se pune asa un zambet pe fata Asta sunt...ce sa-i faci..


ia spune-ne si noua niste faze

Postat pe 23 August 2008 21:56
tari fazele astea
Kittynelle
Postat pe 24 August 2008 13:12
eram in discoteca cu iubitul si coboram scarile sa ne indreptam spre iesire...prietenii au luat-o inainte el cobora si ma tinea de mana,eu cu rochita scurta si tocuri m-am dezechilibrat pe la ultimele trepte si dintr-o data am simtit k de la 1,70 scad tot mai mult...eram in cadere si parca ma impiedicam continuu....la un moment dat m-a prins in brate..offff,toti se uitau la mine,dar spre surprinderea mea nu a ras nimeni..cel putin pana am iesit si mai demult mi-a cazut guma de mestecat in gura iubitului meu de atunci, la prima intalnire..in timp ce ne sarutam bineinteles...
bya_bya69
Postat pe 14 Noiembrie 2008 16:02
De la: lavi_87, la data 2008-08-22 16:43:38..vad ca toata lumea e cam suparata sper ca povestioara mea sa va destina putin

..era prima intalnire, aveam vreo 15 ani el 19 ... si eram foarte inamorati..
am decis sa mergem la un suc la o benzinarie din apropiere, benzinaria avea usi cu senzor, el a intrat primul si eu nu stiu ce am mai zabovit,, dau sa intru si eu si ma trezesc prinsa intre usi pe lateral,,toata lumea se uita la mine ca si la circ .. pe moment am inlemnit ..si usor am reusit sa imi revin cu ajutorul ..baiatului..saracu cand si-a vazut"uimirea" intre usi...cred ca i-a fost mai mare dragu.. se intampla si al case mai mari



am fost martora la o fata dinasta ...era foarte tare ..am ras ceva vreme de pr mea
andrutza90andrutza
Postat pe 20 Noiembrie 2008 20:52
De la: lavi_87, la data 2008-08-22 16:43:38..vad ca toata lumea e cam suparata sper ca povestioara mea sa va destina putin

..era prima intalnire, aveam vreo 15 ani el 19 ... si eram foarte inamorati..
am decis sa mergem la un suc la o benzinarie din apropiere, benzinaria avea usi cu senzor, el a intrat primul si eu nu stiu ce am mai zabovit,, dau sa intru si eu si ma trezesc prinsa intre usi pe lateral,,toata lumea se uita la mine ca si la circ .. pe moment am inlemnit ..si usor am reusit sa imi revin cu ajutorul ..baiatului..saracu cand si-a vazut"uimirea" intre usi...cred ca i-a fost mai mare dragu.. se intampla si al case mai mari
andrutza90andrutza
Postat pe 20 Noiembrie 2008 20:53
eram in discoteca cu iubitul si coboram scarile sa ne indreptam spre iesire...prietenii au luat-o inainte el cobora si ma tinea de mana,eu cu rochita scurta si tocuri m-am dezechilibrat pe la ultimele trepte si dintr-o data am simtit k de la 1,70 scad tot mai mult...eram in cadere si parca ma impiedicam continuu....la un moment dat m-a prins in brate..offff,toti se uitau la mine,dar spre surprinderea mea nu a ras nimeni..cel putin pana am iesit si mai demult mi-a cazut guma de mestecat in gura iubitului meu de atunci, la prima intalnire..in timp ce ne sarutam bineinteles...


mi s-a intamplat si mei faza asta ....dar yo bine inteles am pikat jos ....si nu prea am mai iesit o bucata de vreme prin cluburi
andrutza90andrutza
Postat pe 20 Noiembrie 2008 20:56
poi dak tot suntem la faze penibile hai sa va zic o intamplare de a mea. Se intampla prin august anul asta ...knd am mers cu niste prietene la o discotek(in italia) unde mai fusesesm si inainte,deci nu eram un ”personaj nou”. Bineinteles imbrcata de club sexy fata , cu fusta scurta, o camasuta rosie sooper trendy pantofi rosii cu toc , ma rog se km intorceau capetele,ce-i drept.Io enutziasmata la maxim k imi vad din nou ”vedeta serii” (dj-ul, un baiat foarte dragutz de care imi placea mult si am vazut k nunumai mie) imi fac intratrea dansand. Si pt k aveam grija sa ma fac mereu observata de el ma asezam intr-un loc unde eram sigura k ma vede. Faza care urma sa aiba loc nici nu imi trecea prin cap in momentele alea....in timp ce io dansamm acolo de numai puteam ma trezesc dintr-o data pe jos parca eram in cautare de comori.imi venea sa nu ma mai ridic de acolo in acel moment, dar spre surprinderea mea nu am amuzit rasete prea multe, insa enigma a ramas si akum dak persoana cea mai importanta a prins momentu sau nu.

Postat pe 1 Decembrie 2008 22:53
daca tot suntem la acest capitol va spun si eu una(asa ca sa va mai distrati.....)acum 3 ani:prima intalnire a noastra oficiala:va imaginati:obligatoriu tocuri......frumos totul in ansamblu as putea spune insa in momentul cand seara era pe sfarsite si ma conducea acasa ce credeti ca s-a intamplat:ghetulele mele preferate de atunci,pe care evident le incaltasem de n ori fara nici o problema au considerat ca au fost purtate indeajuns si binenteles ca mi s-a rupt tocul la una dintre ele......va imaginati ce penibil m-am simtit atunci,el s-a abtinut si chiar a incercat sa ma faca sa nu ma simt prost..........dupa mult timp ne-am adus aminte si am mai rasssss amandoi........sau poate a fost vreun semn????dupa 3 ani ne-am despartit......offfffffffff
mirela_ely
Postat pe 11 Iulie 2009 15:06
Sa vedeti ce patesc eu odata la mine acasa ... Aveam vreo 16 ani ea 15 ... Eram aman2 la aceeasi scoala ne intelegeam foarte bine si am decis sa o duc la mine acasa ai mei fiind plecati(La pescuit) , O duc la mine , fratemio era acasa l-am trimis i-am zis sa se intoarca mai peste 2-3 ore ca am treaba ,Zis si facut ... De cum am ramas singurei am inceput cu giugu giugu am inceput sa ne tavalim pe jos pe masa pe fotolii peste tot :)) Ne-am pus pe coltar sa ne contiuam si noi activitatea linistiti stiind ca ai mei nu vin doar fratemio daca nu vine .... Eiii ... dupa vreo 2 ore si ceva de iubire nebuna :))) Ce sa vezi aud usa dar stau linistit dezbracat langa prietena mea care era si ea de altfel goala :)) credeam ca e fratemio , si ghici era taicameu cu mama vitrega ,au intrat si m-au vazut dezbracat langa ea (ea era invelita intr-un cearceaf) Deci nu am mai adus de atunci pe nici o fata la mine :))
Mirciu
Postat pe 13 Septembrie 2009 10:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce ati face daca maine ati castiga 1 milion de euro?cum i-ati cheltui?:) 60 De la: Ventrue 27 Mai 2010 00:33
Tatal copilului meu are un copil cu o alta femeie. 33 De la: kudika_nicole22 26 Iulie 2014 16:53
Aberatii de noapte 11 De la: RAINBOWLADY 8 Ianuarie 2012 10:18
vreau o parere 9 De la: kudika052198 19 Aprilie 2010 15:21
Psiholog bun 38 De la: CORINA_ 6 Aprilie 2016 23:55