Setari Cookie-uri

cui ii place sa faca bani stand la calcuator??

sincer chiar nu cred in astfel de tampenii?ce faci in fata calculatorului?k doar trebuie sa faci ceva k sa primesti "acei banutzi"de care tu zici....hmm...oare e ceea ce cred eu sa fie?
ave_alexu
Postat pe 13 Septembrie 2008 15:35
mamaia, tu cati bani ai facut, in cat timp?
ralukiss
Postat pe 13 Septembrie 2008 15:37
sunt vechi prostiile astea cu netul. PIERDERE DE TIMP !!!!!!!!

Postat pe 13 Septembrie 2008 15:50
De la: Georgia99, la data 2008-09-13 15:50:01sunt vechi prostiile astea cu netul. PIERDERE DE TIMP !!!!!!!!


asta cred si eu. risipa de timp si de energie
ralukiss
Postat pe 13 Septembrie 2008 15:54
SALUT EXPLICAMI TE ROG SI MIE CUM ?? MULTUMESC
hANY
Postat pe 25 Septembrie 2008 11:27
daca vreti sa castigati bani cinstiti si frumosi contactati-ma direct...idul meu de mess e ave_alexu...
ave_alexu
Postat pe 25 Septembrie 2008 21:20
ia trimite tu banii in avans ca sa arati ca esti de buna credinta...

Postat pe 25 Septembrie 2008 21:39
o sa treaca ei si de faza asta


Postat pe 25 Septembrie 2008 21:41
la cine te-ai referit inocica?la mine sau la mamaia22?
ave_alexu
Postat pe 30 Septembrie 2008 17:52
Ceau imi poti spune si mie cum sa fac bani cinstiti ? nici eu nu prea cred chestia asta dar am o cunostinta care are sait de id si face bani frumosi id meu mireard
georgiank
Postat pe 1 Octombrie 2008 18:41
ai zis k dak vrem sa ne inscriem si nu este nimic scris trebe sa scriem cuvantul OANA , de cce OANA ? ce reprezinta ? de ce numele asta si de ce nu numele meu ????/ sau un alt cuvant ? cum as putea in posesia banilor ? tu cati bani ai facut si in cat timp ???
georgiank
Postat pe 1 Octombrie 2008 18:45
georgiank,eu nu ma refer la bani facuti in fata calulatorului...nu ma ocup cu asa ceva eu sunt consultant de nutritie...si ajut lumea s manance mai sanatos(daca isi doresc,bineinteles),la asta ma refeream bani cinstiti facand ceva util pentru altii.imi place s ajut lumea s devina mai sanatoasa si de ce nu si sa castige niste bani in timpul lor liber.daca va intereseaza aveti idul meu de mess.astept sa ma contactati
ave_alexu
Postat pe 2 Octombrie 2008 22:12
Aoleu nu-mi spune ca esti de la Herba Life sau ceilalti cu aloe vera ca sunt niste mari escroci.Toate afacerile in sistem MLM sunt facute sa castige numai cei din varf,ceilalti muncesc ca sclavii pt. o mana de bani ca sa-i faca pe''supervisori''cu multi bani.Si produsele pe care le vand nici nu sunt atat de bune pe cat le lauda ei si in orice caz nu merita banii.Altfel de ce ar trebui sa vina cineva personal sa te convinga ca sa cumperi.E prosteala pe fata.De ce nu se face reclama la Plafar si totusi au atata vanzare?!Pt. ca au produse naturiste f. bune si pe care si le poate permite tot omu'.
Nu vreau sa jignesc pe nimeni prin cuvintele mele dar nici nu vreau sa-si ia cineva teapa!!
diana1981
Postat pe 14 Octombrie 2008 15:41
sa stii k produsele sunt foarte bune.intr-adevar ai ghicit sunt distribuitor la Herbalife(apropo asa se scrie)si nu e vb de nici o tzapa...oricune poate ajunge supervizor si sa isi formeze o echipa la randul lui...parerile sunt impartite.si apropo produsele nu se gasesc in farmacii si in magazine pt k noi avem grija de pers care incepe sa consume produsele sa aiba rezultat.nu cred k e in lumea asta vreo farmacaie d la kre ai cumparta vreodata un algocalmin si apoi s te sune farmacista a doua zi sa te intrebe daca ti-a trecut durerea de cap
ave_alexu
Postat pe 15 Octombrie 2008 19:19
ai incercat vreodata produsele Herbalife sa vezi daca sunt bune sau nu?nu afirma lucruri pe kre nici makr tu nu le stii
ave_alexu
Postat pe 15 Octombrie 2008 19:20
Am fost la o prezentare Herbalife si am gustat din shake-ul pt. slabit,fara sa exagerez mi-a venit sa vomit instantaneu.Niciodata nu vb fara sa am un minim de cunostinte despre subiectul respectiv.Da oricine poate ajunge supervizor,oricine care isi pemite sa investeasca proprii bani in produse care sa le aduca necesarul de puncte pt. a deveni supervizor( si daca imi aduc eu aminte bine e vb de o caruta de bani).Trebuie sa recunosti ca produsele sunt prea scumpe pt. buzunarul romanului de rand,si nici macar nu sunt atestate de ministerul sanatatii asa cum se lauda distribuitorii Herbalife.Voi tineti legatura cu clientii pt. simplul motiv ca vreti sa le mai vindeti cate ceva nu pt. ca sunteti atat de interesati de sanatatea unor oameni total necunoscuti.Si ca sa fii consultant de nutritie iti trebuiesc ceva ani de scoala ca sa stii intr-adevar despre ce e vorba nu doar o insigna in piept data de firma Herbalife ca sa-i impresionati pe creduli.
Tin sa mentionez ca nu am nimic personal cu tine si randurile de mai sus sunt pur si simplu parerea mea personala despre ''afacerea Herbalife'' !!
Iti urez multa sanatate ca sa nu fii vreodata nevoita sa folosesti produsele ''miraculoase'' Herbalife.
diana1981
Postat pe 16 Octombrie 2008 22:04
eu consum produsele si ma simt foarte bine cu ele.asta e parerea ta pur si personala.nu esti obligat sa investesti bani daca nu ai de unde mai ales.poti sa iti construiesti o baza solida de clienti si sa nu fi nevoita sa investesti bani.daca ai o parere a ta asta nu inseamna k stii si despre c e afacerea herbalife.nu afirma lucruri de genu k noi sunam clientii doar k sa mai comande ceva produse,nu e adevarat.si k s fi consultant de nutritie nu iti trebuie nici o scoala.te poti documenta tu si poti citi.daca nu ar fi fost aprobata de ministerul sanatatii de ce are atata succes pe piata?
ave_alexu
Postat pe 17 Octombrie 2008 16:18
Mda,ca sa fii consultant de nutritie nu-ti trebuie nici o scoala!!!Inseamna ca si bunica e consultant de nutritie ca mereu imi zicea i-a maica si mananca legume si fructe ca au multe vitamine si te ajuta sa cresti mare si sanatoasa.De fapt cred ca toate bunicile si mamicile sunt consultanti de nutritie.Si care succes ?Daca nu ar fi distribuitorii Herba Life care bat din usa in usa si pur si simplu la un moment dat te hartuiesc nu ar stii nimeni despre aceste produse.Nu sunt bogata dar nici saraca lipita pamantului ca sa nu am bani sa investesc in cateva cutii de produse dar chiar nu as putea sa ma duc la un om bolnav sa-i vand cai verzi pe pereti.Eu nu cred in produsele Herba Life si cu asta basta.Nu cred ca mai are rost sa continuam discutia.
diana1981
Postat pe 20 Octombrie 2008 19:26
nu trebuie sa te simti atacata...si apropo distrib Herbalife nu bat din usa in usa si nu merg la bolnavi pt k prod nu sunt medicamente...si apropo de ce trebuie sa te enervezi...e doar o discutie,nu trebuie sa te superi
ave_alexu
Postat pe 21 Octombrie 2008 16:22
Nu m-am enervat,doar mi s-a parut ca ai inceput sa devii prea insistenta.Nu are rost aceasta discutie in contradictoriu,eu mi-am spus parerea ,tu ti-ai spus parerea,daca mai citeste cineva acest topic e liber sa traga propriile-i concluzii.Nu vreau sa ma cert cu nimeni,mai ales pt. o discutie pe un forum.
iti doresc sa ai o viata frumoasa fara discutii in contradictoriu !!
diana1981
Postat pe 23 Octombrie 2008 12:38
dar ati auzit sa faceti si bani muncind ,fara a vinde minciuni???
soryanca
Postat pe 23 Octombrie 2008 13:28
De la: soryanca, la data 2008-10-23 13:28:51dar ati auzit sa faceti si bani muncind ,fara a vinde minciuni???


Too out of fashion, out of style, out of everything!
Kathara
Postat pe 23 Octombrie 2008 13:32
De la: Kathara, la data 2008-10-23 13:32:40
De la: soryanca, la data 2008-10-23 13:28:51dar ati auzit sa faceti si bani muncind ,fara a vinde minciuni???


Too out of fashion, out of style, out of everything!

mda,cam asta e problema nu mai suntem cool dc muncim.
eu una sunt de moda veche,muncesc de la 18 ani,fara a sta la calc,fara a vinde minciuni si pana acum am reusit multe de una singura.
soryanca
Postat pe 24 Octombrie 2008 09:56
stai putin...cine vinde minciuni?
ave_alexu
Postat pe 24 Octombrie 2008 18:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Banner kudika 1 De la: baciulik 14 Decembrie 2010 13:17
Interesant!!! 6 De la: kudika344657 28 Decembrie 2010 09:31
Atentie! Premiile de pe kudika nu se dau! 1 De la: CAELUM 21 Noiembrie 2009 12:56
DE CE??? 26 De la: yumalai 7 Aprilie 2009 05:48
inchirieri rochii de mireasa 1 De la: bestbride 17 Februarie 2010 18:38