Setari Cookie-uri

tot despre ugg-uri

Buna seara,draga nora_ele ti-am trimis deja 2 meseje si sper sa ma contactezi cat mai repede pt ca si eu si fica mea am inebunit cu ugg-uri astia,sunt foarte caldurosi de-mi vine sa ma culc cu ei.cum spuneam si in mesaj m-am pricopsit cu unii din America adusi dar marimea 40,foarte mari pt mine desi eu port 39-40 dar probabil ca dif. putin marimile.Abia astept sa luam legatura.

Postat pe 21 Noiembrie 2008 18:15
UGG-uri sunt niste cizme imblanite cu blana naturala de miel,foarte practice si comode.

Postat pe 22 Noiembrie 2008 15:56
De la: busywoman, la data 2008-11-22 15:56:05UGG-uri sunt niste cizme imblanite cu blana naturala de miel,foarte practice si comode.

Postat pe 22 Noiembrie 2008 15:58
Ugg-urile sunt niste chestii...ugly.
Au la origine niste cizme de eschimosi. Sunt comode dar cam atat.
ocs
Postat pe 24 Aprilie 2009 11:22
De acord, foarte urate aceste incaltari
Laura_cute
Postat pe 25 Aprilie 2009 13:14
Ce culoare sunt si la ce pret le vindeti?
irina_1
Postat pe 9 Mai 2009 11:06
Mi-am luat si eu o pereche de UGG la pret ok - poate nu sunt cele mai aratoase cizme, dar tin extrem de cald, sunt f practice si comode (merg la o tinuta casual). Nu cred ca UGG-urile sunt extrem de urate incat sa nu fie purtate - sigur ca nu se compara cu o cizma de piele, de ex. Ganditi-va si la Crocs, papuci din cauciuc care desi sunt f comozi (asa am auzit) sunt zero la capitolul estetica, dupa parerea mea - gen papuci de cauciuc cu gauri - poate pe plaja ar merge niste slapi Crocs, dar in rest eu nu as purta - insa clienti pt Crocs exista si sunt destui. Plus ca modelele care arata putin mai bine - sandale, de ex, sunt si scumpe. Oricum, gusturile nu se discuta.
Denisa_Irene
Postat pe 9 Mai 2009 15:21
mie una nu-mi plac si ce sa mai fac cu o pereche acum in plina primavara mai e putin si vine vara
oricum nu cred ca mi-ar sta bine incaltatza cu asa ceva
yumy
Postat pe 10 Mai 2009 06:58
Eu am o pereche de ugg-uri si sunt f innebunita dupa aceste cisme, pacat ca port 35:)) ! Le ador , le poti purta atat la fusta cat si la o rochita mai sport dar si la pantaloni:X:X sunt adorabile!
Alesia_baby
Postat pe 10 Mai 2009 17:47
Si eu tot 35 port..:dar am si unele perechi de pantofi marimea 36...si de aici marea dilema:)) Si ma bate gandul sa imi mai cumpar o pereche de la sectiunea "copii"...numai ca nu stiu daca 35 la copii echivaleaza cu 35 de la adulti. Ar trebui sa fie acelasi lucru, teoretic...dar eu stiu? :|si inca ceva....fiind din piele intoarsa pot fi purtate si pe zapada mare? Nu, nu plec la Polul Nord numai ca nu stiu daca pe nameti pot fi purtate fara sa imi intre apa in ele....Daca imi poate raspunde ceva.:D
Andrrutza
Postat pe 22 Septembrie 2009 14:07
De la: Andrrutza, la data 2009-09-22 14:07:27Si eu tot 35 port..:dar am si unele perechi de pantofi marimea 36...si de aici marea dilema:)) Si ma bate gandul sa imi mai cumpar o pereche de la sectiunea "copii"...numai ca nu stiu daca 35 la copii echivaleaza cu 35 de la adulti. Ar trebui sa fie acelasi lucru, teoretic...dar eu stiu? :|si inca ceva....fiind din piele intoarsa pot fi purtate si pe zapada mare? Nu, nu plec la Polul Nord numai ca nu stiu daca pe nameti pot fi purtate fara sa imi intre apa in ele....Daca imi poate raspunde ceva.:D
saal!!!si eu mi-am achizitionat 2 perechi ...una anu' trecut si una aqm...si q parere de rau iti pot sp k nu!!!nu ai qm sa le porti iarna pt ca se umezesc...chiar bine!!!e si normal!!!avand in vedere k sunt din piele intoarsa sau pur si simplu dintr'un material textil!!!si eu le iubesc din tot sufletu si as mai vr sa imi achizitionez o pereche...sa fie kt mai multe modele!!! mult succes si drum bun q ugg!!!
raisa11
Postat pe 29 Septembrie 2009 22:37
am eu de vanzare dak va intereseaza ugg-uri originale.....am modele noi si mai multe culori,marimi intre 35-39,dak va intereseaza puteti baga nikul meu pt mai multe detalii,poze si pretz.
simona1023
Postat pe 14 Octombrie 2009 22:40
De la: colorata_nas, la data 2009-09-29 22:37:52
De la: Andrrutza, la data 2009-09-22 14:07:27Si eu tot 35 port..:dar am si unele perechi de pantofi marimea 36...si de aici marea dilema:)) Si ma bate gandul sa imi mai cumpar o pereche de la sectiunea "copii"...numai ca nu stiu daca 35 la copii echivaleaza cu 35 de la adulti. Ar trebui sa fie acelasi lucru, teoretic...dar eu stiu? :|si inca ceva....fiind din piele intoarsa pot fi purtate si pe zapada mare? Nu, nu plec la Polul Nord numai ca nu stiu daca pe nameti pot fi purtate fara sa imi intre apa in ele....Daca imi poate raspunde ceva.:D
saal!!!si eu mi-am achizitionat 2 perechi ...una anu' trecut si una aqm...si q parere de rau iti pot sp k nu!!!nu ai qm sa le porti iarna pt ca se umezesc...chiar bine!!!e si normal!!!avand in vedere k sunt din piele intoarsa sau pur si simplu dintr'un material textil!!!si eu le iubesc din tot sufletu si as mai vr sa imi achizitionez o pereche...sa fie kt mai multe modele!!! mult succes si drum bun q ugg!!!

inseamna ca nu sunt originale ugg-urile...eu am avut unele anul trecut la munte si nu am avut probleme,nu m-am udat si nici nu am inghetat in ele.am adus anul asta de vanzare mai multe modele si culori.dak te intereseaza putem vb pe mess sau la tel,anunta-ma si vedem cum luam legatura
simona1023
Postat pe 14 Octombrie 2009 22:45
urate mai sunt cizmele astea!

daca vreti sa nu se mai uite baietii la voi, cumparati-va ugguri d-astea ca e garantata treaba! =))
nicolette_cristina
Postat pe 16 Octombrie 2009 21:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
caut fete exhibitioniste (seriozitate) 36 De la: coffeeta 2 Februarie 2009 15:01
cum poti cere inapoi o datorie mai veche ?/// :sml-ashamed0001: 20 De la: kudika029282 7 Iulie 2009 18:01
fun 1 De la: slashsmf 12 Aprilie 2010 13:19
castiga si tu un LAPTOP DELL 2 De la: kudika081544 24 Februarie 2010 12:02
Buna 3 De la: kudika_931429 20 August 2013 14:03