Setari Cookie-uri

Manichiura/pedichiura sigura, faina si rapida in Iasi?!!

Buna, am si eu o intrebare. Pentru cele care sunteti din Iasi si mergeti la salon pentru ingrijirea unghiilor, ati putea sa imi recomandati un salon unde se face manichiura/pedichiura faina? Si nu ma refer la saloanele super profesionale si prea scumpe pentru ca nici nu sunt inr-o pozitie care sa imi permita sa arunc sume mari pentru asta, dar nici nu mi se pare normal sa platim cat mancarea pe o saptamana pentru o operatiune care e absolut fireasca si necesara macar o data la 2 saptamani pentru orice om, sau macar pentru orice femeie. In general, merg la 1-2 saloane din cartierul unde locuiesc, dar nu sunt mereu multumita (de cele mai multe ori e aglomerat si, desi am programare, trebuie sa astept mai mult de cat imi permite timpul si drept urmare dna sau dra se grabeste sa termine cat mai repede si nu mai iese ce trebuie).
Va rog mult, daca stiti locuri unde manichiura/pedichiura se face in conditii bune (aici ma refer la igiena, pret si respect pentru client) sa imi lasati si mie un nr de telefon si numele salonului/ al manichiuristei.
Nu sunt o fata pretentioasa, care poarta unghii extravagante sau mai stiu eu ce fite... imi plac unghiile scurte, ingrijite si french in general. Deci, nu va cer sa imi recomandati saloanele de fite din Iasi, nu-s vreo vedeta sau fata intretinuta si mi se pare absurd sa dam mai mult de 50 de ron pentru atat de fireasca ingrijire a unghiilor.
Multumesc mult.
ceacupanda
Postat pe 2 Septembrie 2008 11:07
Buna nu sunt din Iasi dar iti pot recomanda niste produse bune cu care poti sa-ti faci manichiura singura acasa si fara alte griji INCEARCA wwwmicmag.ro

Postat pe 21 Noiembrie 2008 16:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Produse manichiura unghii false nail art 14 De la: rovasr 12 Septembrie 2014 15:22
Unghii false-un look de invidiat al mainilor tale 2 De la: nasty_kat2004 27 Ianuarie 2013 11:36
buna... 1 De la: angyd 14 Martie 2012 13:26
extensii de unghii 11 De la: inna_1688 31 Mai 2009 20:14
Cursuri Manichiura/Pedichiura Acreditate Bucuresti 1 De la: ferdystyleactive 2 Februarie 2012 18:28