Setari Cookie-uri

durerea la pierderea virginitatii

De la: roz5bule6lila7, la data 2009-05-10 17:37:49pe mine m-a durut doar prima oara
am o prietena care o daoare si acum dupa in an de zile
am sfatuit-o sa se duc la ginecolog...



Sfatuieste-o sa-si puna partenerul sa intre mai "tare/dur/repede" in ea.
Nu trebuie sa fie prea excitata,eventual sa foloseasca putin lubrifiant.
Nu ar trebui sa intre dintr-o data ca animalul in ea dar nici usor ,usor.Primul instinc va fi ala sa se retraga dar sa nu renunte.Sa continue actul sexual.
Facand asta de maxim 5 ori ar trebui sa fie ok.Poate ca vei fi surprinsa chiar de a 2 a oara.
Daca nu ginecologul,sexologul asta iti recomanda.
fluturas_
Postat pe 19 Septembrie 2009 14:05
Pana si un baiat iti poate raspunde, nu, nu ti s-a rupt himenul, inca esti virgina !

De_Nereprosat
Postat pe 19 Septembrie 2009 17:12
De la: kudika069501, la data 2009-09-18 20:02:11Va rog sa ma ajutati va rog mult! Am bagat in aceasta sara degetul acolo! Si mia curs sange cam 3 picaturi! Mai sunt virgina????


Posibil, nu. Hai lasa masturbarea si pune mana pe un baiat !
De_Nereprosat
Postat pe 19 Septembrie 2009 17:17
De la: kudika057854, la data 2009-08-07 00:50:46 te inteleg? E foarte greu dar o sa treaca? Mie unul mie frica am facut sex de 2 ori? Dar pana acum nu mi-am pierdut virginetatea? Mie frica rau? Vorbesc foarte serios?


asta sa fie o introspectie????????????

mitura
Postat pe 20 Septembrie 2009 00:51
poi cam asa se face clasificarea: DURERE-30% : PLACERE-70%...
gecutza
Postat pe 20 Septembrie 2009 09:22
Noi cãþeii nu avem decât un singur tip de medic. Veterinar.Dar voi oamenii aveþi mulþi medici. Orelist, chirurg, stomatolog, internist, pediatru, pizdolog...pardon...ginecolog, ºi mulþ alþii. Noi nu aem cãrþi, dar voi oamenii puteþi citi ºi afla, cã înainte de a începe viaþa sexualã, trebuie mers la acel piz..pardon ...ginecolog, ca sã faceþi un consult, între degetele cele mari de la piciore, ºi domnul doctor îþi va comunica ce fel de himen ai. Dacã existã posibilitatea sã ai dureri, poþi ruga medicul sã taie puþin cu bisturiul din el. Apoi tot nenea doctorul ãsta, poate sã-þi rãspundã la întrebarea cum se face prima datã. ªi aºa afli, cã femeia trebuie excitatã bine, se introduce penisul în vagin, o singurã datã, apoi se lasã femeia minim 9 (nouã) zile. Dupã aceea poate sã rupã patul cã va fi perfect ºi minunat. ªi la întrebãrile unora, femei sau bãrbaþi, care vor spune, ºi bãrbatul, ce face bãrbatul?! Pãi e simplu dragii mei, bãrbatul face amor(sic) în aceastã perioadã, cu cea care a fãcut pânã atunci. Adicã sora lui Stânga, iar dacã e stângaci, cu sora lui Dreapta. ªi nu uitaþi, cã atunci când o femeie merge la medic, primele întrebãri ale acestuia sunt, dacã are ciclu regulat ºi dacã este mãritatã. Adicã pe româneºte vrea sã ºtie dacã are injecþii cu penisulinã sau nu. Ca sã ºtie ce tratament sã-i dea la afecþiunea de care se plânge. Aºa cã viaþa nu e aºa simplã, cum cred unii, cu hai în pat cã te iubesc! Cât efort depun eu, sã mã dau la o cãþeluºã ºi mai aºtept ºi sã intre în cãlduri. La voi oamenii e simplu. Chiar dacã nu e femela în cãlduri, o puteþi aduce repede în cãlduri, cu euro, o maºinã, un cadou ceva ºi ea stã! ªi nu ºtiu voi oamenii cum sunteþi, dar dacã eu nu gãsesc un os, sã mãnânc într-o zi, nu-mi arde de nici o cãþeluºã în cãlduri, fiind mort de foame. Dar bãnuiesc cã voi oamenii, având bani, puteþi cumpãra ce vreþi de mâncare, plãtiþi facturile, aveþi casã, ºi normal sã vã cuplaþi mereu. Cã altfel nu îmi explic cum de sunteþi mai mulþi ca noi cãþeii! Înseamnã cã nu aveþi nici o problemã ºi o puneþi mereu, asta fiind ºi prioritatea voastrã în viaþã, ca dovadã ce mai ciresc pe forumuri. A devenit o problemã existenþialã, unde, când, cine , care ºi ce îºi pune fiecare în pat. Mai înfiinþeazã politicienii vreo zece forumuri cu probleme de astea, voi cu ochii pe ele, faceþi discuþii, vã doare'n cot cine vã conduce, vor ieºi tot ei, ºi vor înfiinþa mai multe centre de ecarisaj, ca sã ne elimine pe noi cãþeii. Dar o sã mor în laþul higherilor fericit, cu gândul cã au început oamenii sã devinã vite, ºi ºtiu cã vitele vor ajunge în grajduri, aº cã voi muri rãzbunat, chiar de cãtre voi. Ham ham. Sunt convins cã mulþi îmi vor rãspunde la salutul meu, cu un Muuu...duios.
addodas
Postat pe 20 Septembrie 2009 09:57
durerea este suportabila...dar conteaza foarte mult felul in care partenerul te trateaza...in acele momente...si dupa...cu totii stim k fetele sunt foarte sensibile...
alexandras
Postat pe 20 Septembrie 2009 14:07
Eu am fost norocoasa prima data a fost putin dureros, dar suportabil ... apoi totul a fost foarte ok
Clx
Postat pe 20 Septembrie 2009 14:19
mai fetelor....in primu rand ptr domnisoara cu durerea...o sa treaca no problem...coordoneaza-l u pe partener in asa fel incat sa te excite cat mai mult(adik sa te sarute unde iti place cel mai mult si toate cele etc stii u)...ptr ca dak esti f excitata nu are cum sa te doara asa mult crede-ma si uita de stres probleme etc stai relaxata ca nu te duce nimeni la taiat .....la mine una prima data a fost super am fost f excitata a stiut ce sa faca si m-a durut f putin la prima penetrare si nici macar o picatura de sange....e adevarat k si himenul este elastic....depinde acum de fiecare...cum zicea o domnisoara pe aici unele sunt mai norocoase ....ptr domnisoara care doar a stimulat clitorismul fara sa bage degetelul sau alte chestii prin nauntru este 100% virgina si lichidul depinde poate sa fie secretie care este normala semn ca ti se curata vaginul dar depinde in ce cantitati sau cum a zis cineva e ptr ca te simti bine si oricum iti curge ......iar ptr domnisoara care a bagat degetelul si a curs cateva picaturi de sange nush ce sa zic oricum nu cred ca ai rupt himenul sau ceva de genu iti trebuie ceva mult mai mare ptr a-l rupe cred eu .....si dak am citit eu bine era si un baiat pe aici care nu mai era sigur dak mai e virgin sau ceva de genu oricum la baieti trebuie sa se rupa ata si asta se poate intampla si dupa multe acte sexuale sunt unii care ajung si la maturitate si abea atunci se rupe nu e ca la fete cel putin asa stiu eu dak ma insel scuze ...oricum stati relaxati cu totii si profitati de viata si de sex in primu rand .....eu mi-am incepu viata sexuala la 18 ani si am 20 acuma si nu-mi pare rau de nimic nici cu cine am facut prima data nici nimic.....nu va lasati fetelor influentate de nimeni si nimic cand credeti voi k e momentul atunci sa incepeti si cu partenerul care sa va placa bn nici sa incepeti exagerat de tarziu pe la 20 si nush cat de ani sau 30 ca altele .....dar nici la 15 sau 16 ani zic eu ......va pup pe toti.....mama cat a romanu am scris valeu ... va poop
anca_smira
Postat pe 21 Septembrie 2009 19:57
De la: MISHCA, la data 2008-09-02 22:37:07d abia mi-am inceput viata sexuala si a fost...putin cam dureros!cat timp de akum inkolo o sa ma mai doara?pt k si a treia oara...nu chiar la fel de tare,dar tot a durut..


[e mine ma durut pin la a 6 ori a 7 oara si nu a fost vina partenerului a nimanui pur si simplu asa a fost sa fie pin la a 7 oara orinu mai tin minte eu nu simteam delok nimi kinafra de durere si amorteala totala.. eram asa dezamagita. dar peruma..uhhhhhhhhh
cernushka
Postat pe 21 Septembrie 2009 22:46
Lenjerie intima sexy,accesorii,babydoll,rochit e si lenjerie potrivite pentru o seara romantica cu partenerul sau pentru acele persoane care sunt mai indraznete. Vizitati siteul www.lenjerie-chic.ro


http://www.youtube.com/watch?v=jNmVL0XnucA
dudett_
Postat pe 23 Septembrie 2009 14:42
Salut sunt Marian si am 32 de ani sincer o singura data am facut sex si ala cu una de pe centura de era aia asa de sparta de nu mi-am pirdut virginatatea . Sincer mie frica ce o sa zica prietena sau tipa cu care oi face dragoste cu ea? Ca am fost un prost, sau o sa rada de mine sincer mi-e frica, rusine. Ce sunt eu daca sunt mai urat, sau daca nam noroc? astept raspuns?
kudika057854
Postat pe 4 Noiembrie 2009 19:00
Prietena ta o sa zica, doar daca ii dai tu procesul verbal cu ceea ce s-a intamplat la sau sub centura.
kudika023770
Postat pe 4 Noiembrie 2009 19:04
De la: kudika057854, la data 2009-11-04 19:00:36Salut sunt Marian si am 32 de ani sincer o singura data am facut sex si ala cu una de pe centura de era aia asa de sparta de nu mi-am pirdut virginatatea . Sincer mie frica ce o sa zica prietena sau tipa cu care oi face dragoste cu ea? Ca am fost un prost, sau o sa rada de mine sincer mi-e frica, rusine. Ce sunt eu daca sunt mai urat, sau daca nam noroc? astept raspuns?


Viata bate filmul! N-ai si tu un grup de prieteni, care sa-ti caute o iubita, ca in filmul acela cu un tip virgin la 40 de ani?
miss_darine
Postat pe 4 Noiembrie 2009 19:10
Ce au trupele de comando cu ursul polar de la polul sud?Redefinste-ti geografia corpului si nu mai trage chiulul de la orele de anatomie.
kudika023770
Postat pe 5 Noiembrie 2009 18:56
spunetimi, va rog, am facut prima data si nu am avut scurgere de singe...dar la vreo 4 ore a curs nu prea mult singe....ciclu menstrual nu trebuie sa inceapa, abia peste 10 zile....ar putea sa inceapa mai devreme dupa sex vaginal? a fost neprotejat.... daca a inceput ciclu stiu ca nu am motive sa ma tem, dar daca nu....
kudika400116
Postat pe 8 Mai 2011 13:43
eu am o mare dilema...mi-am inceput viata sexuala dar nu prea...adica el mi-a bagat putin penisul,nu de tot,si a inceput sa imi curga sange dintr-o data...apoi a incetat si s-a mai scurs un pic...pest vreo cateva ore am mai incercat si tot la fel l-a introdus un pic si a inceput mai mult sa sangereze...ciclul trebuia sa imi vina peste o saptamana sau mai mult...acum nu stiu daca e ciclul sau e himenul rupt...sangerez in continuare cate un pic va rog sa ma ajutati...
kudika518111
Postat pe 4 Aprilie 2012 21:49
al citelea a fost cu penisul pe ziua aia ?
4_APRILIE_2012_
Postat pe 4 Aprilie 2012 21:52
De la: kudika518111, la data 2012-04-04 21:49:52eu am o mare dilema...mi-am inceput viata sexuala dar nu prea...adica el mi-a bagat putin penisul,nu de tot,si a inceput sa imi curga sange dintr-o data...apoi a incetat si s-a mai scurs un pic...pest vreo cateva ore am mai incercat si tot la fel l-a introdus un pic si a inceput mai mult sa sangereze...ciclul trebuia sa imi vina peste o saptamana sau mai mult...acum nu stiu daca e ciclul sau e himenul rupt...sangerez in continuare cate un pic va rog sa ma ajutati...
Noi nu te putem ajuta,dar iti recomand sa mergi la dr si acolo vei stii sigur despre ce este vorba.
Sanatate!
criszoe
Postat pe 4 Aprilie 2012 21:53
De la: MISHCA, la data 2008-09-02 22:37:07d abia mi-am inceput viata sexuala si a fost...putin cam dureros!cat timp de akum inkolo o sa ma mai doara?pt k si a treia oara...nu chiar la fel de tare,dar tot a durut..


Saracuta de tine
O sa-ti fie bine
kudika_nikole
Postat pe 4 Aprilie 2012 22:07
De la: kudika_nikole, la data 2012-04-04 22:07:37
De la: MISHCA, la data 2008-09-02 22:37:07d abia mi-am inceput viata sexuala si a fost...putin cam dureros!cat timp de akum inkolo o sa ma mai doara?pt k si a treia oara...nu chiar la fel de tare,dar tot a durut..


Saracuta de tine
O sa-ti fie bine
mesajul este din 2008, de acum sigur ii este bine

MISHCA' date='2008-09-02 22:37:07'
criszoe
Postat pe 4 Aprilie 2012 22:25
buna am 16 ani si ieri miam inceput viata sexuala a fost foarte dureross , si la o distanta de o ora doua a inceput sa imi curga sange e normal?
kudika_14974
Postat pe 26 August 2012 09:29
Da
Briella_12
Postat pe 31 August 2012 16:13
De la: kudika_14974, la data 2012-08-26 09:29:52buna am 16 ani si ieri miam inceput viata sexuala a fost foarte dureross , si la o distanta de o ora doua a inceput sa imi curga sange e normal?




In cazul tau,,da,este explicabil,dar anormal,parerea mea!!!!
MissRainbow
Postat pe 31 August 2012 16:18
kudika_14974, la data 2012-08-26 09:29:52buna am 16 ani si ieri miam inceput viata sexuala a fost foarte dureross , si la o distanta de o ora doua a inceput sa imi curga sange e normal?

este normal dar depide si cat de tare curge ,la unele femei fluxul este mai mare ,la altele sunt doar cativa picuri,bine ar fi acum dupa ce ti-ai inceput viata sexuala sa mergi la un control ginecologic.
Piscolinoo
Postat pe 31 August 2012 16:27
De la: Piscolinoo, la data 2012-08-31 16:27:04 kudika_14974, la data 2012-08-26 09:29:52buna am 16 ani si ieri miam inceput viata sexuala a fost foarte dureross , si la o distanta de o ora doua a inceput sa imi curga sange e normal?

este normal dar depide si cat de tare curge ,la unele femei fluxul este mai mare ,la altele sunt doar cativa picuri,bine ar fi acum dupa ce ti-ai inceput viata sexuala sa mergi la un control ginecologic.


Daca a facuto doar o data nu este necesar sa mearga la ginecolog! Daca o face de mai multe ori da este necesar. Cunosc o fata care a incercat sa se culce cu unul o data i sa fisurat himenul ia curs doi stropi de sange si sa oprit apoi sa dus speriata la ginecolog sa vada daca nu cumva a primit vreo boala de la prtenerul de sex opus iar medicul crezand ca nu mai este virgina facandu-i analizele necesare a dezvirginato! Atentie marita pt fetele virgine
kudika_nikole
Postat pe 1 Septembrie 2012 19:29
salut, vreau sa intrebi am facut sex doar in popka, dar tot imi curge lichid alb cind ma mingie.. sunt vergina?
kudika_36456
Postat pe 11 Iunie 2013 21:21
De la: kudika_36456, la data 2013-06-11 21:21:20salut, vreau sa intrebi am facut sex doar in popka, dar tot imi curge lichid alb cind ma mingie.. sunt vergina?


Asta e procedeul de obtinere al cauciucului natural. Ar trebui sa citesti mai mult
kidd_o
Postat pe 11 Iunie 2013 21:25
De la: kudika_36456, la data 2013-06-11 21:21:20salut, vreau sa intrebi am facut sex doar in popka, dar tot imi curge lichid alb cind ma mingie.. sunt vergina?


unde ai facut sex?
Ame_li
Postat pe 11 Iunie 2013 21:37
De la: kidd_o, la data 2013-06-11 22:04:57
De la: Ame_li, la data 2013-06-11 21:37:47
De la: kudika_36456, la data 2013-06-11 21:21:20salut, vreau sa intrebi am facut sex doar in popka, dar tot imi curge lichid alb cind ma mingie.. sunt vergina?


unde ai facut sex?


"Popka is a dog-like character who first appeared in Klonoa 2: Lunatea's Veil, as a main character."
asta am gasit pe google.



o fi ceva SF
Ame_li
Postat pe 11 Iunie 2013 22:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cea mai proasta abordare 217 De la: leo_ 24 Septembrie 2010 03:19
Am si eu o nelamurire:D 9 De la: fante_de_dorobanti 27 Iulie 2010 14:14
Cum iti dai seama daca te iubeste? 18 De la: anastasia_m 24 Iunie 2010 22:35
idee de cadou 33 De la: one_size 10 Noiembrie 2009 14:41
Astãzi nu am chef, iubitule! .... 124 De la: r_girl 14 Mai 2009 17:53