Setari Cookie-uri

Vreo sugestie ?

Va rog sa-mi spuneti si mie daca stiti careva, un SITE care sa prezinte cum poti confectiona/personaliza singur, acasa, obiecte decorative, rame si alte ciudatenii din astea. Caut in disperare de cateva zile si nu gasesc nimic :(
Sunt inebunita dupa activitatile astea si e chiar frumos..
Sabrina_Nede
Postat pe 4 Septembrie 2008 16:15
frumoasa preocupare... dar de ce ai nevoie de un site ptr asta? FII CREATIVA! Vei avea o satisfactie mult mai mare ca ai facut acel obiect dupa ideea ta, unde mai pui si ca ai o opera de arta UNICAT
Anissia27
Postat pe 4 Septembrie 2008 16:24
Pai nu prea mai am idei ...
Sabrina_Nede
Postat pe 4 Septembrie 2008 16:39
hm....ok, pai sa-ti zic ce mai fac eu cand am ceva timp liber ( desi nu prea ma mai bucur de asa ceva)
ghvece de flori, de exemplu, care sunt atat de banale, le "tapetez" cu pietricele mici, in diverse nuante, sau cu sfpara, astfel incat sa fosmeze o spirala, ori aplic pe ele tot felul de forme ceramice... iasa foarte bine
aveam o rama foto care se uratise si am pus scoici, mai mici, mai mari, pe suprafata ei, apoi am folosit-o ptr a inrama o poza de la mare... e super. de asemenea, si ptr bebe fac la fel, cu tot felul de figurine.
dar evita plasticurile , abtibildurile, kitsch-urile...

asta era doar un sfat... pot sa-ti vina o multime de idei!
Anissia27
Postat pe 4 Septembrie 2008 16:45
sunt unele reviste care mai ofera sfaturi de acest gen...dar nu ma intreba cum se numesc,daca aflu iti spun
dydy88
Postat pe 4 Septembrie 2008 16:54
Hmzz..asta ma determinat sa caut in disperare, am gasit intr-o revista..
Si Anissia ms mult..la ghiveci chiar nu m-am gandit !! Incerc sa le Redecorez.
Daca mai puneti ceva in practica nu ezitatzi sa imi spunetiiii :X ! Ms:*
Sabrina_Nede
Postat pe 4 Septembrie 2008 16:59
am inteles,hmmm acum sunt in pana de idei...si mie imi lac decoratiunile,dar nu am timp pt asa ceva acum...daca imi vine vreo idee ti-o scriu aici.pup
dydy88
Postat pe 4 Septembrie 2008 17:02
sunt vopsele si pentru tesaturi si pentru orice fel de material , in general la magazinele pt artsitii plastici si decorativi . poti sa iti faci sabloane cu diverse modele care le gasesti si crezi ca ti-ar arata bine pe lucrurile care le ai si dupa acelea sa dai cu vopsea peste . sau poti sa faci colaje .la noi in cluj este in mall in incinta la o librarie un coltisoe unde sunt de toate pt genu asta de hobby dar nu mai stiu cum ii zice . cand ma duc pe acolo ma uit si iti spun poate gasesti si la tine asa ceva.
witcher
Postat pe 5 Septembrie 2008 11:07
http://multsoare-stuff.blogspot.com/
copacelul
Postat pe 17 Mai 2009 14:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Vreo sugestie ? 9 De la: copacelul 17 Mai 2009 14:05
cosmetice reducere 19% 1 De la: kudika179041 27 Iunie 2010 14:05
HAINE LA OCAZIE 1 De la: JuliaJoy 6 Februarie 2009 20:22
Mycloset.ro primul outlet on-line 3 De la: UNTATAFERICIT 11 Octombrie 2008 10:17
Help 8 martie !! 2 De la: kudika_1002324 6 Martie 2016 21:03