Setari Cookie-uri

magazin debenhams.com

hy fetelor..ati comandat ceva de pe acest site? vad ca preturile sunt in lire..si ca produsele ajung in 5 zile..este adevarat? se potrivesc marimile?

va rog sa-mi raspundeti daca ati comandat,
multumesc
capriciosac
Postat pe 25 August 2008 14:13
imi plac hainutele debenhams dar eu le iau de la Mall.
Kittynelle
Postat pe 26 August 2008 17:23
Vad ca esti din Constanta. In City Park Mall (langa parcul Tabacariei) exista magazin Debenhams. La etaj , parca. Mai bine incerca acolo . Ma gandesc ca le poti proba si e o.k. sa vezi si sa pui mana pe ce cumperi.
andaluzia
Postat pe 5 Septembrie 2008 19:18
Buna:)

Poti sa intri si pe http://shopatquantumleap.blogspot.com/
E un blog nou nout cu haine si accesorii noi, retro, vintage :) la preturi mici mici mici!
Iar daca nu ai gasit chiar ce cautai poti sa ne scrii la quantumleapgirls@yahoo.com sau pe mess quantumleapgirls!


Spor la cautat prin dulapul online!!
quantumleapgirl
Postat pe 15 Septembrie 2008 13:05
Salutare,

Stie cineva daca exista un site al magazinelor Debenhams din Romania unde sa se poata comanda produsele?De pe cel din UK nu stiu daca se livreaza in Romania, si oricum nu stiu care ar fi costurile transportului prin firma de curierat care efectueaza transportul pe teritoriul Romaniei..
b_oananicoleta
Postat pe 30 Ianuarie 2009 16:06
eu zic ca mai bine iti iei din magazin decat de pe site....
_dulcik_
Postat pe 12 Februarie 2009 21:57
http://multsoare-stuff.blogspot.com/
copacelul
Postat pe 17 Mai 2009 14:05
cred ca cel mai bine e sa mergi in city park la etajul 1, aproape de food zone in magazin , vezi hainele face-to-face ( numai k ele nau face) , le probezi, vezi materialul, iar preturile sunt in lei . e un magazin f frumos sh gaseshti multe lucruri akolo. nu prea cred in luatul d haine sau pantofi d p net . qm nu cred nici i produsele avon sau alte dastea ... dak vrei sati iei ceva mergi la magazin sh te uiti akolo. nu te uiti prin cataloage sau p net pt k culorile sh marimile sunt fake . in plus faci mishcare sh e mai funyy sa mergi q prietenele la shopping decat sa le trimitsi siteurile sh sa le ceri parerea ;) deci , doamnelor mai bine in mall ( city park -CT mall vitan -B ) ma refer la mallurile astea deoarece aici au debenhams . recomand de asemenea original marines . :) am f multe haine d akolo . :X in bucureshti e undeva p langa mosilor , in constanta e in city park ... ANYWAY, GOOD LUCK !!!
sora_layla2000
Postat pe 18 Mai 2009 22:17
Ce tare ca au facut si magazin online. Si mie imi plac hainele de la ei. Pana acum ii urmaream pe www.discounted.ro. Pandeam reducerile...poate incerc si comanda online
armina10
Postat pe 20 Mai 2009 16:46
De la: armina10, la data 2009-05-20 16:46:32Ce tare ca au facut si magazin online. Si mie imi plac hainele de la ei. Pana acum ii urmaream pe www.discounted.ro. Pandeam reducerile...poate incerc si comanda online


Te'ai mai laudat pe'un topic cu site'u ala...... cumpara'ti ce vrei si lasa'ne in pace
Diavolyta_
Postat pe 20 Mai 2009 16:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Nu rata aceasta ocazie si bucura-te de shopping 1 De la: kudika194599 9 Iunie 2010 12:34
Vand Victoria's Secret Produse 1 De la: kudika414772 25 Iulie 2011 00:07
UGG’S AND LUXURY HANDBAGS(BALENCIAGA, MARC JACOBS, LOUIS VUITTON, FENDI, CHANEL, GUESS, PRADA etc) AT WONDERFUL PRICES. 1 De la: press_fashion 15 Ianuarie 2012 22:36
Vand blugi Levis noi diverse modele 1 De la: oldboy 16 Noiembrie 2011 18:51
Am nevoie de ajutor:( 3 De la: yo_paintedgirl 12 Aprilie 2010 11:14